Pigtail światłowodowy FO SM SC/APC 9/125 Easy Strip 1,5m NEKU 30.3748
Twoja cena:
kpl.


Opis produktu


Komplet 12 kolorowych pigtaili światłowodowych o długości 1,5m każdy.

Prezentowane pigtaile zostały wyprodukowane z jednomodowego, simpleksowego kabla światłowodowego zakończonego z jednej strony złączem SC/APC. Powłoka kabla wykonana została z tworzywa bezhalogenowego LSZH (Low Smoke Zero Halogen), nie wydzielającego szkodliwych gazów podczas pożaru. Dodatkowo konstrukcja powłoki została wykonana w sposób (Easy Strip) umożliwiający jej zdjęcie bez użycia specjalistycznych narzędzi. Zastosowane włókno G.652d w porównaniu do wersji 652 (a,b) ograniczyło negatywne zjawisko "piku wodnego", czyli zwiększonego tłumienia w paśmie od 1360 nm do 1460 nm. Odmiana 652d jest kompatybilna i może być łączona z włóknem G.657.

Specyfikacja:

  • Typ: pigtail FO
  • Ilość: 12 sztuk
  • Długość przewodu: 1,5 m
  • Rodzaj: jednomodowy SM
  • Złącza: SC
  • Standard polerowania: APC - Angled Physical Contact
  • Konstrukcja: simplex
  • Standard włókna: G.652d
  • Średnica włókna: 9/125 μm
  • Średnica kabla: 0,9 mm
  • Powłoka: LSZH (Easy Strip)
  • Kolor: wielokolorowy

Zastosowanie:

Pigtaili użyjemy miedzy innymi do budowy sieci abonenckich FTTx oraz zastosujemy w szafach rackowych, mufo-przełącznicach, czy puszkach abonenckich.

Dane produktowe


Dane techniczne

Wersja APC
Kolor
Wielobarwny/mieszany
Rodzaj włókna
Jednomodowy
Rodzaj złącza wtykowego
SC
Długość [m]
1,5

Dane logistyczne

Ean
5907796680582
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka


Opinie