Znaleziono 92 produktów od producenta

"EFB"

Adapter/ łącznik/ wtyk RJ45 1:1 UTP / EFB

Producent:

EFB| 37503.1

Indeks producenta:37503.1

Indeks TIM:0001-00013-46622

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Półka 1U,250mm rack 19, perforowana, czarna / EFB

Producent:

EFB| 691668TS

Indeks producenta:691668TS

Indeks TIM:0001-00013-46616

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter/ wtyk/ łącznik RJ45 1:1 STP Cat6/ EFB

Producent:

EFB| 37489.1

Indeks producenta:37489.1

Indeks TIM:0001-00013-46625

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Wizualny lokalizator uszkodzeń światłowodu, do 6 km EFB

Producent:

EFB| 399900.2

Indeks producenta:399900.2

Indeks TIM:0001-00013-46642

Kategoria:Światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy /Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM LC-LC Duplex 2m śr. 2mm / EFB

Producent:

EFB| O0350.2

Indeks producenta:O0350.2

Indeks TIM:0001-00013-46655

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Uchwyt adapter na szynę DIN na moduł Keystone, 1 port EFB ET-25186.V2, 130312

Producent:

EFB| 130312

Indeks producenta:130312

Indeks TIM:0001-00013-68847

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł Keystone CAT6A samozaciskowy STP/ RJ45/ 500MHz/ EFB

Producent:

EFB| E-20070

Indeks producenta:E-20070

Indeks TIM:0001-00013-46621

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tacka spawów do łączenia termicznego światłowodów - zestaw / EFB

Producent:

EFB| 53100.203

Indeks producenta:53100.203

Indeks TIM:0001-00013-46607

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Łącznik LSA do kabli sieciowych Cat6A, moduł przyłączeniowy EFB 37597.1, 137014

Producent:

EFB| 137014

Indeks producenta:137014

Indeks TIM:0001-00013-68846

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord SFTP 1m Cat.6a LSZH szary na kablu Cat.7 / EFB

Producent:

EFB| MK7001.2G

Indeks producenta:MK7001.2G

Indeks TIM:0001-00013-46635

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Półka 1U 250 mm rack 19, perforowana, szara/ EFB

Producent:

EFB| 691668

Indeks producenta:691668

Indeks TIM:0001-00013-46615

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter światłowodowy LC/LC Duplex Multimode / EFB

Producent:

EFB| 53348.32

Indeks producenta:53348.32

Indeks TIM:0001-00013-46628

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter światłowodowy SC/SC Simplex Singlemode/ EFB

Producent:

EFB| 53302.33

Indeks producenta:53302.33

Indeks TIM:0001-00013-46627

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Organizer kabli do szaf Rack 19 1U, 5 uchwytów, metal czarny/ EFB

Producent:

EFB| 699995TS.1

Indeks producenta:699995TS.1

Indeks TIM:0001-00013-46618

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa FTTH na 4 adaptery SC Simplex lub LC Duplex lub E2000/ EFB

Producent:

EFB| FTTH-BOX-OUT-3

Indeks producenta:FTTH-BOX-OUT-3

Indeks TIM:0001-00013-46617

Kategoria:Obudowy złącz przemysłowych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tacka spawów na 2 uchwyty do spawu termicznego, bez pokrywy / EFB

Producent:

EFB| 53100.200

Indeks producenta:53100.200

Indeks TIM:0001-00013-46614

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa FTTH na 2 adaptery SC Simplex lub LC Duplex lub E2000 / EFB

Producent:

EFB| FTTH-BOX-OUT-4

Indeks producenta:FTTH-BOX-OUT-4

Indeks TIM:0001-00013-46613

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord płaski U/FTP 1m Cat.6A czarny / EFB

Producent:

EFB| K5545SW.1

Indeks producenta:K5545SW.1

Indeks TIM:0001-00013-46595

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Przemysłowa przełącznica na szynę DIN na 6 lub 12 adapterów światłowodowych bez panelu / EFB

Producent:

EFB| 53705.1V3

Indeks producenta:53705.1V3

Indeks TIM:0001-00013-46593

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 0,5m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.0.5

Indeks producenta:K5510.0.5

Indeks TIM:0001-00013-46638

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC/APC-SC/APC Dpx 20m / EFB

Producent:

EFB| O2561.20

Indeks producenta:O2561.20

Indeks TIM:0001-00013-46643

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC/APC-SC/APC Dpx 10m / EFB

Producent:

EFB| O2561.10

Indeks producenta:O2561.10

Indeks TIM:0001-00013-46645

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM LC-LC Duplex 2m / EFB

Producent:

EFB| O0350.2-1.2

Indeks producenta:O0350.2-1.2

Indeks TIM:0001-00013-46649

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 5m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.5

Indeks producenta:K5510.5

Indeks TIM:0001-00013-46654

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Dostępność

Nowość

Sortuj [A-Z]