Rękawice dziane 7 VE702P07 /para=2szt/
Twoja cena:
para

Opis produktu


Marka DELTA PLUS to znany francuski koncern, który specjalizuje się w produkcji nowoczesnych środków ochrony indywidualnej. Już od 40 lat przedsiębiorstwo prężnie działa w wymagającej branży BHP. W Polsce firma jest obecna od 1997 roku.
Częścią szerokiej oferty marki są między innymi dane tutaj rękawice dziane. Ten model jest dostępny w rozmiarze 10. Produkt jest doskonałym uzupełnieniem stroju roboczego. Rękawice są bowiem świetnym zabezpieczeniem dłoni. Nadają się zarówno do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Zaletą tego modelu jest z całą pewnością materiał, jakiego użyto do wykonania tych rękawic. W tym przypadku jest to najwyższej jakości, starannie dobrana oraz wyselekcjonowana bawełna. Ten model rękawic jest ponadto bardzo lekki i miękki, a także bardzo dobrze leży na dłoniach. Warto również podkreślić, że zarówno konstrukcja, jak budowa tych rękawic nie utrudnia ruchów. Ten model jest dostępny w uniwersalnym, białym kolorze z widocznym logo w kontrastującym kolorze.Dane produktowe


Dane techniczne

CN
61161080
Do prac spawalniczych
Z powłoką antypoślizgową
Odporność na łuk elektryczny
Wersja długa
Materiał
Bawełna

Dane logistyczne

Ean
3295249128791
Szerokość opakowania [mm]
10
Waga z opakowaniem [kg]
0.08
Wysokość opakowania [mm]
10
Długość opakowania [mm]
220
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka

Pliki do pobraniaOpinie