
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA936552524
HAGER POLSKABRS1202AVERZ
HAGER POLSKA937522507
HAGER POLSKA85121101
HAGER POLSKA936752568
HAGER POLSKA937722507
HAGER POLSKA918272568
HAGER POLSKA845582505
HAGER POLSKAGB120217035
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:936522509
- Indeks TIM:0004-00012-38619
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:936552524
- Indeks TIM:0004-00012-38638
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRP
- Indeks producenta:BRP651005H7035
- Indeks TIM:0004-00012-21548
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:9455905
- Indeks TIM:0004-00012-38371
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.WA
- Indeks producenta:GV120LAN
- Indeks TIM:0004-00012-21553
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS1002107VERZ
- Indeks TIM:0004-00012-21450
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS1202AVERZ
- Indeks TIM:0004-00012-21388
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRP
- Indeks producenta:BRP08027035
- Indeks TIM:0004-00012-21623
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:937522507
- Indeks TIM:0004-00012-38607
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRP
- Indeks producenta:BRP65100W7035
- Indeks TIM:0004-00012-21427
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:962592502
- Indeks TIM:0004-00012-38584
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:R.CLASSIC/1930/GLAS
- Indeks producenta:85121101
- Indeks TIM:0004-00012-38331
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:936752568
- Indeks TIM:0004-00012-38632
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:918252512
- Indeks TIM:0004-00012-38647
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.DB-HB
- Indeks producenta:FKH7011
- Indeks TIM:0004-00012-21418
- Kategoria:Osłony i wężyki osłonowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:936752507
- Indeks TIM:0004-00012-38635
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:INTEGRO
- Indeks producenta:9115105
- Indeks TIM:0004-00012-38375
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:841852522
- Indeks TIM:0004-00012-38558
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS851703VERZ
- Indeks TIM:0004-00012-21314
- Kategoria:Narożniki do kanałów
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:937722507
- Indeks TIM:0004-00012-38613
- Kategoria:Klawisze
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:918272568
- Indeks TIM:0004-00012-38668
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS1202VERZ
- Indeks TIM:0004-00012-21609
- Kategoria:Pokrywy kanałów i korytek
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:845582505
- Indeks TIM:0004-00012-38653
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.WA
- Indeks producenta:GB120217035
- Indeks TIM:0004-00012-21482
- Kategoria:Ramki osprzętowe
Cena: