Stycznik miniaturowy 9A 3P 24V AC 1Z 0R CEC09.10 24V‑50/60HZ 004641062
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
ETI POLAM
Seria produktu:
ETICON
Indeks producenta:
Indeks TIM:
Kategoria:
Styczniki mocy AC
Cena:
6 szt.
Wysyłamy w 72h
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Serie
Akcesoria
Zamienniki
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
Liczba styków głównych rozwiernych
0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych
0
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]
Rodzaj napięcia sterowania
AC
PKWiU
Liczba styków głównych zwiernych
3
Liczba styków pomocniczych zwiernych
1
Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Rodzaj przyłącza obwodu głównego
Połączenie śrubowe
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
ETI POLAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk
Adres e-mail
etipolam@etipolam.com.pl
Adres strony internetowej
https://www.etipolam.com.pl/
Serie
Stycznik modułowy 25A 230V AC 4Z 0R R 25-40 002462310
brutto
DO KOSZYKA
Stycznik modułowy 20A 230V AC 2Z 0R R 20-20 002461210
brutto
Stycznik modułowy 25A 230V AC 2Z 0R R 25-20 230V 002463502