Znaleziono 27 produktów w kategorii

Żarówki dekoracyjne i ozdobne

NARVA LIGHTS4014501008669
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
PLATINET S.A.PLDB4WE27ART3
Twoja cena:
PLATINET S.A.PLDB4WE27ART4
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
PLATINET S.A.PLDB4WE27ART2
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
Twoja cena:
LED LINE478542
Twoja cena:
Twoja cena:

Żarówki dekoracyjne

Czy żarówka może być ozdobą wnętrza Twojego domu? Tak, jeśli jako źródło światła wykorzystasz żarówki dekoracyjne! To produkty łączące w sobie nowoczesną technologię LED-ową z wyglądem retro i nietypowymi kształtami. Żarówki dekoracyjne doskonale pasują do wielu modeli lamp, np. w stylu industrialnym. W oświetlaniu pomieszczeń nie ustępują one w niczym standardowym żarówkom. Chcesz, by do wystroju Twojego wnętrza pasowały nie tylko lampy, lecz także żarówki? Sprawdź, jakie modele ozdobne oferujemy!

Czym różnią się żarówki dekoracyjne od zwykłych żarówek?

Pod względem sposobu działania pomiędzy żarówkami dekoracyjnymi a zwykłymi modelami nie ma żadnych różnic. Na TIM.pl oferujemy wydajne, energooszczędne żarówki, w większości wykorzystujące technologię LED. Są one trwałe, mają znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjne źródła światła i pobierają minimalne ilości energii elektrycznej. W przypadku produktów dostępnych w TIM-ie możesz być pewien ich trwałości – a to pozwoli Ci w pełni skupić się na walorach estetycznych żarówek dekoracyjnych.

Jakie żarówki dekoracyjne oferujemy?

Na TIM.pl zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami dotyczącymi oświetlenia. Co staje się obecnie modne, jeśli chodzi o żarówki ozdobne? To zdecydowanie produkty w stylu vintage, przypominające pierwsze żarówki z czasów Thomasa Edisona. Ich charakterystyczne elementy to przydymione szkło oraz imitacje żarników o fantazyjnych kształtach.

Takie ozdobne żarówki dekoracyjne możesz z powodzeniem wykorzystać w domu, biurze czy stylowej kawiarni – dzięki ciepłej, przyjemnej dla oczu barwie światła wprowadzą przytulną atmosferę w każdym z tych miejsc.

Dekoracyjne żarówki możesz wykorzystać we wnętrzach o dowolnym stylu. Szeroki wybór produktów na TIM.pl pozwoli Ci dobrać odpowiedni produkt do Twoich potrzeb. W pomieszczeniach w stylu industrialnym możesz postawić na tzw. żarówki edisonowskie lub żarówki węglowe (z żarnikiem z włókna węglowego). W domu w stylu glamour lub rustykalnym doskonale sprawdzą się żarówki w kształcie świeczek.

Szukasz żarówki dekoracyjnej? Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Żarówka dekoracyjna może być zarówno głównym, jak i dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu. O jej funkcji będą decydowały dwa parametry: moc (wyrażona w watach) i wartość strumienia świetlnego (wyrażona w lumenach). To od nich zależy, jak mocno będzie świeciła żarówka. W przypadku nowoczesnych świetlówek LED

Chcesz mieć pewność, że wybrana żarówka będzie pasowała do Twojej lampy? Weź pod uwagę następujące kwestie:

  • rodzaj gwintu – najpopularniejszymi gwintami są: E27 i E14, ale możliwe, że w przypadku Twojej lampy potrzebna będzie żarówka z innym rodzajem gwintu;
  • średnicę i długość – jeśli nie chcesz, by oślepiało Cię światło, wybierz żarówkę, która nie będzie wystawała poza klosz lampy (możesz jednak chcieć wyeksponować dekoracyjną żarówkę – wówczas wybierz większy model);
  • kształt żarówki – oferujemy Ci modele w kształcie kuli, butelki, płomienia świecy, „łezki” i inne.

Żarówki prezentujące się efektownie nie tylko wtedy, gdy są włączone, lecz także po zgaszeniu światła? Przekonaj się, że właśnie taki efekt zapewnią Ci nasze żarówki dekoracyjne!

Jednopixelowy obrazek