Znaleziono 10881 produktów w kategorii

Narzędzia ręczne

NEO01-507
Twoja cena:
KNIPEX87 00 100 XMAS-00
Twoja cena:
ELS POLSKA SP. Z O.O.ZKTN-10 / ERVN-10
Twoja cena:
NEO01-500
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
LANBERGNT-0001
Twoja cena:
NEO67-185
Twoja cena:
NEO01-510
Twoja cena:
LIBOXLB0100
Twoja cena:
Twoja cena:
NEO09-525
Twoja cena:
NEO01-534
Twoja cena:
 • Indeks producenta:43335
 • Indeks TIM:0001-00013-22082
 • Ocena:Dodaj opinię
WIHA43335
Twoja cena:
 • Indeks producenta:45296
 • Indeks TIM:0001-00015-95081
 • Ocena:Dodaj opinię
WIHA45296
Twoja cena:
Twoja cena:
 • Indeks producenta:FL24099156
 • Indeks TIM:0001-00015-90143
 • Ocena:Dodaj opinię
FELOFL24099156
Twoja cena:
TOPEX17B128
Twoja cena:
NEO01-220
Twoja cena:
NEO01-513
Twoja cena:
NEO02-001
Twoja cena:
NEO67-183
Twoja cena:
Twoja cena:

Narzędzia ręczne

Nawet gdy nie jesteś profesjonalistą, w Twojej skrzynce narzędziowej na pewno nie brakuje podstawowych narzędzi ręcznych: kluczy, młotka czy poziomicy. Może warto uzupełnić swoje wyposażenie o inne rodzaje narzędzi? Na TIM.pl zrobisz to od A do Z – w naszej ofercie znajdziesz niemal 10 tysięcy narzędzi ręcznych, a wśród nich zarówno te najpopularniejsze, jak i te rzadziej wykorzystywane.

Stawiamy na narzędzia od sprawdzonych producentów – dzięki temu wiesz, że wybierasz ergonomicznie zaprojektowane, bezpieczne w użyciu i trwałe produkty.

Czym charakteryzują się narzędzia ręczne?

Odpowiedź na pytanie „czym są narzędzia ręczne” jest dość prosta. Intuicyjnie co najmniej kilka takich narzędzi potrafi wymienić nawet laik, który z remontami czy majsterkowaniem nie ma nic wspólnego. Tym, co łączy wszystkie narzędzia ręczne, jest brak konieczności ich dodatkowego zasilania. Pracuje się nimi, używając wyłącznie siły własnych mięśni. Brak silnika i innych elementów zasilających sprawia, że narzędzia ręczne są lekkie i łatwe w użyciu.

Do czego wykorzystasz narzędzia ręczne?

Narzędzia ręczne mają uniwersalne zastosowanie. Przydają się:

 • podczas remontu;
 • do montażu mebli;
 • na placu budowy;
 • w warsztacie samochodowym;
 • w skrzynce narzędziowej elektryka, montera, dekarza, stolarza i innych specjalistów.

Łatwe i wygodne w użyciu narzędzia ręczne mogą być wykorzystywane zarówno do celów profesjonalnych, jak i w warunkach domowych, także tam, gdzie nie ma dostępu do prądu. Ty również na pewno znajdziesz dla nich zastosowanie!

Rodzaje narzędzi ręcznych, które znajdziesz w ofercie TIM-u

Na platformie TIM.pl „narzędzia ręczne” to jedna z największych kategorii. Znajdziesz tu niemal 10 tysięcy produktów, a wśród nich:


Jeśli dopiero kompletujesz swoją skrzynkę narzędziową, zainteresuj się zestawami narzędzi. To sposób, by szybko i bezproblemowo zapewnić sobie całe wyposażenie, jakiego potrzebujesz.

W każdej z podkategorii znajdziesz narzędzia ręczne różniące się rozmiarami (co ważne np. w przypadku kluczy, młotków czy kombinerek), detalami wykonania, a co za tym idzie – również ceną. To ułatwi Ci wybór zgodnie z Twoimi potrzebami – możesz kupić niedrogie, proste narzędzia ręczne do użytku domowego lub trwałe i solidne narzędzia dla profesjonalistów.

Po czym rozpoznać narzędzia ręczne dobrej jakości?

Narzędzia ręczne poszczególnych producentów wyglądają przeważnie niemal identycznie i różnią się jedynie detalami. Nie jest jednak wszystko jedno, jaki produkt wybierzesz. Jeśli chcesz, by praca wykonywana przy użyciu narzędzi ręcznych przebiegała szybko i bez zakłóceń, postaw na sprzęt wysokiej jakości.

Nie musisz być ekspertem – wystarczy, że zwrócisz uwagę na to, kto jest producentem narzędzi. Kupując na TIM.pl, możesz mieć pewność, że wybierasz produkty godnych zaufania marek. W naszej ofercie znajdziesz narzędzia ręczne Topex, Top Tools, Neo, RS Components, Erko, Ergom i innych firm chętnie wybieranych przez profesjonalistów. Takie narzędzia wyróżniają się starannym wykonaniem, ergonomicznym kształtem i dużą wytrzymałością – możesz ich używać bez obaw o zniszczenie czy uszkodzenia mechaniczne.

Potrzebujesz narzędzi ręcznych już teraz? Zamów je na TIM.pl i skorzystaj z szybkiej dostawy

Zdecydowana większość produktów z kategorii „Narzędzia ręczne” jest dostępna w stałej sprzedaży. Swoje zamówienie otrzymasz już w ciągu kilku najbliższych dni, co pozwoli Ci pracować bez opóźnień i dotrzymać ustalonych terminów.

A jeśli masz nietypowe wymagania i potrzebujesz rzadko spotykanego rodzaju narzędzi ręcznych, na pewno Ci pomożemy. Oprócz produktów ze stałej oferty znajdziesz u nas także takie, które są dostępne na zamówienie. Zrobimy wszystko, by dostarczyć Ci je jak najszybciej!

Jednopixelowy obrazek