Wkładka DV 200A aR 500V AC E200 200D200R /10szt./
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
EATON
Indeks producenta:
200D200R
Indeks TIM:
Kategoria:
Wkładki bezpiecznikowe D
Cena:
Na zamówienie od TIM
Porównaj
Do Schowka
opak.
Dane produktowe
Pliki i bezpieczeństwo produktu
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Napięcie znamionowe [V]
500
Kod koloru
Niebieski
Charakterystyka
aR
Prąd znamionowy [A]
200
Charakterystyka wyzwalania
Super szybka
Rozmiar
DV
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
EATON ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
ul. Galaktyczna 30, 80-299 Gdańsk
Adres e-mail
wsparcietech@eaton.com
Adres strony internetowej
https://www.eaton.com/pl/pl-pl.html
Podobne produkty
Wkładka bezpiecznikowa 25A DII gF / BiWts 500V AC/440V DC E27 002312107
brutto
DO KOSZYKA
Wkładka bezpiecznikowa 20A DII gF / BiWts 500V AC/440V DC E27 002312106
brutto
Wkładka bezpiecznikowa 16A DII gF / BiWts 500V AC/440V DC E27 002312105
Wkładka bezpiecznikowa 35A DIII gF / BiWts 500V E33 002313101
Wkładka bezpiecznikowa 10A DII gF / BiWts 500V AC/440V DC E27 002312104
Wkładka bezpiecznikowa 25A DII gG / BiWtz 500V AC/250V DC E27 002312407 /5szt./
Wkładka bezpiecznikowa 16A DII gG / BiWtz 500V AC/250V DC E27 002312405
Wkładka bezpiecznikowa 32A DIII gG / BiWtz 500V E33 002313404
Wkładka bezpiecznikowa 63A DIII gF / BiWts 500V E33 002313103
Wkładka bezpiecznikowa 50A DIII gF / BiWTs 500V E33 002313102
Wkładka bezpiecznikowa 20A DII gG / BiWtz 500V AC/ 250V DC E27 002312406 /5szt./
Wkładka bezpiecznikowa 35A DIII gG / BiWtz 500V E33 002313401