Przekaźnik półprzewodnikowy Uster: 4...32VDC 40A 42...600VAC RGC1 RGC1A60D40KGE
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
CARLO GAVAZZI
Indeks producenta:
RGC1A60D40KGE
Indeks TIM:
Cena:
5 szt.
Wysyłka w 48h
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
ELTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres pocztowy
ul. Brodzka 10 B, 54-103 Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
Adres e-mail
eltron@eltron.pl
Podobne produkty
Przekaźnik półprzewodnikowy 1Z 24V DC 3A OPT-24DC/ 24DC/ 2 2966595
brutto
DO KOSZYKA
Przekaźnik półprzewodnikowy 1P 24VDC/2A Ustre= 18-32V DC RSR30-D24-D1-02-040-1 2611997
brutto
Przekaźnik półprzewodnikowy 1F 6A 24V DC 34.81.7.024.9024
Moduł przekaźnika półprzewodnikowego 1-fazowy 1Z 15A we: 24V DC, wy: 3-33V DC PLC-OSC- 24DC/ 24DC/ 2 2966634
Wąskoprofilowy przekaźnik 5mm do obwodów drukowanych i gniazd SSR OC 2A/240VAC 24VDC wykonanie szczelne RTIII 34.81.7.024.8240