Tester napięcia LED 0-250V 2xLR44 MS-48A M0048
Twoja cena:
szt.


Opis produktu


Emos to jedna z wiodących firm na międzynarodowym rynku elektronicznym. Jej siedziba główna mieści się na terenie Czech. Producent otworzył jednak swoje oddziały także w Polsce, Słowenii oraz na Słowacji i na Węgrzech. Dzięki temu klienci firmy moga liczyć na sprawna i szybką obsługę. Producent zatrudnia w swoich filiach około 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji oraz dbają o dobrą jakość aparatury.
W asortymencie marki Emos dostępne są testery napięcia, których powyższa wersja posiada funkcję bezkontaktowego wykrywania napięcia. Produkt wykonuje testy jednobiegunowe. Tester posiada wskaźnik napięcia typu LED oraz optyczny i akustyczny wskaźnik ciągłości. Artykuł ten jest zasilany za pomocą akumulatora lub baterii. Zakres pomiaru napięcia sięga od 0 V do 250 V.
Urządzenia marki Emos są całkowicie bezpieczne, wytrzymałe i sprawne. Najważniejsze cechy i właściwości sprzętu potwierdzają liczne testy kontrolne, którym poddawana jest aparatura przed dopuszczeniem jej do sprzedaży.

Dane produktowe


Dane techniczne

CN
9030337000
Wskaźnik ciągłości
Optyczny/Akustyczny
Bezkontaktowe wykrywanie napięcia
Zakres pomiarowy napięcia [V] do
250
Rodzaj testu
1-biegunowy
Wskaźnik napięcia
LED
Zasilanie
Bateria (akumulator)

Dane logistyczne

Ean
8595025301284
Szerokość opakowania [mm]
110
Waga z opakowaniem [kg]
0.07
Wysokość opakowania [mm]
15
Długość opakowania [mm]
220
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Opinie