Akumulator Ni-MH HR03 / AAA R2U 1000mAh /4 szt./


Twoja cena:48,71 złbrutto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Varta działa na międzynarodowym rynku od 1887 roku. Firma specjalizuje się w produkcji baterii alkalicznych, baterii cynkowo-węglowych, akumulatorów i wielu innych urządzeń. Koncern szybko reaguje na zmieniającą się sytuację w branży i nie tylko. Dobrym przykładem jest rok 1905, kiedy to wzrosła liczba podróżujących nocą. Wówczas producent wprowadził na rynek akumulatory do oświetlenia samochodowego, ułatwiając w ten sposób przemieszczanie się i czyniąc je bezpieczniejszym.
W ofercie firmy znajduje się akumulator Ni-MH HR03, który ma formę AAA, czyli mniejszych paluszków. Rozmiar oznaczono również jako Micro R03. Produkt charakteryzuje się pojemnością równą 1000 Ah. Ciężar urządzenia wynosi 14 g. Długość takiego akumulatora jest równa 44,5 mm. Artykuł wykonano w modelu Niklowo-metalowo-wodorkowym. Znamionowe napięcie akumulatora wynosi 1,2 V.
Każdy sprzęt dostępny w ramach oferty firmy Varta posiada wszelkie niezbędne atesty, dlatego klienci mogą być pewni, że artykuł nie zagrozi im podczas pracy.

Dane techniczne


Ean
Oznaczenie rozmiaru
Napięcie znamionowe [V]
Długość [mm]
Oznaczenie IEC
Ciężar [g]
Model
Pojemność [mAh]
Inne oznaczenia

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie