Adapter 22,5x45 mm do modułów 1xRJ45 keystone prosty M45.AD.00214

Producent:

GMPNET| M45.AD.00214

Indeks producenta:M45.AD.00214

Indeks TIM:0004-00012-61246

Kategoria:Plakietki i zaślepki

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Nożyczki ergonomiczne czerwono-czarne do kabli i izolacji światłowodowych FO.NA.00423

Producent:

GMPNET| FO.NA.00423

Indeks producenta:FO.NA.00423

Indeks TIM:0004-00012-61251

Kategoria:Nożyce i odcinaki

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł keystone GMPnet 1xRJ45 cat. 6A, ekranowany, beznarzędziowy, CU.MK.00015

Producent:

GMPNET| CU.MK.00015

Indeks producenta:CU.MK.00015

Indeks TIM:0004-00012-61209

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł keystone GMPnet 1xRJ45 cat. 6, nieekranowany, beznarzędziowy, CU.MK.00019

Producent:

GMPNET| CU.MK.00019

Indeks producenta:CU.MK.00019

Indeks TIM:0004-00012-61207

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zaciskarka złączy modularnych 8p8c (RJ-45), 6p6c (RJ-12) i 6p4c (RJ-11) HT-268 boczna CU.NA.00165

Producent:

GMPNET| CU.NA.00165

Indeks producenta:CU.NA.00165

Indeks TIM:0004-00012-61250

Kategoria:Praski i zaciskarki

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Komplet montażowy M6 do szaf 19 cali (śruba, podkładka, nakrętka koszyczkowa) RK.M6.00222 /4szt./

Producent:

GMPNET| RK.M6.00222

Indeks producenta:RK.M6.00222

Indeks TIM:0004-00012-61224

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł keystone GMPnet 1xRJ45 cat. 6, ekranowany, beznarzędziowy, CU.MK.00033

Producent:

GMPNET| CU.MK.00033

Indeks producenta:CU.MK.00033

Indeks TIM:0004-00012-61208

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter keystone pod SC simplex FO.AD.00129

Producent:

GMPNET| FO.AD.00129

Indeks producenta:FO.AD.00129

Indeks TIM:0004-00012-61242

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch panel 19 cali 24 x keystone 1U, uniwersalny CU.PP.00021

Producent:

GMPNET| CU.PP.00021

Indeks producenta:CU.PP.00021

Indeks TIM:0004-00012-61216

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Wtyk RJ45 8p/8c kat.6a kat.7 ekranowany CU.WT.00464

Producent:

GMPNET| CU.WT.00464

Indeks producenta:CU.WT.00464

Indeks TIM:0004-00012-61264

Kategoria:Złączki teletechniczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord UTP linka Kat.6 szary CU.PC.00100 /1m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00100

Indeks producenta:CU.PC.00100

Indeks TIM:0004-00012-61276

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord UTP linka Kat.6 szary CU.PC.00102 /2m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00102

Indeks producenta:CU.PC.00102

Indeks TIM:0004-00012-61277

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kaseta z pokrywą i tacką na 12 spawów FO.PS.00125

Producent:

GMPNET| FO.PS.00125

Indeks producenta:FO.PS.00125

Indeks TIM:0004-00012-61228

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Listwa zasilająca 19 cali 1U 9gn.bez wyłącznika AC.LZ.00078

Producent:

GMPNET| AC.LZ.00078

Indeks producenta:AC.LZ.00078

Indeks TIM:0004-00012-61223

Kategoria:Obudowy 19 cali

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Organizator kabli z uchwytami plastikowymi [x5] 19 cali 1U RK.OK.00065

Producent:

GMPNET| RK.OK.00065

Indeks producenta:RK.OK.00065

Indeks TIM:0004-00012-61222

Kategoria:Obudowy 19 cali

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch panel 19 cali 24 x RJ45 cat.6 1U, nieekranowany CU.PP.00032

Producent:

GMPNET| CU.PP.00032

Indeks producenta:CU.PP.00032

Indeks TIM:0004-00012-61212

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł keystone GMPnet 1xRJ45 cat. 5e, ekranowany, beznarzędziowy, CU.MK.00010

Producent:

