Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Prezent na święta? Mamy dla Was kilka cennych porad

  Boże Narodzenie to magiczny czas pełen wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Jednym z najprzyjemniejszych świątecznych zwyczajów są prezenty. Wiele osób ma jednak problem z wybraniem odpowiedniego prezentu, dlatego w tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak wybrać prezent, który sprawi radość.

  więcej
 • Opaski o tysiącu zastosowań - Kable FIX-R firmy Fischer

  Łączenie okablowania, wieszanie szyldów czy spinanie roślin - to najczęstsze prace, w których wykorzystywane są opaski. Te mogą posłużyć jednak do wielu innych zadań. Z innowacyjnymi produktami z serii Kable Fix-R firmy Fischer, praca staje się przyjemna i znacznie łatwiejsza.

  więcej
 • Ciasno... coraz ciaśniej, czyli na co zwrócić uwagę projektując okablowanie fabryki lub hali?

  Linie przesyłowe w fabrykach i magazynach tworzą system powiązanych ze sobą naczyń, które – niczym krwioobieg – muszą zapewnić łączność, niezawodność i szybkość dotarcia do wszystkich ruchomych elementów w coraz bardziej ograniczonej przestrzeni. Na co zwrócić uwagę projektując system okablowania hali?

  więcej
 • Rodzina energooszczędnych opraw hermetycznych INNOVA LED IP67

  W jej skład wchodzi ponad 300 wyspecjalizowanych produktów INNOVA LED. Jest to prawdopodobnie najbardziej kompletna rodzina opraw hermetycznych LED dostępnych na polskim rynku.

  więcej
 • Nie czekaj, zapobiegaj! Skuteczna ochrona przed smogiem

  Smog to cząsteczki zawieszone w powietrzu, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia. W zależności od rejonu świata, skład smogu może znacznie się różnić i dlatego chroniąc się przed złym działaniem smogu trzeba wiedzieć przed czym się mamy zabezpieczać. Pylica płuc, to tylko jedna z wielu chorób jakich możesz nabawić się przez długotrwałe oddychanie zapylonym powietrzem.

  więcej
 • Suszarki elektryczne – doskonałe rozwiązanie na chłodne dni

  Suszarki elektryczne stanowią grupę produktów, które cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników. Wszystko dzięki uniwersalności i różnorodności zastosowań.

  więcej
 • Zadbaj o swoje oczy z Philips LED

  Firma Philips Lighting na bieżąco przeprowadza testy swoich źródłach światła, o konkretnych temperaturach barwowych, w celu dokładnego opisania i wyjaśnienia zjawisk związanych z wpływem światła niebieskiego na oczy i skórę człowieka.

  więcej
 • Jesienne porządki

  Czas na jesienne porządki - w naszej ofercie znajdziesz m.in. dmuchawy do liści, piły szablaste, nożyce i sekatory, pilarki łańcuchowe, narzędzia do pielęgnacji żywopłotu i wiele innych!

  więcej
 • Planowane podwyżki - sprawdź

  Szanowni klienci, w najbliższym czasie wzrastają ceny na wybrany asortyment u naszych kluczowych producentów. Zapoznaj się z harmonogramem podwyżek, wykorzystaj niższe ceny i kup teraz!

  więcej
 • Jak sterować domem z przycisków tradycyjnych i smartfona?

  Budując parterowy dom ze względu na koszty chcę wykonać tradycyjną instalację elektryczną, ale w przyszłości chciałbym ją rozbudowywać etapami.

  więcej
 • W poszukiwaniu najlepszego przedłużacza

  Wrzesień to czas wzmożonej aktywności, a wraz z nią wzrasta zapotrzebowanie na energię elektryczną. Bardzo często przewody zasilające nasze urządzenia są po prostu zbyt krótkie i niewygodne - w związku z tym istnieje konieczność zastosowania odpowiedniego przedłużacza.

  więcej
 • Z rynku znikają żarówki halogenowe

  1 września 2018 roku w życie wszedł zakaz sprzedaży żarówek halogenowych. Od teraz w sklepach stacjonarnych i internetowych do dyspozycji klientów będą energooszczędne źródła światła. Dla wielu gospodarstw domowych to prawdziwy przełom.

  więcej
 • „Jaki zamiennik żarówki wybrać?” – zapytał klient…

  Technologia LED masowo zastępuje tradycyjne żarówki. Powodem jest potrzeba oszczędzania energii, a także wycofywanie tradycyjnych żarówek na skutek wielu unijnych rozporządzeń. Czy wiesz, jak bezbłędnie dobrać parametry zamiennika?

  więcej
 • Co należy wiedzieć o bezpiecznych przewodach?

  Przewody to najtrudniejszy do wymiany element instalacji elektrycznej. Choć ich nie widać, ich jakość w kluczowym stopniu wpływa na nasze codzienne bezpieczeństwo. Wadliwa lub źle zaprojektowana instalacja elektryczna może nie tylko spowodować usterki domowych urządzeń, lecz nawet pożar, dlatego warto zainwestować w produkty sprawdzonej jakości.

  więcej
 • F&F: Oprawy schodowe, które są łatwe w montażu i dają przepiękny efekt wizualny

  Dyskretne, nowoczesne wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały ze stali i aluminium użyte do produkcji, to główne atuty opraw schodowych F&F. Odpowiednio dobrane oświetlenie schodów sprawia, że po zmroku poruszanie się po domu jest swobodniejsze i dużo bardziej bezpieczne. Takie oświetlenie podnosi także estetykę wnętrza i wpływa na jego indywidualny charakter.

  więcej