Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Profesjonalne systemy do prowadzenia tras kablowych firmy OBO Bettermann

  Najwyższej jakości systemy koryt kablowych OBO Bettermann przeznaczone są do prowadzenia, mocowania różnych typów przewodów i kabli, w tym także o odporności ogniowej (systemy z podtrzymaniem funkcji E30/E90).

  więcej
 • OBO: Kasety zasilające GES R2, czyli dyskretna funkcjonalność

  W nowoczesnych wnętrzach, oczekiwania co do tego, jak powinny wyglądać systemy podpodłogowe, są często wysokie: przyłącza podłogowe muszą być jak najmniejsze i dyskretnie wtapiać się w podłogę. Ludzie oczekują wysokiej jakości wykończenia, najlepiej takiego, który pasuje do aranżacji. Celem jest stworzenie harmonijnej przestrzeni wizualnej nie obciążonej dodatkowymi elementami.

  więcej
 • Siemens radzi: Jak zaoszczędzić miejsce w szafie sterowniczej?

  Minimalizacja systemów zorientowanych na maksymalną wydajność stanowi wyzwanie dla projektantów. Coraz mniejsze wymiary przy zwiększeniu liczby elementów powodują wzrost wymagań dotyczących parametrów produktu, jakim są elementy składowe szaf sterowniczych. Liczy się każdy milimetr.

  więcej
 • Classe 300X13E: WIDEODOMOFON SMART WI-FI

  Classe 300X13E jest nowym wideodomofonem ze zintegrowaną łącznością Wi-Fi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala mu komunikować się ze smartfonem z systemem Android lub iOS. Dzięki dedykowanej, darmowej aplikacji, można w łatwy i intuicyjny sposób odbierać połączenia na smartfonie oraz obsługiwać inne funkcje systemu wideodomofonowego.

  więcej
 • O tym się mówi: Światowy Dzień Obniżania Kosztów Energii

  Za oknem szybko robi się ciemno, a temperatury są najniższe w całym roku, a my zaczynamy zastanawiać się nad wysokością swoich domowych rachunków. Dodatkowo, od kilku miesięcy mówi się, że ceny prądu mają ostro pójść w górę. Powodem jest podwyżka cen węgla i wzrost cen praw do emisji CO2, która może wzrosnąć nawet pięciokrotnie.

  więcej
 • Goobay: Najnowsza generacja kabli sieciowych CAT-8.1

  Coraz większe szybkości transmisji i rosnąca popularność „inteligentnych” urządzeń mobilnych wymagają coraz większych szybkości przesyłu danych. Rozwiązania światłowodowe są droższe, wymagają reorganizacji wszystkich komponentów lub są trudne do wdrożenia w szerokim zakresie.

  więcej
 • Asfora od Schneider Electric: Sprytny i szybki montaż gniazdek i włączników w domu

  Stylowe dodatki potrafią skutecznie odmienić wnętrze niejednego domu i mieszkania. Estetycznie zaprojektowane włączniki i gniazda stanowią więc nie tylko jego niezbędne wyposażenie, ale także istotny element dopełniający całą koncepcję. Kolekcja Asfora firmy Schneider Electric doskonale wpisuje się w ten trend.

  więcej
 • Niezawodne i bezpieczne obudowy rozdzielnic ZPAS w TIM.PL

  Odpowiednie zabezpieczenie, rozdzielenie energii elektrycznej oraz kontrola procesów technologicznych wymaga sprawdzonych, pewnych i solidnych rozwiązań. Tak wysokie parametry gwarantują obudowy rozdzielnic firmy ZPAS.

  więcej
 • Philips SceneSwitch: Era żarówki 3w1

  Nastroje bywają zmienne – i to wcale nic złego! W niektórych sytuacjach potrzebujesz chłodnego oświetlenia, a w innych stawiasz na przytulną atmosferę wyczarowaną przez ciepłe, domowe barwy. Dzięki lampom LED Philips SceneSwitch możesz wybrać spośród kilku ustawień, korzystając tylko z jednej zwykłej, świecowej lub punktowej żarówki.

  więcej
 • Systemy OBO-Quick stanowią trzy różne rodzaje konstrukcji, które doskonale nadają się do przeróżnych typów prac montażowych

  Dzięki połączeniu kilku elementów - wieloletniego doświadczenia, dogłębnej wiedzy eksperckiej oraz najlepszych produktów, jesteśmy w stanie bardzo ułatwić Twoją pracę bez większego wysiłku. Dlaczego? Bo wiemy, jak bardzo istotne jest stosowanie materiałów niezawodnych i łatwych w instalacji.

  więcej
 • Grzejnikowe grzałki elektryczne HOT2 dodatkowe inteligentne źródło ciepła

  Podczas, gdy jesienne lub wiosenne dni przestają nas rozpieszczać temperaturą, warto rozważyć możliwość zastosowania dodatkowego źródła ciepła w postaci, zamontowanej w korpusie istniejącego grzejnika centralnego ogrzewania, elektrycznej grzałki grzejnikowej HOT2.

  więcej
 • Gro-Lux LED - nowa linia lamp ogrodniczych od marki Sylvania

  Lampy ogrodnicze są jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów w branży oświetleniowej. Coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła są diody LED. Teraz do swojej oferty wprowadza je marka Sylvania - jeden z prekursorów tego rodzaju oświetlenia.

  więcej
 • Prezent na święta? Mamy dla Was kilka cennych porad

  Boże Narodzenie to magiczny czas pełen wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Jednym z najprzyjemniejszych świątecznych zwyczajów są prezenty. Wiele osób ma jednak problem z wybraniem odpowiedniego prezentu, dlatego w tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak wybrać prezent, który sprawi radość.

  więcej
 • Opaski o tysiącu zastosowań - Kable FIX-R firmy Fischer

  Łączenie okablowania, wieszanie szyldów czy spinanie roślin - to najczęstsze prace, w których wykorzystywane są opaski. Te mogą posłużyć jednak do wielu innych zadań. Z innowacyjnymi produktami z serii Kable Fix-R firmy Fischer, praca staje się przyjemna i znacznie łatwiejsza.

  więcej
 • Ciasno... coraz ciaśniej, czyli na co zwrócić uwagę projektując okablowanie fabryki lub hali?

  Linie przesyłowe w fabrykach i magazynach tworzą system powiązanych ze sobą naczyń, które – niczym krwioobieg – muszą zapewnić łączność, niezawodność i szybkość dotarcia do wszystkich ruchomych elementów w coraz bardziej ograniczonej przestrzeni. Na co zwrócić uwagę projektując system okablowania hali?

  więcej