
Firma ETI-POLAM Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i jest jednym z wiodących producentów wyłączników nadprądowych i ochronnych różnicowoprądowych, bezpieczników topikowych wszystkich wielkości i charakterystyk, zarówno niskiego, jak i średniego napięcia, oraz ceramiki elektrotechnicznej. Firma ETI-Polam posiada europejskie certyfikaty jakości, m.in.: BBJ, VDE, NEMKO, FIMKO, DEMKO, a produkcja spełnia wymogi ISO 9001 i ISO 14000. Celem działalności ETI-POLAM jest zapewnienie kompleksowej oferty zabezpieczeń: instalacji elektrycznych (przed przetężeniem i przepięciem) oraz obsługi urządzeń elektrycznych (przed porażeniem).
ETI PolamL5356003
ETI Polam002470096
ETI Polam001102440
ETI Polam001690915
ETI Polam002464138
ETI Polam002464052
ETI Polam001701431
ETI Polam002176034
ETI Polam002061993
ETI Polam002176012
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:L5356003
- Indeks TIM:0001-00021-50783
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:DIDO
- Indeks producenta:001100375
- Indeks TIM:0001-00021-50789
- Kategoria:Rozdzielnice modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICEE
- Indeks producenta:004482039
- Indeks TIM:0001-00021-50851
- Kategoria:Gniazda przemyslowe stałe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:EVE
- Indeks producenta:002470096
- Indeks TIM:0001-00021-50964
- Kategoria:Przekaźniki czasowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:004644115
- Indeks TIM:0001-00021-51005
- Kategoria:Styczniki mocy AC
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:001102440
- Indeks TIM:0001-00021-51031
- Kategoria:Złączki jedno i wielobiegunowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001690915
- Indeks TIM:0001-00021-51217
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464138
- Indeks TIM:0001-00021-51279
- Kategoria:Przekaźniki impulsowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICON
- Indeks producenta:002464052
- Indeks TIM:0001-00021-51311
- Kategoria:Styczniki modułowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:WT-NH
- Indeks producenta:001701431
- Indeks TIM:0001-00021-51444
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETICONTROL
- Indeks producenta:004661851
- Indeks TIM:0001-00021-51596
- Kategoria:Inne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-1M
- Indeks producenta:002176034
- Indeks TIM:0001-00021-51898
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI EFI-P4 EV
- Indeks producenta:002061993
- Indeks TIM:0001-00021-51927
- Kategoria:Inne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETI-JM
- Indeks producenta:W1452252
- Indeks TIM:0001-00021-51973
- Kategoria:Przekładniki prądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ULTRA-QUICK
- Indeks producenta:006710319
- Indeks TIM:0001-00021-51993
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe cylindryczne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ULTRA-QUICK
- Indeks producenta:006710317
- Indeks TIM:0001-00021-52115
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe cylindryczne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI KZS-1M
- Indeks producenta:002176012
- Indeks TIM:0001-00021-52135
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ULTRA-QUICK
- Indeks producenta:006710192
- Indeks TIM:0001-00021-52240
- Kategoria:Wkładki bezpiecznikowe cylindryczne
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:001102699
- Indeks TIM:0001-00021-52248
- Kategoria:Obudowy z tworzywa
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:001344003
- Indeks TIM:0001-00019-98386
- Kategoria:Pozostałe akcesoria
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETIBOX
- Indeks producenta:001344002
- Indeks TIM:0001-00019-98385
- Kategoria:Termostaty
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ASTI-ETIMAT 6
- Indeks producenta:002116515
- Indeks TIM:0001-00013-42715
- Kategoria:Wyłączniki nadmiarowoprądowe
Cena:
- Producent:ETI POLAM
- Seria produktu:ETISWITCH
- Indeks producenta:004661800
- Indeks TIM:0001-00013-44786
- Kategoria:Rozłączniki bezpiecznikowe NH
Cena: