Zasilacz impulsowy przemysłowy 240W 24V DC 110‑240V AC/DC 78.2E.1.230.2414
  • Indeks producenta:78.2E.1.230.2414
  • Indeks TIM:0004-00013-33892
Cena:
Przemysłowe zasilacze impulsowe DC: 240 W Ochrona przeciążeniowa, praca równoległa przy zwiększonym prądzie obciążenia Typ 78.2E - Wyjście 24 V DC, 240 W - Dwustopniowy z aktywnym PFC
Prąd wyjściowy (–20…+40 °C, 230 V AC wej.) - 10,8A
Prąd znamionowy IN (50 °C, pełen zakres wejściowy) - 10A
• Wysoka efektywność (do 93%)
• Niski pobór mocy w trybie czuwania
• Topologia forward
• Wskazanie przeciążenia: Pre-alert wczesne ostrzeganie poprzez LED i zestyk pomocniczy
• Prąd przeciążeniowy: Bez ograniczenia czasowego, LED i zestyk pomocniczy
• Przeciążenie do 20 A
• Ochrona przeciwzwarciowa: tryb hiccup (samoczynne załączanie)
• Zabezpieczenie na wejściu: wymienny bezpiecznik wraz z zapasowym
• Ochrona przed przepięciem: warystor • Zgodność z EN 60950-1 i EN 61204-3
• Praca równoległa przy zwiększonym prądzie obciążenia (z diodą OR)
• Można łączyć dualnie i szeregowo
• Do montażu na szynę DIN 35 mm (EN 60715)
Dane techniczne
CN
Szerokość [mm]
60
Głębokość [mm]
125
Rodzaj napięcia zasilającego
AC/DC
Stabilizowane napięcie wyjściowe
Tak
Możliwość montażu na szynie
Tak
Stopień ochrony (IP)
IP20
Napięcie wyjściowe 1 [V] od
24
Zakres nastawy napięcia wyjściowego
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] do
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] do
Znamionowe napięcie zasilające dla DC [V] do
Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]
10,8
PKWiU
Wysokość [mm]
136
Pobór mocy [VA]
275
Moc wyjściowa [W]
240
Rodzaj połączenia elektrycznego
Połączenie śrubowe
Stabilizowany
Nie
Napięcie wyjściowe 1 [V]
24
Napięcie wyjściowe 1 [V] do
28
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] od
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] od