Przetwornica IPS 1700/3400 24V (3IPSN30024) VOLT POLSKA
Cena:
PRZETWORNICA VOLT POLSKA IPS 3400 24V
Najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy
  • Model: IPS 3400N 24V
  • Moc chwilowa: 3400W
  • Moc ciągła: 1700W
  • Napięcie akumulatora: 24V
  • Postać fali: sinusoida modyfikowana
Przeznaczenie
Przeznaczenie
Elektroniczna przetwornica napięcia IPS N służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12 V lub 24 V. Przetwornice doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej.
Opis
W zestawie okablowanie do zasilania z akumulatora.
Opis
Specyfikacja techniczna
ModelIPS 3400N 24V
Moc chwilowa3400W
Moc ciągła1700W
Napięcie akumulatora24V
Napięcie wejściowe21-31V
Napięcie wyjściowe225-235V
Częstotliwość wyjściowa50 HZ (+- 2 Hz)
Zabezpieczenie przeciążeniowe> 120% IPS automatycznie się wyłączy
Prąd znamionowy300mA
Sprawność0.92
Zabezpieczenie podnapięciowe21,4 V (+- 0.6 V)
Dopuszczalna temperatura-10 - 40oC
Wymiary280*162*70mm