Bateria litowa CR2032 230mAh 3V ELECTRONICS /2szt./


Twoja cena:8,54 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Pod szyldem Varta działa koncern, który swoje działania zakroił na szeroką, międzynarodową skalę. Varta jest obecna na światowym rynku prawie od 130 lat. Koncern specjalizuje się w wytwarzaniu najwyższej jakości akumulatorów, ładowarek i baterii. W ciągu wielu lat prężnej pracy producent zyskał uznanie ekspertów z branży i zaufanie klientów. Wiele osób wraca po kolejne produkty, bo wie, że otrzyma to, czego potrzebuje.
Jednym z takich produktów jest bateria litowa CR2032, która waży 3 g. Jej średnica wynosi 20 mm, a wyskość jest równa 3,2 mm. Produkt ten prawidłowo i całkowicie bezpiecznie działa przy napięciu sterowania, którego znamionowa wartość liczy 3 V. Pojemność baterii wynosi w tym przypadku 230 mAh. Produkt jest dostępny w opakowaniach zawierających dwie sztuki produktu.
Szczegółowe testy kontrolne i wykorzystanie w procesie produkcji nowatorskich rozwiązań oraz uwzględnienie obowiązujących norm bezpieczeństwa pozwala klientom mieć pewność, że aparatura nie będzie stwarzała zagrożenia podczas użytkowania.

Dane techniczne


Ean
Pojemność [mAh]
Napięcie [V]
Model
Wysokość [mm]
Średnica [mm]
Ciężar [g]
Oznaczenie IEC

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie