RĘKAWICE ELEKTROIZOLACYJNE 2,5KV ROZM 10 H044-N-10

Twoja cena:

Opis produktu

OPIS WYKONANIA

Rękawice elektroizolacyjne, wykonane z jednolitego elastycznego kauczuku w kolorze pomarańczowym o grubości zależnej od klasy rękawic, pozwalającego zachować szczelność i ciągłość izolacji (dla klasy 00 grubość rękawic nie większa niż 0,5mm). Wykonanie i badanie wyrobu zgodnie z normą EN 60903:2003.

ZASTOSOWANIE

Rękawice elektroizolacyjne stanowią podstawowy sprzęt ochrony przy pracach pod napięciem przy urządzeniach rozdzielczych i liniach kablowych.

PRZECHOWYWANIE I KONSERWACJA

Rękawice przechowywać w etui w sposób chroniący je przed mechanicznymi uszkodzeniami. Rękawice przechowywać w pomieszczeniach suchych z dala od źródeł ciepła, w atmosferze nie agresywnej chemicznie. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Po pracy nie zginać i nie składać. Rękawice powinny być czyszczone po każdorazowym użyciu. Zabrudzenia usuwać wodą dodatkiem mydła o temp. nie wyższej niż 30 0C a następnie wysuszyć w temp. nie przekraczającej 650C i pokryć wewnątrz talkiem Nie stosować benzyny, parafiny lub alkoholu technicznego do usuwania zabrudzeń.

***napięcie testowe ( Probiercze ) [V] : 2 500 V,

***do użytku przy maks. napięciu [V] 500 V

Dane produktowe

Dane logistyczne

Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie