Lampka kompaktowa niebieska PK22‑LN‑24‑LED AC/DC
Cena:
  • Znamionowe napięcie robocze: 24 V AC/DC
  • Moc: 1 W; źródło światła: diody LED (wbudowane), trzonek BA9s
  • Kolor klosza: niebieski; liczba sygnalizatorów świetlnych: 1
  • Stopień ochrony: IP65 z przodu (nad pulpitem), IP20 pod pulpitem
  • Wymiary montażowe: otwór ? 22,3 mm; grubość panelu 0,4–9 mm