Przetwornica napięcia Phoenix 12V/1200VA
Cena:
Przetwornica napięcia Phoenix
12V/1200VA
Wysoka Sprawność Energetyczna
Wszechstronność Zastosowań
Tryb ECO: Oszczędzanie energii to nie tylko kwestia ekologii, ale również oszczędności.
Pełna Konfiguracja i Zdalne Sterowanie
PARAMETRY/MODEL Phoenix 12/1200
Moc ciągła przy 25°C (1) 1200 VA
Moc ciągła przy 25°C / 40°C 1000 / 850 W
Moc szczytowa 2200 W
Wyjściowe napięcie AC / częstotliwość (regulowane) 230VAC or 120VAC +/- 3%
50Hz or 60Hz +/- 0,1%
Zakres napięcia wejściowego 9,2 - 17 V
Wyłączanie przy niskim napięciu DC (regulowane) 9,3 V
Restart i alarm niskiego poziomu DC (regulowany) 10,9 V
Detektor naładowania baterii (regulowany) 14,0 V
Maks. wydajność 91%
Moc przy zerowym obciążeniu 7 W
Domyślna moc przy zerowym obciążeniu w trybie ECO
(domyślny odstęp między kolejnymi próbami: 2,5 s, regulowany)
1 W
Ustawienie mocy w trybie ECO stop i start Regulowane
Ochrona a - f
Zakres temperatury pracy -40 do +65°C (chłodzenie wspomagane wentylatorem)
Zmniejszenie o 1,25% na każdy °C powyżej 40°C
Wilgotność (bez kondensacji) Maks. 95%
INNE
Materiał i kolor Stalowa obudowa i pokrywa z tworzywa sztucznego (niebieski Ral 5012)
Podłączenie akumulatora Zaciski śrubowe
Maksymalny przekrój przewodu 35mm² / AWG2
Standardowe gniazda AC 230V: Schuko (CEE 7/4), IEC-320 (męska wtyczka w zestawie)
UK (BS 1363), AU/NZ (AS/NZS 3112)
120V: Nema 5-15R, GFCI
Kategoria ochrony IP 21
Waga 7,4 kg
Wymiary 117 x 232 x 362 mm