Bateria alkaliczna LR44 / V13GA 125mAh 1,5V ELECTRONICS /2szt./


Twoja cena:3,54 złnetto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Varta to jeden z wiodących producentów akumulatorów i baterii różnego rodzaju. Produkty te mogą być użytkowane do zasilania aparatury elektronicznej w przemyśle, ale również w gospodarstwie domowym. Dzięki pomyślnym wynikom testów sprawdzających i posiadaniu potrzebnych atestów urządzenia te mogą być stosowane w sprzęcie z przeznaczeniem dla dzieci, m.in. w zasilaniu zabawek.
Powyższy model baterii alkalicznej LR44 charakteryzuje się pojemnością pozwalającą na długą pracę i większą wydajność aparatury. Sięga ona 125 mAh. Znamionowe napięcie baterii wynosi 1,5 V. Produkt waży 1,8 g. Jego wysokość sięga 5,4 mm, natomiast średnica wynosi 11,6 mm. Alkaliczna bateria wykonana została w modelu manganowo-cynkowym. Artykuł jest dostępny w opakowaniach zawierających dwie sztuki baterii.
Producent dużą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa swoich klientów, dlatego w 1905 roku szybko zareagował na rosnącą liczbę osób podróżujących nocą. Wprowadził wówczas na rynek akumulatory do oświetlenia samochodowego, aby ułatwić przemieszczanie się po zmroku.

Dane techniczne


Ean
Napięcie [V]
Ciężar [g]
Pojemność [mAh]
Wysokość [mm]
Oznaczenie IEC
Średnica [mm]
Model

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 12.06.2017 r. przez użytkownika:

Dług u czas działania za umiarkowane pieniądze. Polecam