
Wera Werk to niemiecki producent narzędzi ręcznych z bogatą ofertą liczącą ponad 3000 produktów. Wszystkie wyroby tej firmy powstają we własnym zakładzie produkcyjnym w Niemczech. W swojej działalności Wera Werk skupia się na dwóch kwestiach: tworzeniu innowacyjnych, ułatwiających majsterkowanie narzędzi wkrętakowych oraz na zapewnianiu jak najwyższej jakości obsługi klienta. Przykładem nieszablonowych rozwiązań stosowanych przez firmę są m.in. grzechotka Zyklop i klucz płaski Joker, umożliwiające wygodne przykręcanie w trudno dostępnych miejscach.
WERA05022699001
WERA5118030001
WERA05028160001
WERA05024450001
WERA05051016001
WERA05006613001
WERA05006609001
WERA05006515001
WERA05006517001
WERA05006617001
WERA05022706001
WERA05160785001
WERA05024480001
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5135918001
- Indeks TIM:0001-00017-49965
- Kategoria:Klucze nasadowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05020314001
- Indeks TIM:0001-00018-10549
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05022699001
- Indeks TIM:0001-00018-10686
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:5020170001
- Indeks TIM:0001-00018-53502
- Kategoria:Klucze oczkowe i płaskie
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05028160001
- Indeks TIM:0001-00018-65854
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:L-KEYS 967
- Indeks producenta:05024450001
- Indeks TIM:0001-00018-65864
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:L-KEYS 950
- Indeks producenta:05022045001
- Indeks TIM:0001-00018-65860
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05051016001
- Indeks TIM:0001-00018-65862
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:BIT-CHECK
- Indeks producenta:05057431001
- Indeks TIM:0001-00018-65863
- Kategoria:Końcówki wkrętakowe, bity
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:KRAFTFORM TRZPIENIE VDE
- Indeks producenta:05006613001
- Indeks TIM:0001-00019-41904
- Kategoria:Wkrętaki
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05006609001
- Indeks TIM:0001-00019-51094
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:KRAFTFORM TRZPIENIE VDE
- Indeks producenta:05006515001
- Indeks TIM:0001-00019-51830
- Kategoria:Wkrętaki
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:KRAFTFORM TRZPIENIE VDE
- Indeks producenta:05006517001
- Indeks TIM:0001-00019-51831
- Kategoria:Wkrętaki
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:CLICK-TORQUE
- Indeks producenta:05075657001
- Indeks TIM:0001-00020-08367
- Kategoria:Klucze dynamometryczne
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05006617001
- Indeks TIM:0001-00020-63089
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05022706001
- Indeks TIM:0001-00020-73492
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:ZYKLOP 8100
- Indeks producenta:05160785001
- Indeks TIM:0001-00020-73495
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Indeks producenta:05006618001
- Indeks TIM:0001-00020-73520
- Kategoria:Zestawy narzędzi
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:L-KEYS 967
- Indeks producenta:05024480001
- Indeks TIM:0001-00020-73540
- Kategoria:Klucze ampulowe i imbusowe
Cena:
- Producent:WERA
- Seria produktu:KRAFTFORM KOMPAKT STUBBY
- Indeks producenta:05008873001
- Indeks TIM:0001-00020-73595
- Kategoria:Wkrętaki
Cena: