TeSys Deca Stycznik mocy I= 115A AC‑3 styki pomocniczy 1R + 1Z napięcie cewki 380 V AC LC1D115Q7
Cena:
Postaw na niezawodność i sprawdzone rozwiązania!
Stycznik mocy TeSys D AC3 115A 3P 1NO 1NC cewka 380VAC
TeSys Deca LC1D115Q7
LC1D115Q7
Parametry:
>dla 380...440 V AC w kategorii AC-3/AC-3e
Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] 200 A dla <= 440 V prąd przemienny AC w kategorii AC-1
Znamionowe napięcie łączeniowe [Ue] <= 1000 V prąd przemienny AC 25...400 Hz
Moc silnika w kW 30 kW 220...230 V AC w kategorii AC-3
Napięcie sterowania cewki [Uc] 380 V prąd przemienny AC 50/60 Hz
Ilość styków głównych 3 NO
Ilość styków pomocniczych 1 NO + 1 NC
* Pozostałe parametry w karcie katalogowej do pobrania.
Opis serii
  • Zakłady i maszyny
  • Budynki
  • Zasilanie
  • Gospodarka wodno-ściekowa
  • Górnictwo, minerały i metale
Główne cechy styczników TeSys Deca
Najwyższa wytrzymałość
Najwyższa wytrzymałość mechaniczna na rynku - 15 mln cykli łączeniowych oraz 3600 cykli/h
Wbudowane styki pomocnicze
Styki pomocnicze NO+NC w standardzie lustrzanym pozwalają na bezpośrednie zastosowanie stycznika w obwodac bezpieczeństwa zgodnie z normą IEC. Styki pomocnicze dostosowane są do sygnałów od 1mA - bezpośrednio z PLC
Łatwy dobór
Łatwy i logiczny numer katalogowy zawierający prąd znamionowy w kategorii AC-3
Cyfrowa dokumentacja
Zeskanuj kod QR i uzyskaj łatwy dostęp do dokumentacji elektronicznej
Uniwersalność
Elastyczność
Zgodność z normą IEC 60335-1
Zalety styczników TeSys Deca
  • Konstrukcja projektowana od podstaw
    • Nowoczesny wygląd i styl wszystkich maszyn
  • Budowa i przekazanie do eksploatacji
    • Łatwiejsza instalacja i obsługa z użyciem śrub wielostandardowych
  • Obsługa i konserwacja
    • Cyfrowa dokumentacja techniczna dostępna dla klienta
    • Przewodnik konserwacji w ramach rozwiązania EcoStruxure™ Facility Expect
Poznaj całą serię produktów silnikowych TeSys
Etykietka Green Premium
Zwównoważony rozwój
Przejrzystość
RoHS/REACh
Najczęściej zadawane pytania
Pytanie
1. Jaka jest maksymalna temperatura pracy styków styczników serii LC1D?
Pytanie
2. Jaka jest różnica między cewką BD a BL w styczniku z serii Tesys D?
Obie cewki BD oraz BL są na napięcie sterowania 24V DC. Nowa cewka BL cechuje się mniejszym poborem mocy niż wersja tradycyjna BD (tylko 100 mA). W stycznikach z cewką BL nie ma możliwości zamontowania styków pomocniczych 4 torowych takich jak: LADN22.
3. Jaka jest różnica między cewką P7 a P5 w styczniku z serii Tesys D?
Cewki P7 oraz P5 produktowane są na napięcie sterowania 230V AC. Nowa cewka P5 przeznaczona jest na nasz lokalny rynek ze względu na częstotliwość pracy, która wynosi 50 Hz. Cewka o symbolu P5 nie jest zalecana do stosowania na rynku amerykańskim oraz na rynku morskim.
Tak, jest to możliwe. Należy taki rozrusznik podłączyć zgodnie z poniższymi schematami:
Schemat podłączenia
5. Jaki jest skład materiału wykorzystywanego w torach głównych styczników TeSys Deca?
O producencie
Dane techniczne
CN
Wersja modułowa
Nie
Liczba styków głównych zwiernych
3
Liczba styków pomocniczych zwiernych
1
Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V]
Rodzaj napięcia sterowania
AC
Znamionowa moc pracy przy AC-4, 400 V [kW]
PKWiU
Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]
Liczba styków głównych rozwiernych
0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych
1
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]
Rodzaj przyłącza obwodu głównego
Połączenie śrubowe
Znamionowy prąd pracy przy AC-4, 400 V [A]