Zasilacz impulsowy przemysłowy 130W 24V DC 110‑240V AC/DC 78.1D.1.230.2414 78.1D.1.230.2414
  • Indeks producenta:78.1D.1.230.2414
  • Indeks TIM:0004-00010-51416
Cena:
Typ 78.1D - Wyjście 24 V DC, 130 W - Dwustopniowy z aktywnym PFC
Prąd wyjściowy (–20…+50 °C, 230 V AC wej) - 5,4 A
Prąd wyjściowy (–20…+50 °C, 120 V AC wej) - 5,4 A
• Wysoka efektywność (do 93%)
• Niski pobór mocy w trybie czuwania (do 1 W)
• LLC (78.1B) lub topologia forward (78.1D)
• Wskazanie przeciążenia: Pre-alert wczesne ostrzeganie poprzez LED i zestyk pomocniczy (78.1D)
• Prąd przeciążeniowy: Bez ograniczenia czasowego, LED i zestyk pomocniczy (78.1D)
• Ochrona przeciążeniowa: Tryb fold-back (78.1D)
• Ochrona zwarciowa: tryb hiccup (samoczynne załączanie)
• Bezpiecznik wejściowy: Łatwa wymiana plus zapasowy
• Ochrona przepięciowa: warystor
• Zgodność z EN 60950-1 i 61204-3
• Praca równoległa przy zwiększonym prądzie obciążenia (z diodą OR)
• Można łączyć dualnie i szeregowo
• Do montażu na szynę DIN 35 mm (EN 60715)
Dane techniczne
CN
Szerokość [mm]
40
Głębokość [mm]
125
Rodzaj napięcia zasilającego
AC/DC
Możliwość montażu na szynie
Tak
Napięcie wyjściowe 1 [V]
24
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] do
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] do
Znamionowe napięcie zasilające dla DC [V] do
Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]
5,4
PKWiU
Wysokość [mm]
130
Wysokość wbudowania [mm]
125
Moc wyjściowa [W]
130
Stopień ochrony (IP)
IP20
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] od
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] od