Bateria litowa CR2032 230mAh 3V ELECTRONICS /2szt./
Twoja cena:
kpl.


Opis produktu


Pod szyldem Varta działa koncern, który swoje działania zakroił na szeroką, międzynarodową skalę. Varta jest obecna na światowym rynku prawie od 130 lat. Koncern specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości akumulatorów, ładowarek i baterii. W ciągu wielu lat prężnej pracy producent zyskał uznanie ekspertów z branży i zaufanie klientów. Wiele osób wraca po kolejne produkty, bo wie, że otrzyma to, czego potrzebuje.
Jednym z takich produktów jest bateria litowa CR2032, która waży 3 g. Jej średnica wynosi 20 mm, a wyskość jest równa 3,2 mm. Produkt ten prawidłowo i całkowicie bezpiecznie działa przy napięciu sterowania, którego znamionowa wartość liczy 3 V. Pojemność baterii wynosi w tym przypadku 230 mAh. Produkt jest dostępny w opakowaniach zawierających dwie sztuki produktu.
Szczegółowe testy kontrolne i wykorzystanie w procesie produkcji nowatorskich rozwiązań oraz uwzględnienie obowiązujących norm bezpieczeństwa pozwala klientom mieć pewność, że aparatura nie będzie stwarzała zagrożenia podczas użytkowania.

Dane produktowe


Dane techniczne

PKWiU
27.20.11.0

Dane logistyczne

Ean
4008496746460
Szerokość opakowania [mm]
5
Waga z opakowaniem [kg]
0.10
Wysokość opakowania [mm]
80
Długość opakowania [mm]
120
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania


SerieOpinie