TeSys Deca Stycznik mocy I= 50A AC‑3 styki pomocniczy 1R + 1Z napięcie cewki 380 V AC LC1D50AQ7
Cena:
Postaw na niezawodność i sprawdzone rozwiązania!
Stycznik mocy TeSys D 50A 3P 1NO 1NC cewka 380VAC zaciski EVK skrzynkowe
TeSys Deca LC1D50AQ7
LC1D50AQ7
Parametry:
>dla 380...440 V AC w kategorii AC-3/AC-3e
Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] 50 A dla <= 440 V prąd przemienny AC w kategorii AC-3
Znamionowe napięcie łączeniowe [Ue] <= 690 V prąd przemienny AC 25...400 Hz
Moc silnika w kW 15 kW 220...230 V AC w kategorii AC-3
Napięcie sterowania cewki [Uc] 380 V prąd przemienny AC 50/60 Hz
Wbudowane styki pomocnicze
Styki pomocnicze NO+NC w standardzie lustrzanym pozwalają na bezpośrednie zastosowanie stycznika w obwodac bezpieczeństwa zgodnie z normą IEC. Styki pomocnicze dostosowane są do sygnałów od 1mA - bezpośrednio z PLC
Obie cewki BD oraz BL są na napięcie sterowania 24V DC. Nowa cewka BL cechuje się mniejszym poborem mocy niż wersja tradycyjna BD (tylko 100 mA). W stycznikach z cewką BL nie ma możliwości zamontowania styków pomocniczych 4 torowych takich jak: LADN22.
3. Jaka jest różnica między cewką P7 a P5 w styczniku z serii Tesys D?
Cewki P7 oraz P5 produktowane są na napięcie sterowania 230V AC. Nowa cewka P5 przeznaczona jest na nasz lokalny rynek ze względu na częstotliwość pracy, która wynosi 50 Hz. Cewka o symbolu P5 nie jest zalecana do stosowania na rynku amerykańskim oraz na rynku morskim.
1
Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]
Rodzaj napięcia sterowania
AC
Znamionowa moc pracy przy AC-4, 400 V [kW]
PKWiU
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
1
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]
Rodzaj przyłącza obwodu głównego
Połączenie śrubowe
Znamionowy prąd pracy przy AC-4, 400 V [A]