
Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Produkty firmy Hager łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie, firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w 129 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 28 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11.5 tys. pracowników.
HAGER POLSKA11087106
HAGER POLSKA14967006
Gniazdo SCHUKO z lamką kontrolną polem opisowym i nadrukiem zielony połysk S.1/B.3/B.7 Glas 41108913
HAGER POLSKA41108913
HAGER POLSKA41108915
HAGER POLSKA6765097015
HAGER POLSKA11376079
HAGER POLSKA85656226
HAGER POLSKA19058011
HAGER POLSKABKF200105
HAGER POLSKABKF200065
HAGER POLSKABKF400105
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:41108982
- Indeks TIM:0004-00012-10904
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:10128962
- Indeks TIM:0004-00012-10210
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:11087106
- Indeks TIM:0004-00012-10388
- Kategoria:Adaptery
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:14967006
- Indeks TIM:0004-00012-10666
- Kategoria:Klawisze
Cena:
Gniazdo SCHUKO z lamką kontrolną polem opisowym i nadrukiem zielony połysk S.1/B.3/B.7 Glas 41108913
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:41108913
- Indeks TIM:0004-00012-10901
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:41108915
- Indeks TIM:0004-00012-10903
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:6765097015
- Indeks TIM:0004-00012-11487
- Kategoria:Gniazda instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.1/Q.3
- Indeks producenta:11376079
- Indeks TIM:0004-00012-10422
- Kategoria:Ściemniacze obrotowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.1/Q.3
- Indeks producenta:15076089
- Indeks TIM:0004-00012-10684
- Kategoria:Plakietki i zaślepki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.1
- Indeks producenta:10417006
- Indeks TIM:0002-00000-89418
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:B.3
- Indeks producenta:10431606
- Indeks TIM:0004-00012-10341
- Kategoria:Puszki natynkowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.1
- Indeks producenta:13096089
- Indeks TIM:0004-00012-10586
- Kategoria:Ramki
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:UM23A
- Indeks TIM:0002-00001-29143
- Kategoria:Płaskowniki
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:UM30A1
- Indeks TIM:0004-00013-16022
- Kategoria:Szyny montażowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Indeks producenta:UM34B
- Indeks TIM:0002-00001-06717
- Kategoria:Płaskowniki
- Ocena:5/5(1 opinia)
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:K.5
- Indeks producenta:85648177
- Indeks TIM:0004-00012-11318
- Kategoria:Przyciski wielobiegunowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:Q.X
- Indeks producenta:85656226
- Indeks TIM:0004-00012-11352
- Kategoria:Przyciski wielobiegunowe
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:W.1
- Indeks producenta:19058001
- Indeks TIM:0004-00012-38322
- Kategoria:Sygnalizatory
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:W.1
- Indeks producenta:19058003
- Indeks TIM:0004-00012-38324
- Kategoria:Sygnalizatory
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:W.1
- Indeks producenta:19058011
- Indeks TIM:0004-00012-38327
- Kategoria:Sygnalizatory
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BRS
- Indeks producenta:BRS6521087035
- Indeks TIM:0004-00012-21256
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BK
- Indeks producenta:BKF200105
- Indeks TIM:0004-00012-35501
- Kategoria:Kanały instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BK
- Indeks producenta:BKF200065
- Indeks TIM:0004-00012-35504
- Kategoria:Kanały kablowe instalacyjne
Cena:
- Producent:HAGER POLSKA
- Seria produktu:TEHALIT.BK
- Indeks producenta:BKF400105
- Indeks TIM:0004-00012-35517
- Kategoria:Kanały instalacyjne
Cena: