Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Unikatowe wyłączniki RCBO3/RCBO4

  Wyłączniki RCBO łączą w sobie funkcjonalność wyłączników RCCB i MCB w jednym aparacie. Dzięki temu zapewniona zostaje ochrona przed prądami różnicowymi i przetężeniowym, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów urządzenia.

  więcej
 • SIEMENS: Innowacyjne rozwiązanie dla zadań sygnalizacyjnych i sterowniczych w przemyśle: SIRIUS ACT z PROFINET-em

  Zobacz jak szybko i łatwo podłączyć urządzenia sterujące i sygnalizacyjne do systemu sterowania dzięki SIRIUS ACT z PROFINET-em.

  więcej
 • Nowa seria aparatury modułowej EATON

  Seria wyłączników xPole Home zaprojektowana specjalne dla gospodarstw domowych seria xPole Home łączy w sobie maksymalne bezpieczeństwo z efektywnością projektowania i obejmuje całą gamę wyłączników do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym.

  więcej
 • Trwałe mocowanie bez wiercenia

  Wykorzystaj mocne i trwałe taśmy dwustronnie klejące 3M™ VHB™ aby szybko, pewnie i bez zbędnego wysiłku przymocować listwy, maskownice, panele, oznaczenia i akcesoria.

  więcej
 • PCE: Nowe wtyczki i gniazda przenośne z ogumowaną powierzchnią GRIP sprawdzą się wszędzie

  Produkty PCE są efektem nowoczesnej myśli inżynierskiej, a proces produkcji zawdzięczany jest w pełni zautomatyzowanym i precyzyjnym liniom produkcyjnym. Firma specjalizuje się przede wszystkim w osprzęcie siłowym i tworzy produkty doskonale sprawdzające się zarówno w przemyśle, na placach budowy jak i w instalacjach domowych.

  więcej
 • QOLTEC – uznana marka

  Wysokiej jakości produkty marki Qoltec są obecne na rynku europejskim od prawie 20 lat. Wszystkie posiadają certyfikaty wymagane przez unijne prawo i spełniają wymogi europejskich norm CE. Wiele z nich powstało z wykorzystaniem licencjonowanych technologii takich jak Qualcomm® Quick Charge™ albo w ramach udziału w programach partnerskich takich jak MFI Program firmy Apple.

  więcej
 • Moja porada: Oryginalne taśmy 3M™ Premium do naprawy powłok kabli

  Do odtwarzania izolacji w kablach i przewodach energetycznych na niskie i średnie napięcia, wodouszczelniania urządzeń elektrycznych oraz przewodów telekomunikacyjnych, zabezpieczeń antykorozyjnych rur metalowych stosowane są najczęściej taśmy samowulkanizujące.

  więcej
 • Błyskawiczne i pewne mocowanie w płycie GK? Dwa razy TAK!

  Lider rynku zamocowań, marka fischer rozszerza swoją świetnie przyjętą rodzinę produktów DUO-Line poprzez debiut zamocowania nowej generacji: kołka samo wiercącego do płyt gipsowo-kartonowych DUOBLADE. Umożliwia on szybki i łatwy montaż w płytach gipsowo-kartonowych, płytach pilśniowych i lekkiej płycie cementowej współpracując z wkrętami tradycyjnymi, hakami i śrubami oczkowymi.

  więcej
 • Na co warto zwrócić uwagę wybierając łączniki i gniazda?

  Łączniki i gniazda nie są już elementami, które najchętniej chcielibyśmy ukryć za szafą czy kanapą. Stały się pięknymi detalami, które zdobią i kształtują charakter naszych wnętrz, a dodatkowo ich szeroka funkcjonalność pomaga nam w codziennych czynnościach. Co jest więc ważne podczas planowania i wybierania osprzętu elektroinstalacyjnego?

  więcej
 • Odpowiedź na potrzeby Klienta: Bezprzewodowa automatyka domowa od Legrand

  Oferta Legrand odpowiada na zapotrzebowanie Klientów: to nowoczesny dom jutra dostępny już dzisiaj. Zalety oferty to nie tylko łatwość instalacji i zróżnicowane funkcje sprzętu, ale i bogactwo dostępnych serii i wariantów wykończeniowych. Dzięki temu osprzęt Legrand jest przyjazny zarówno dla końcowego użytkownika, jak i dla projektanta lub instalatora.

  więcej
 • Inteligentny budynek. Przegląd mieszanych systemów zarządzania domem. Jaki system mieszany wybrać? CZĘŚĆ 2/2

  Drugą część artykułu opisującego najpopularniejsze systemy automatyki domowej zwane systemami inteligentnego domu.

  więcej
 • Wentylatory dla ochłody

  Nie walcz z wiatrakami, walcz z upałami!

  więcej
 • V-TAC – nowa firma na polskim rynku

  Firma V-TAC od 2009 roku buduje sukcesywnie pozycję jednego z liderów na rynku dostawców nowoczesnych rozwiązań w zakresie oświetlenia. W tak niedługim czasie marka zyskała globalny zasięg i obecnie współpracuje z resellerami w ponad 70 państwach w Europie, Azji Pacyficznej, Afryce, Środkowym Wschodzie oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją marki.

  więcej
 • Brennenstuhl: Fantastyczna lampa kempingowa z akumulatorem i bankiem zasilania USB

  Sezon urlopowy za pasem - jesteście przygotowani? Kiedy spędzamy czas w miejscu w którym nie ma elektryczności, niezastąpionym rozwiązaniem okaże się lampa kempingowa z funkcją Power Bank: gniazdo ładowania USB do urządzeń wyposażonych w kabel ładujący USB, tak samo jak smartfony.

  więcej
 • Systemy sygnalizacji pożaru

  Systemy przeciwpożarowe mają za zadanie ochronę ludzi i mienia przed zagrożeniami pożarowymi.

  więcej