Berker B. Kwadrat, seria produktów firmy Hager Polo, to ramki, gniazda łączniki i inne rodzaje osprzętu elektroinstalacyjnego, które mają proste kształty. Do wyboru są m.in. ramki do gniazd i łączników – pojedyncze, podwójne i na większą liczbę elementów, gniazda elektryczne, łączniki, ściemniacze, regulatory temperatury. Wśród akcesoriów Berker B. Kwadrat znajdują się także specjalistyczne rozwiązania: czujniki ruchu, sygnalizatory świetlne czy łączniki na kartę hotelową.
HAGER POLSKA75441252
HAGER POLSKA14401404
HAGER POLSKA53420219
HAGER POLSKA75441385
HAGER POLSKA1080140400
HAGER POLSKA1084898200
HAGER POLSKA1096898900
HAGER POLSKA10191606
HAGER POLSKA11811404
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85745282
- Indeks TIM:0004-00012-11398
- Kategoria:Łączniki czasowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85341183
- Indeks TIM:0004-00012-11243
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85342183
- Indeks TIM:0004-00012-11266
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:85142183
- Indeks TIM:0004-00012-11179
- Kategoria:Przyciski wielobiegunowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:75441252
- Indeks TIM:0004-00012-11150
- Kategoria:Analogowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:140309
- Indeks TIM:0001-00010-86838
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16441404
- Indeks TIM:0001-00011-51167
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16408999
- Indeks TIM:0004-00012-10795
- Kategoria:Łączniki hotelowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16408992
- Indeks TIM:0004-00012-10794
- Kategoria:Łączniki hotelowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16409906
- Indeks TIM:0004-00012-10796
- Kategoria:Łączniki hotelowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:14401404
- Indeks TIM:0004-00012-10628
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:16408984
- Indeks TIM:0004-00012-10793
- Kategoria:Łączniki hotelowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:14408982
- Indeks TIM:0004-00012-10638
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:1862
- Indeks TIM:0004-00012-10062
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52038989
- Indeks TIM:0004-00012-11092
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:52058989
- Indeks TIM:0004-00012-11102
- Kategoria:Przyciski wielobiegunowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:53420219
- Indeks TIM:0004-00012-11110
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:3313078989
- Indeks TIM:0004-00012-11408
- Kategoria:Gniazda pozostałe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:75441385
- Indeks TIM:0004-00013-15656
- Kategoria:Czujniki gazu
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:1080140400
- Indeks TIM:0004-00013-15603
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:1084898200
- Indeks TIM:0004-00013-15608
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:1096898900
- Indeks TIM:0004-00013-15612
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:10191606
- Indeks TIM:0001-00011-41105
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.KWADRAT
- Indeks producenta:11811404
- Indeks TIM:0002-00001-59367
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