GMPNET| CU.MK.00010

Indeks producenta:CU.MK.00010

Indeks TIM:0004-00012-61206

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne
Zamienniki

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Wtyk RJ45 8p/8c kat.5e UTP drut CU.WT.00143

Producent:

GMPNET| CU.WT.00143

Indeks producenta:CU.WT.00143

Indeks TIM:0004-00012-61260

Kategoria:Złączki teletechniczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord FTP linka Kat.6 szary CU.PC.00115 /0,5m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00115

Indeks producenta:CU.PC.00115

Indeks TIM:0004-00012-61280

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Gniazdo UTP kat. 6 1 x RJ45 kompletne NT CU.GN.00141

Producent:

GMPNET| CU.GN.00141

Indeks producenta:CU.GN.00141

Indeks TIM:0004-00012-61258

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Łącznik UTP kat.5e LSA CU.MP.00134

Producent:

GMPNET| CU.MP.00134

Indeks producenta:CU.MP.00134

Indeks TIM:0004-00012-61252

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter SM APC SC simplex FO.AD.00127

Producent:

GMPNET| FO.AD.00127

Indeks producenta:FO.AD.00127

Indeks TIM:0004-00012-61238

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Pigtail MM 1G 50/125 OM2 wtyk SC FO.PT.00351 /2m/

Producent:

GMPNET| FO.PT.00351

Indeks producenta:FO.PT.00351

Indeks TIM:0004-00012-61234

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Łącznik UTP kat.6 LSA CU.MP.00136

Producent:

GMPNET| CU.MP.00136

Indeks producenta:CU.MP.00136

Indeks TIM:0004-00012-61254

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord FTP linka Kat.6 szary CU.PC.00117 /2m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00117

Indeks producenta:CU.PC.00117

Indeks TIM:0004-00012-61282

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Pigtail SM 1J 9/125 OS2 wtyk SC FO.PT.00420 /2m/

Producent:

GMPNET| FO.PT.00420

Indeks producenta:FO.PT.00420

Indeks TIM:0004-00012-61230

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord FTP linka Kat.6 szary CU.PC.00118 /3m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00118

Indeks producenta:CU.PC.00118

Indeks TIM:0004-00012-61283

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord UTP linka Kat.5e szary CU.PC.00089 /1m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00089

Indeks producenta:CU.PC.00089

Indeks TIM:0004-00012-61266

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord UTP linka Kat.6 szary CU.PC.00099 /0,5m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00099

Indeks producenta:CU.PC.00099

Indeks TIM:0004-00012-61275

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch cord FTP linka Kat.5e szary CU.PC.00111 /2m/

Producent:

GMPNET| CU.PC.00111

Indeks producenta:CU.PC.00111

Indeks TIM:0004-00012-61272

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Gniazdo UTP kat.5e 2 x RJ45 kompletne NT CU.GN.00140

Producent:

GMPNET| CU.GN.00140

Indeks producenta:CU.GN.00140

Indeks TIM:0004-00012-61257

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Gniazdo UTP kat.5e 1 x RJ45 kompletne NT CU.GN.00139

Producent:

GMPNET| CU.GN.00139

Indeks producenta:CU.GN.00139

Indeks TIM:0004-00012-61256

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zaślepka otworu SC Simplex FO.AD.00229

Producent:

GMPNET| FO.AD.00229

Indeks producenta:FO.AD.00229

Indeks TIM:0004-00012-61247

Kategoria:Plakietki i zaślepki

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter MM OM2 LC duplex FO.AD.00239

Producent:

GMPNET| FO.AD.00239

Indeks producenta:FO.AD.00239

Indeks TIM:0004-00012-61240

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Pigtail SM 1J 9/125 OS2 wtyk LC APC FO.PT.00264 /2m/

Producent:

GMPNET| FO.PT.00264

Indeks producenta:FO.PT.00264

Indeks TIM:0004-00012-61233

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Pigtail SM 1J 9/125 OS2 wtyk SC APC FO.PT.00243 /2m/

Producent:

GMPNET| FO.PT.00243

Indeks producenta:FO.PT.00243

Indeks TIM:0004-00012-61232

Kategoria:Elementy montażowe do rozbudowy

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Dostępność