Bateria cynkowo-węglowa R03P / AAA SUPERLIFE /4 szt./

Twoja cena:

Opis produktu

Varta jest firmą z długoletnią tradycją. Działa od 1887 roku, kiedy to Adolf Muler wprowadza markę Varta na rynek. Pierwsze sukcesy firmy odnotowano już w 1893 roku, kiedy to baterie alkaliczne arki Varta zasilają pierwsze samochody elektryczne w Niemczech.
Producent podzielił swój asortyment na kilka serii, w których umieścił poszczególne urządzenia zgodnie z ich przeznaczeniem. Takie uporządkowanie asortymentu ułatwia jego przeszukiwanie i wybór artykułów potrzebnych klientom. Jedną z takich serii jest Superlife, w której znajdują się baterie cynkowo-węglowe.
Powyższy model waży 7,8 g. Każda z czterech baterii w zestawie ma długość równą 44,5 mm. Baterie cynkowo-węglowe wykonane zostały w wersji AAA. Są to zatem mniejsze odpowiedniki baterii-paluszków. Jednocześnie rozmiar tychże baterii oznaczono jako Micro R03. Znamionowe napięcie baterii jest równe 1,5 V.
Przedstawiciele firmy kładą duży nacisk na zadowolenie i wygodę swoich klientów, dlatego każdy produkt można zakupić nie tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży, ale również za pośrednictwem sklepów internetowych.

Dane produktowe

Dane techniczne

PKWiU
27.20.11.0

Dane logistyczne

Ean
4008496676187
Szerokość opakowania [mm]
80
Waga z opakowaniem [kg]
0.20
Wysokość opakowania [mm]
15
Długość opakowania [mm]
120
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobrania

Opinie