Stycznik mocy DILM9‑10(24V50/60HZ)‑PI 3P 380 V 400 V 4 kW 1Z 24 V AC Push‑In 199231
Cena:
Stycznik mocy
DILM9‑10(24V50/60HZ)‑PI 3P 380 V 400 V 4 kW 1Z 24 V AC Push‑In 199231
Główne cechy produktu
Styczniki sterowane napięciem stałym DC, posiadają wbudowany układ ochronny w urządzeniu.
Styczniki sterowane poprzez napięcie DC, standardowo od 17A, mają wbudowaną cewkę elektroniczną charakteryzującą się niskim poborem mocy.
Mogą być rozbudowywane o przednie styki pomocnicze oraz boczne styczniki pomocnicze.
Zaprojektowane dla szerokiego zakresu prądów
Od 7A do 2600A. Dzięki elektronicznie sterowanym napędom, kompaktowym rozmiarom i długiej żywotności, styczniki DILM stanowią niezawodny element każdej maszyny i systemu.
Zobacz video na temat styczników DILM
Technologia wtykowa Push‑in
50% szybszy montaż niż przy użyciu innych zacisków.
Oszczędności kosztów przy instalacji i uruchomieniu.
Odporność na wibracje i wstrząsy.
Mniejszą potrzebę konserwacji.
Zabezpieczenie przed luzowaniem i wzrostem rezystancji.
Te same wymiary (szerokość i wysokość) co w stycznikach ze śrubowymi zaciskami.
Pełną certyfikację CE/CCC/UL/CSA, umożliwiająca używanie ich jako rozrusznika UL Typu E.
Styczniki mocy z serii DILM ‑ gdzie znajdą zastosowanie?
Sterowanie silnikami
Seria DILM służy do sterowania silnikami, czyli obciążeniami indukcyjnymi.
Dla wszystkich branż przemysłu
Sterowanie odbiornikami rezystancyjnymi i oświetleniem
Co wyróżnia stycznik mocy DILM9?
Kategoria użytkowa AC‑1 i AC‑3
Odpowiedni dla napięcia do 1 000 V
Niska moc trzymania i przyciągania cewki
Kompaktowy rozmiar
Styki pomocnicze: dwa NO, dwa NC
Specyfikacja techniczna:
Liczba styków głównych zwiernych: 3
Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 0
Rodzaj napięcia sterowniczego: AC
Rodzaj przyłącza obwodu głównego:  Zacisk sprężynowy
Seria produktu: DILM
Wersja modułowa: Nie
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC‑1, 400 V [A]: 22
Znamionowa moc pracy przy AC‑3, 400 V [kW]: 4
Znamionowy prąd pracy Ie przy AC‑3, 400 V [A]: 9
Szybki i bezpieczny sposób montażu styczników DILM
Styczniki z wysokimi parametrami technicznymi
Konfigurator rozruszników silnikowych on‑line
Poznaj zalety styczników DILM
Do wygodnego zawieszenia węża i innych akcesoriów
Praktyczny uchwyt na pistolet, dzięki któremu nie trzeba trzymać go w ręku podczas transportu
Napięcie pracy
Tory główne prądowe
Znamionowa moc pracy AC‑3 / 400 V [kW]
Liczba wbudowanych styków pomocniczych
Cewka sterująca
Wbudowany układ tłumiący
Styczniki mocy DILM7
Do 690VAC
3NO
3
1NO lub 1NC
Konwencjonalna AC i DC
Warystor w cewkach sterowanych DC
Styczniki mocy DILM9
Do 690VAC
3NO
4
1NO lub 1NC
Konwencjonalna AC i DC
Styczniki mocy DILM12
Do 690VAC
5,5
Styczniki mocy DILM15
Do 690VAC
7,5
Styczniki mocy DILM17
Do 690VAC
7,5
Konwencjonalna AC, Elektroniczna DC o niskim zużyciu energii i szerszym zakresie napięcia pracy
Styczniki mocy DILM25
Do 690VAC
11
Styczniki mocy DILM32
Do 690VAC
15
Styczniki mocy DILM38
Do 690VAC
18,5
Najczęściej zadawane pytania
Układ ochronny w stycznikach sterowanych napięciem stałym DC jest w standardzie w każdym styczniku DILM. Do najmniejszych styczników  DILM7‑15 można zastosować dodatkowy układ diodowy zapobiegający pracy przy odwrotnej polaryzacji DC (DILM12‑XPSD). Układ ochronny w stycznikach sterowanych napięciem stałym AC jest w standardzie w każdym styczniku od 115A wzwyż. Jeśli wymagany jest taki układ dla mniejszych styczników  sterowanych AC, występuje on jako dodatkowe akcesorium w różnych wersjach (RC, warystor, warystor z sygnalizacją).
Dane techniczne
CN
Wersja modułowa
Nie
Liczba styków głównych zwiernych
3
Liczba styków pomocniczych zwiernych
1
Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] do
Rodzaj napięcia sterowania
AC
Znamionowa moc pracy przy AC-4, 400 V [kW]
PKWiU
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
Liczba styków głównych rozwiernych
0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych
0
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] od
Rodzaj przyłącza obwodu głównego
Zacisk sprężynowy
Znamionowy prąd pracy przy AC-4, 400 V [A]