Przetwornica podnosząca napięcie do 24V ATTE ASUC‑30‑240‑OF
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
ATTE POWER
Indeks producenta:
ASUC-30-240-OF
Indeks TIM:
Kategoria:
Przetwornice napięcia
Cena:
6 szt.
Wysyłka w 24h
Dane produktowe
Opis produktu
Model: ASUC-30-240-OF
Dane produktowe
Dane techniczne
CN
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Nazwa producenta
ATTE POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres pocztowy
ul. Hipolita Cegielskiego 2A, 32-400 Myślenice
Adres e-mail
biuro@atte.pl
Podobne produkty
Przetwornica DC/DC, 15W, Napięcie wejściowe: 9÷36VDC, Napięcie wyjściowe: 12VDC, Iwyj: 1,25A DDR-15G-12