Kabel krosowy /Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM LC-LC Duplex 2m śr. 2mm / EFB

Producent:

EFB| O0350.2

Indeks producenta:O0350.2

Indeks TIM:0001-00013-46655

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 5m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.5

Indeks producenta:K5510.5

Indeks TIM:0001-00013-46654

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM LC-LC Duplex 2m / EFB

Producent:

EFB| O0350.2-1.2

Indeks producenta:O0350.2-1.2

Indeks TIM:0001-00013-46649

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC/APC-SC/APC Dpx 10m / EFB

Producent:

EFB| O2561.10

Indeks producenta:O2561.10

Indeks TIM:0001-00013-46645

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OS2 9/125 SM SC/APC-SC/APC Dpx 20m / EFB

Producent:

EFB| O2561.20

Indeks producenta:O2561.20

Indeks TIM:0001-00013-46643

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 0,5m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.0.5

Indeks producenta:K5510.0.5

Indeks TIM:0001-00013-46638

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter światłowodowy LC/LC Duplex Multimode / EFB

Producent:

EFB| 53348.32

Indeks producenta:53348.32

Indeks TIM:0001-00013-46628

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter światłowodowy SC/SC Simplex Singlemode/ EFB

Producent:

EFB| 53302.33

Indeks producenta:53302.33

Indeks TIM:0001-00013-46627

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Organizer kabli do szaf Rack 19 1U, 5 uchwytów, metal czarny/ EFB

Producent:

EFB| 699995TS.1

Indeks producenta:699995TS.1

Indeks TIM:0001-00013-46618

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa FTTH na 4 adaptery SC Simplex lub LC Duplex lub E2000®/ EFB

Producent:

EFB| FTTH-BOX-OUT-3

Indeks producenta:FTTH-BOX-OUT-3

Indeks TIM:0001-00013-46617

Kategoria:Obudowy złącz przemysłowych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tacka spawów na 2 uchwyty do spawu termicznego, bez pokrywy / EFB

Producent:

EFB| 53100.200

Indeks producenta:53100.200

Indeks TIM:0001-00013-46614

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zewnętrzna skrzynka przyłączeniowa FTTH na 2 adaptery SC Simplex lub LC Duplex lub E2000® / EFB

Producent:

EFB| FTTH-BOX-OUT-4

Indeks producenta:FTTH-BOX-OUT-4

Indeks TIM:0001-00013-46613

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord płaski U/FTP 1m Cat.6A czarny / EFB

Producent:

EFB| K5545SW.1

Indeks producenta:K5545SW.1

Indeks TIM:0001-00013-46595

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Przemysłowa przełącznica na szynę DIN na 6 lub 12 adapterów światłowodowych bez panelu / EFB

Producent:

EFB| 53705.1V3

Indeks producenta:53705.1V3

Indeks TIM:0001-00013-46593

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord światłowodowy OM4 50/125 MM LC-SC Duplex 2m / EFB

Producent:

EFB| O0323.2

Indeks producenta:O0323.2

Indeks TIM:0001-00013-46652

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord SFTP 0,25m Cat6a Superflex szary na kablu Cat7 / EFB

Producent:

EFB| K5525FGR.0.

Indeks producenta:K5525FGR.0.

Indeks TIM:0001-00013-46650

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OM4 50/125 MM LC-LC Duplex 5m / EFB

Producent:

EFB| O0319.5

Indeks producenta:O0319.5

Indeks TIM:0001-00013-46647

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord światłowodowy OM4 50/125 MM LC-LC Duplex 10m/ EFB

Producent:

EFB| O0319.10

Indeks producenta:O0319.10

Indeks TIM:0001-00013-46646

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe światłowodowe

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Oganizer kabli do szaf Rack 19 1U/5 uchwytów/ metal/ szary/ EFB

Producent:

EFB| 699995.1

Indeks producenta:699995.1

Indeks TIM:0001-00013-46620

Kategoria:Akcesoria do szaf teleinformatycznych

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Moduł Keystone CAT6A samozaciskowy STP/ RJ45/ 500MHz/ EFB

Producent:

EFB| E-20070

Indeks producenta:E-20070

Indeks TIM:0001-00013-46621

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 5m Cat.6 LSZH niebiesk / EFB

Producent:

EFB| K5513.2

Indeks producenta:K5513.2

Indeks TIM:0001-00013-46609

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Tacka spawów do łączenia termicznego światłowodów - zestaw / EFB

Producent:

EFB| 53100.203

Indeks producenta:53100.203

Indeks TIM:0001-00013-46607

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Uchwyt spawu termicznego na 6 spawów / EFB

Producent:

EFB| 53100.8

Indeks producenta:53100.8

Indeks TIM:0001-00013-46602

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord SFTP 5m Cat.6a LSZH szary na kablu Cat.7 / EFB

Producent:

EFB| MK7001.5G

Indeks producenta:MK7001.5G

Indeks TIM:0001-00013-46599

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 1m Cat.6 LSZH zielony / EFB

Producent:

EFB| K5514.1

Indeks producenta:K5514.1

Indeks TIM:0001-00013-46596

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord SFTP 0,5m Cat6a Superflex szary na kablu Cat7/ EFB

Producent:

EFB| K5525FGR.0.5

Indeks producenta:K5525FGR.0.5

Indeks TIM:0001-00013-46588

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 0,15m Cat6a Superflex szary na kablu Cat7 / EFB

Producent:

EFB| K5525FGR.0.15

Indeks producenta:K5525FGR.0.15

Indeks TIM:0001-00013-46641

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 1m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.1

Indeks producenta:K5510.1

Indeks TIM:0001-00013-46636

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord SFTP 0,15m Cat6a Superflex czerwony na kablu Cat7 / EFB

Producent:

EFB| K5525FRT.0.15

Indeks producenta:K5525FRT.0.15

Indeks TIM:0001-00013-46632

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy/ Patchcord SFTP 3m Cat.6 LSZH szary / EFB

Producent:

EFB| K5510.3

Indeks producenta:K5510.3

Indeks TIM:0001-00013-46633

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy patchcord płaski UTP 5m Cat.6A czarny / EFB

Producent:

EFB| K8107SW.5

Indeks producenta:K8107SW.5

Indeks TIM:0001-00013-46624

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Adapter/ łącznik/ wtyk RJ45 1:1 UTP / EFB

Producent:

EFB| 37503.1

Indeks producenta:37503.1

Indeks TIM:0001-00013-46622

Kategoria:Sieci LAN i ETHERNET

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Panel przedni do przełącznicy EFB 53705.1V3 na 12 adapterów EFB

Producent:

EFB| 53705.4V2B2

Indeks producenta:53705.4V2B2

Indeks TIM:0001-00013-46619

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy / Patchcord SFTP 2m Cat.6 LSZH biały / EFB

Producent:

EFB| K5518.2

Indeks producenta:K5518.2

Indeks TIM:0001-00013-46606

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Zestaw osłonek termokurczliwych do spawu termicznego 60 mm, 100 sztuk / EFB

Producent:

EFB| 53100.9-100

Indeks producenta:53100.9-100

Indeks TIM:0001-00013-46598

Kategoria:Pozostałe akcesoria

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Kabel krosowy/ Patchcord SFTP 1m Cat.6 LSZH czerwony / EFB

Producent:

EFB| K5512.1

Indeks producenta:K5512.1

Indeks TIM:0001-00013-46592

Kategoria:Patchcordy - kable krosowe miedziane

Produkt uzupełniający - brak możliwości zwrotu.

Dane techniczne

Twoja cena:

Rabat
more_vert

Filtry

Cena

od
do
Dostępność