Zasilacz na szynę DIN do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym VIDOS DUO 24V 2,5A M‑SEP/HDR‑60‑24
Cena:
Zasilacz M-SEP/HDR-60-24 jest przeznaczony do pracy w dwużyłowym systemie cyfrowym VIDOS DUO. Łączy funkcje zasilacza oraz separatora napięcia i sygnału. Jeden zasilacz M-SEP/HDR-60-24 może zasilić jednocześnie maksymalnie 20 monitorów. W systemach wielolokatorskich ilość zasilaczy jest zależna od odległości i obciążenia prądowego. Cechy zasilacza: – szeroki zakres wartości napięcia wejściowego – posiada zabezpieczenia prądowe, przepięciowe oraz przeciwzwarciowe – może zasilić do 20 monitorów jednocześnie – montaż na szynie DIN Specyfikacja: Zasilanie: 100V-240V AC / 50Hz-60Hz Znamionowe napięcie wyjściowe: DC 24V Prąd znamionowy: 2,5A Moc znamionowa: 60W Regulacja napięcia: 21,6-29V Temperatura pracy: – 10°C ~ 50°C Stopień ochrony: IP20 Wymiary: 88 x 89 x 59 mm