Wiertło do metalu HSS-TiN 6.0 mm 57H138


Twoja cena:4,49 złnetto

Porównaj
Do schowka
Zapytaj o produkt
Drukuj

Opis produktu


Polska grupa TOPEX kieruje swoja ofertę - nowoczesnych narzędzi oraz elektronarzędzi - głównie do zapalonych majsterkowiczów. Przedsiębiorstwo pracuje na swoją pozycję oraz na zaufanie klientów już od ponad 25 lat. Oferta jest bardzo szeroka, liczy bowiem około 5000 różnego rodzaju artykułów.
Przykładem produktu zaprojektowanego oraz wyprodukowanego przez ten koncern jest dane tutaj wiertło. Zostało one przeznaczone do szybkiego oraz bezpiecznego wiercenia w stali, żeliwie, a także w elementach wykonanych z metali kolorowych, takich jak : miedź, aluminium, mosiądz.
Z całą pewnością należy zwrócić uwagę na szczegóły budowy tego modelu, materiały, z jakich go wykonano, a także na wymiary tego wiertła. Średnica tego modelu jest bowiem równa 6,0 mm, a z kolei długość całkowita wynosi 93 mm, natomiast głębokość wiercenia wynosi 57mm. Ten model został wyposażony w system cylindryczny typu wtykowego. Wiertło wykonano ze specjalnej, najwyższej jakości stali szybkotnącej. którą dodatkowo pokryto warstwą azotku tytanu.

Dane techniczne


Ean
Materiał do obróbki
Długość całkowita [m]
Głębokość wiercenia [mm]
Średnica [mm]
System mocujący

Pliki do pobrania


Opinie o produkcie


Opinia dodana 05.01.2018 r. przez użytkownika:

Jeśli czasami wiercisz w metalu to za tą cenę warto. Tanie wiertło które pociągnie długo jeśli nie wiercisz się przypadkiem w beton.