Przetwornica napięcia DC/DC 48V‑24V 100W Extralink SD‑100C‑24
Cena:
Extralink SD-100C-24 | Przetwornica napięcia | DC/DC 48V-24V 100W
Przetwornica napięcia SD-100C-24
Przetwornica napięcia SD-100C-24 przeznaczona jest do podłączenia elektroniki i urządzeń o poborze mocy do 100 W, wymagających do pracy napięcia do 24 V, do źródła zasilania 48 V DC. Przetwornica napięcia jest zasilaczem impulsowym. Posiada elektroniczne, samoregenerujące się zabezpieczenie zwarciowe, układ ograniczania mocy oraz zabezpieczenie podnapięciowe napięcia wyjściowego. Konwerter wyposażony jest w filtr zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych.
Sprawdzona marka - pewność najwyższej jakości produktów
Prosta i intuicyjna obsługa urządzenia
Gwarancja oraz serwis pogwarancyjny
Wbudowane samoregenerujące się zabezpieczenie zwarciowe
Trwałe rozwiązanie na lata
Dane techniczne
CN
Producent
EXTRALINK
jednostka
SZT
Napięcie wyjściowe
24V
Ilość na paczkę
1
Materiał obudowy
Aluminium
Napięcie
48
Przeznaczenie
Uniwersalne
Rodzaj konwersji
DC/DC
Typ zasilacza
Wewnętrzna
Kod producenta
EX.18129
EAN
Napięcie wejściowe
48V