Dwutaryfowy watomierz, kalkulator energii z wyświetlaczem LCD, 2 oddzielne taryfy, wewnętrzny akumulator,EM-1

Twoja cena:

Dwutaryfowy watomierz z wyświetlaczem LCD to urządzenie służące do pomiaru i monitorowania zużycia energii elektrycznej. Watomierz może mierzyć zużycie energii przy dwóch różnych stawkach (taryfach), które zwykle są zależne od pory dnia. Taka funkcja jest użyteczna w miejscach, gdzie operator sieci elektrycznej oferuje niższe stawki za energię w określonych porach dnia lub nocy.

Czemu ma służyć wbudowany w watomierz wyświetlach LCD?

Watomierz ma wbudowany wyświetlacz LCD, który pokazuje aktualne zużycie energii, umożliwiając użytkownikowi łatwe monitorowanie i kontrolę zużycia energii. Duży wyświetlacz LCD pokazuje dodatkowo aktualny czas, napięcie i natężenie prądu, współczynnik mocy, częstotliwość, maksymalne obciążenie prądu i ostrzeżenie o przeciążeniu, możliwość wprowadzenia 4 rodzajów waluty. Wewnętrzny akumulator: 2 × 1,5V LR44 podtrzymuje ustawienia urządzenia w razie braku prądu.

Na co pozwala w watomierzu funkcja 2 oddzielne taryfy?

Funkcja "2 oddzielne taryfy" umożliwia śledzenie zużycia energii w różnych taryfach osobno, co może pomóc w lepszym zrozumieniu i zarządzaniu zużyciem energii.

Dane techniczne

CN
9030 31 00
PKWiU
26.51.43.0

Dane logistyczne

Ean
5908254803949
Szerokość opakowania [mm]
85
Waga z opakowaniem [kg]
0.25
Wysokość opakowania [mm]
85
Długość opakowania [mm]
180
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka