Zasilacz impulsowy przemysłowy 110W 24V DC 120‑240 V AC/DC 78.1B.1.230.2403
  • Indeks producenta:78.1B.1.230.2403
  • Indeks TIM:0004-00013-33891
Cena:
Typ 78.1B - Wyjście 24 V DC, 110 W, kompaktowa obudowa - Bezpieczna separacja elektryczna (SELV zgodnie z EN 60950)
Prąd wyjściowy (–20…+50 °C, 230 V AC wej) - 5A
Prąd wyjściowy (–20…+50 °C, 120 V AC wej) - 4,5A
• Wysoka efektywność (do 93%)
• Niski pobór mocy w trybie czuwania (do 1 W)
• LLC
• Ochrona zwarciowa: tryb hiccup (samoczynne załączanie)
• Bezpiecznik wejściowy: Łatwa wymiana plus zapasowy
• Ochrona przepięciowa: warystor
• Zgodność z EN 60950-1 i 61204-3
• Praca równoległa przy zwiększonym prądzie obciążenia (z diodą OR)
• Można łączyć dualnie i szeregowo
• Do montażu na szynę DIN 35 mm (EN 60715)
Dane techniczne
CN
Szerokość [mm]
40
Głębokość [mm]
100
Rodzaj napięcia zasilającego
AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego
Połączenie śrubowe
Stopień ochrony (IP)
IP20
Napięcie wyjściowe 1 [V] od
24
Zakres nastawy napięcia wyjściowego
Tak
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] do
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] do
Znamionowe napięcie zasilające dla DC [V] do
Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]
5
PKWiU
Wysokość [mm]
136
Pobór mocy [VA]
268
Moc wyjściowa [W]
110
Możliwość montażu na szynie
Tak
Napięcie wyjściowe 1 [V]
24
Napięcie wyjściowe 1 [V] do
28
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] od
Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] od