Znaleziono 239 produktów w kategorii

Akcesoria do domofonów i wideodomofonów

GENWAYPS-2S
Cena:
ZAMELENT10000415
Cena:
LEGRAND3501/1
Cena:
COMMAXDP-LA01
Cena:
URMET9000/230
Cena:
Cena:
Cena:
LEGRAND351101
Cena:
COMMAXTP-12RC
Cena:
LEGRAND346250
Cena:
LEGRAND353000
Cena:
Cena:
Cena:
LEGRAND346050
Cena:
LEGRAND353001
Cena:
LEGRAND350231
Cena:
Cena:
Cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.OR-DOM-RL-901DN/B
Cena:
URMET1052/31R
Cena:
LEGRAND3501/3
Cena:
Cena:
ORNO GROUP SP. Z O.O.OR-DOM-RL-901DN/G
Cena:

Wśród akcesoriów do domofonów i wideodomofonów dostępnych w TIM-ie znajdziesz m.in. ramki do paneli dotykowych, zasilacze, klawiatury, karty zbliżeniowe i wiele innych produktów. Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Jakie akcesoria do domofonów mogą Ci się przydać?

Nasza oferta akcesoriów do domofonów jest skierowana przede wszystkim do osób, które chcą samodzielnie zbudować instalację lub rozszerzyć możliwości gotowego systemu domofonowego. Aby to zrobić, potrzebujesz nie tylko podstawowego sprzętu, takiego jak zasilacze czy urządzenia do sterowania automatyką, ale także dodatków – czytników, klawiatur, paneli.

Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom Twój

Domofonymoże również służyć do otwierania bramy wjazdowej lub jako urządzenie do kontroli dostępu do firmy. Akcesoria do domofonu będą przydatne także wówczas, gdy zechcesz rozbudować system o kolejne urządzenie, np. gdy remontujesz dom i dzielisz go na dwie niezależne części lub gdy planujesz obsługiwać dodatkową bramę. W naszej ofercie znajdziesz również bramofony, unifony i inne pojedyncze produkty, niezastąpione wówczas, gdy trzeba wymienić jeden z elementów systemu na nowy.

Dzięki dostępnym w tej kategorii akcesoriom nawet prosty zestaw domofonowy może zostać wyposażony w praktyczne, zwiększające bezpieczeństwo funkcje, np. kamerę, interkom czy szyfrator.

Akcesoria do domofonów dla profesjonalistów i osób prywatnych

Montaż domofonu jest stosunkowo prostym zadaniem. Najczęściej powierza się je specjalistom, ale przy odrobinie umiejętności technicznych i dostępie do podstawowego sprzętu można wykonać montaż samodzielnie.

Akcesoria do domofonów umożliwią Ci bezpieczne podłączenie do zasilania, skonfigurowanie urządzenia do odpowiednich ustawień, a także montaż takich elementów jak klawiatury, panel dotykowy czy ekran. Jeśli zależy Ci na tym, by domofon prezentował się estetycznie zarówno przy drzwiach wejściowych lub bramie, jak i wewnątrz domu, warto zamontować ramki do klawiatur czy paneli. Poszczególne elementy są dostępne w szerokim wyborze kolorów, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dopasować je do elewacji czy wystroju domu.

Wśród akcesoriów do domofonów znajdziesz także produkty zwiększające funkcjonalność tych urządzeń. To np. czytniki kart zbliżeniowych i breloków, dzięki którym Ty, Twoi domownicy czy pracownicy nie będziecie musieli używać kluczy do otwierania drzwi wejściowych lub furtki.

Na naszą ofertę akcesoriów do domofonów składa się łącznie kilkaset produktów, różniących się funkcjami, rozmiarami i przeznaczeniem. To dla Ciebie gwarancja, że wybierzesz spośród nich taki, który będzie idealnie pasował do Twojej instalacji. Sprawdź ofertę, a w razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami!

Jednopixelowy obrazek