Akumulator Ni-MH HR6 / AA R2U 2100mAh /4 szt./


Twoja cena:54,12 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Varta to jeden z wiodących na międzynarodowym rynku producentów baterii różnego rodzaju i akumulatorów. Firma dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. W 1905 roku wprowadziła na rynek akumulatory do oświetlenia samochodowego, dzięki którym, w dobie rosnącej liczby podróżujących po zmroku, przemieszczanie się stało się bezpieczniejsze i wygodniejsze.
Firma podzieliła swój asortyment na serie, dzięki którym jest on bardziej uporządkowany. Możliwe jest zatem szybsze i łatwiejsze wyszukanie potrzebnego sprzętu. Mając na uwadze cenny czas współczesnych nabywców, producent umożliwia zakup aparatury w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i w sklepach internetowych. Nie ma konieczności wychodzenia z domu czy pracy w celu dokonania zakupu. Zamówienie zostanie dostarczone przez kuriera pod wskazany adres.
W ofercie Varty znajdują się akumulatory. Powyższy model produktu waży 29 g. Jego długość sięga 50,5 mm. Urządzenie ma formę tradycyjnych paluszków, dlatego oznaczono je jako AA. Rozmiar aparatury określono jednocześnie jako Mignon R6. Model powyższego aparatu jest niklowo-metalowo-wodorkowy. Pojemność akumulatora sięga 2100 mAh. Znamionowe napięcie jest równe 1,2 V.

Dane techniczne


Ean
Długość [mm]
Ciężar [g]
Napięcie znamionowe [V]
Pojemność [mAh]
Oznaczenie rozmiaru
Oznaczenie IEC
Model
Inne oznaczenia

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie