Przetwornica napięcia Phoenix 12V/500VA
Cena:
Wysoka Sprawność Energetyczna
Gdy mówimy o , Victron Energy stawia poprzeczkę wyjątkowo wysoko. Model Phoenix z napięciem 12V DC osiąga aż 92% sprawności energetycznej. To nie tylko zwiększa wydajność Twojego systemu, ale również obniża koszty operacyjne. W świecie, gdzie efektywność jest kluczem do zrównoważonego rozwoju, Phoenix wyróżnia się jako lider w tej kategorii.
Wszechstronność Zastosowań
Tryb ECO: Oszczędzanie energii to nie tylko kwestia ekologii, ale również oszczędności
Pełna Konfiguracja i Zdalne Sterowanie
PARAMETRY/MODEL Phoenix 12/500
Moc ciągła przy 25°C (1) 500 VA
Moc ciągła przy 25°C / 40°C 400 / 350 W
Moc szczytowa 900 W
Wyjściowe napięcie AC / częstotliwość (regulowane) 230VAC or 120VAC +/- 3%
50Hz or 60Hz +/- 0,1%
Zakres napięcia wejściowego 9,2 - 17 V
Wyłączanie przy niskim napięciu DC (regulowane) 9,3 V
Restart i alarm niskiego poziomu DC (regulowany) 10,9 V
Detektor naładowania baterii (regulowany) 14,0 V
Maks. wydajność 90%
Moc przy zerowym obciążeniu 6 W
Domyślna moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO
(domyślny odstęp między kolejnymi próbami: 2,5 s, regulowany)
1 W
Ustawienie mocy w trybie ECO stop i start Regulowane
Ochrona a - f
Zakres temperatury pracy -40 do +65°C (chłodzenie wspomagane wentylatorem)
Zmniejszenie o 1,25% na każdy °C powyżej 40°C
Wilgotność (bez kondensacji) Maks. 95%
INNE
Materiał i kolor Stalowa obudowa i pokrywa z tworzywa sztucznego (niebieski Ral 5012)
Podłączenie akumulatora Zaciski śrubowe
Maksymalny przekrój przewodu 10mm² / AWG8
Standardowe gniazda AC 230V: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męska wtyczka w zestawie)
UK (BS 1363), AU/NZ (AS/NZS 3112)
120V: Nema 5-15R, GFCI
Kategoria ochrony IP 21
Waga 3,9 kg
Wymiary 86 x 172 x 275 mm