Znaleziono 86 produktów od producenta

"EFB"

Oganizer kabli do szaf Rack 19 1U/5 uchwytów/ metal/ szary/ EFB

Producent:

EFB| 699995.1

Indeks producenta:699995.1

Indeks TIM:0001-00013-46620

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł Keystone CAT6A samozaciskowy STP/ RJ45/ 500MHz/ EFB

Producent:

EFB| E-20070

Indeks producenta:E-20070

Indeks TIM:0001-00013-46621

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tacka spawów do łączenia termicznego światłowodów - zestaw / EFB

Producent:

EFB| 53100.203

Indeks producenta:53100.203

Indeks TIM:0001-00013-46607

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord płaski UTP 5m Cat.6A czarny / EFB

Producent:

EFB| K8107SW.5

Indeks producenta:K8107SW.5

Indeks TIM:0001-00013-46624

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter/ łącznik/ wtyk RJ45 1:1 UTP / EFB

Producent:

EFB| 37503.1

Indeks producenta:37503.1

Indeks TIM:0001-00013-46622

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 5m Cat.6 LSZH czarny / EFB

Producent:

EFB| K5515.5

Indeks producenta:K5515.5

Indeks TIM:0001-00013-46600

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter światłowodowy SC/SC Simplex Singlemode / EFB

Producent:

EFB| 53302.31

Indeks producenta:53302.31

Indeks TIM:0001-00013-46626

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Panel przedni do przełącznicy EFB 53705.1V3 na 6 adapterów / EFB

Producent:

EFB| 53705.3V2B

Indeks producenta:53705.3V2B

Indeks TIM:0001-00013-46623

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Półka 1U 250 mm rack 19, perforowana, szara/ EFB

Producent:

EFB| 691668

Indeks producenta:691668

Indeks TIM:0001-00013-46615

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord SFTP 2m Cat6a LSZH Superflex szary na kablu Cat7 / EFB

Producent:

EFB| K5525FGR.2

Indeks producenta:K5525FGR.2

Indeks TIM:0001-00013-46591

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Infralan skrętka/kabel instalacyjny cat7 S/FTP 1000 MHz CPR Eca 100m

Producent:

EFB| 99980.100-CPR

Indeks producenta:99980.100-CPR

Indeks TIM:0001-00013-40552

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Wtyk beznarzędziowy, teleinformatyczny, metalowy RJ45 STP kat.8 samozaciskowy, EFB 88035.2

Producent:

EFB| 88035.2

Indeks producenta:88035.2

Indeks TIM:0001-00014-18067

Kategoria:Wtyki teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Uchwyt adapter na szynę DIN ze złączem LC Duplex Singlemode EFB FTTH-DINRAIL-LC, 189730

Producent:

EFB| 189730

Indeks producenta:189730

Indeks TIM:0001-00013-68848

Kategoria:Gniazda teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Wtyk modularny RJ45 STP kat.6 samozaciskowy EFB 134471

Producent:

EFB| 134471

Indeks producenta:134471

Indeks TIM:0001-00013-68845

Kategoria:Wtyki teleinformatyczne

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Patch Panel 1U Rack 19 UTP 24x RJ45 Cat5e, czarny EFB 028763

Producent:

EFB| 028763

Indeks producenta:028763

Indeks TIM:0001-00013-68842

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy /Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM LC-LC Duplex 2m śr. 2mm / EFB

Producent:

EFB| O0350.2

Indeks producenta:O0350.2

Indeks TIM:0001-00013-46655

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 5m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.5

Indeks producenta:K5510.5

Indeks TIM:0001-00013-46654

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM LC-LC Duplex 2m / EFB

Producent:

EFB| O0350.2-1.2

Indeks producenta:O0350.2-1.2

Indeks TIM:0001-00013-46649

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC/APC-SC/APC Dpx 10m / EFB

Producent:

EFB| O2561.10

Indeks producenta:O2561.10

Indeks TIM:0001-00013-46645

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC/APC-SC/APC Dpx 20m / EFB

Producent:

EFB| O2561.20

Indeks producenta:O2561.20

Indeks TIM:0001-00013-46643

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 0,5m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.0.5

Indeks producenta:K5510.0.5

Indeks TIM:0001-00013-46638

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter światłowodowy LC/LC Duplex Multimode / EFB

Producent:

EFB| 53348.32

Indeks producenta:53348.32

Indeks TIM:0001-00013-46628

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter światłowodowy SC/SC Simplex Singlemode/ EFB

Producent:

EFB| 53302.33

Indeks producenta:53302.33

Indeks TIM:0001-00013-46627

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa FTTH na 4 adaptery SC Simplex lub LC Duplex lub E2000/ EFB

Producent:

EFB| FTTH-BOX-OUT-3

Indeks producenta:FTTH-BOX-OUT-3

Indeks TIM:0001-00013-46617

Kategoria:Obudowy złącz przemysłowych

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Dostępność

Nowość

Sortuj [A-Z]