Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Niezawodne i bezpieczne obudowy rozdzielnic ZPAS w TIM.PL

  Odpowiednie zabezpieczenie, rozdzielenie energii elektrycznej oraz kontrola procesów technologicznych wymaga sprawdzonych, pewnych i solidnych rozwiązań. Tak wysokie parametry gwarantują obudowy rozdzielnic firmy ZPAS.

  więcej
 • Philips SceneSwitch: Era żarówki 3w1

  Nastroje bywają zmienne – i to wcale nic złego! W niektórych sytuacjach potrzebujesz chłodnego oświetlenia, a w innych stawiasz na przytulną atmosferę wyczarowaną przez ciepłe, domowe barwy. Dzięki lampom LED Philips SceneSwitch możesz wybrać spośród kilku ustawień, korzystając tylko z jednej zwykłej, świecowej lub punktowej żarówki.

  więcej
 • Systemy OBO-Quick stanowią trzy różne rodzaje konstrukcji, które doskonale nadają się do przeróżnych typów prac montażowych

  Dzięki połączeniu kilku elementów - wieloletniego doświadczenia, dogłębnej wiedzy eksperckiej oraz najlepszych produktów, jesteśmy w stanie bardzo ułatwić Twoją pracę bez większego wysiłku. Dlaczego? Bo wiemy, jak bardzo istotne jest stosowanie materiałów niezawodnych i łatwych w instalacji.

  więcej
 • Grzejnikowe grzałki elektryczne HOT2 dodatkowe inteligentne źródło ciepła

  Podczas, gdy jesienne lub wiosenne dni przestają nas rozpieszczać temperaturą, warto rozważyć możliwość zastosowania dodatkowego źródła ciepła w postaci, zamontowanej w korpusie istniejącego grzejnika centralnego ogrzewania, elektrycznej grzałki grzejnikowej HOT2.

  więcej
 • Gro-Lux LED - nowa linia lamp ogrodniczych od marki Sylvania

  Lampy ogrodnicze są jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów w branży oświetleniowej. Coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła są diody LED. Teraz do swojej oferty wprowadza je marka Sylvania - jeden z prekursorów tego rodzaju oświetlenia.

  więcej
 • Prezent na święta? Mamy dla Was kilka cennych porad

  Boże Narodzenie to magiczny czas pełen wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Jednym z najprzyjemniejszych świątecznych zwyczajów są prezenty. Wiele osób ma jednak problem z wybraniem odpowiedniego prezentu, dlatego w tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak wybrać prezent, który sprawi radość.

  więcej
 • Opaski o tysiącu zastosowań - Kable FIX-R firmy Fischer

  Łączenie okablowania, wieszanie szyldów czy spinanie roślin - to najczęstsze prace, w których wykorzystywane są opaski. Te mogą posłużyć jednak do wielu innych zadań. Z innowacyjnymi produktami z serii Kable Fix-R firmy Fischer, praca staje się przyjemna i znacznie łatwiejsza.

  więcej
 • BEZDUSZNI ZABÓJCY - czad, smog, gaz

  Czujniki, maski i oczyszczacze potwietrza w wyjątkowej ofercie na TIM.PL

  więcej
 • Ciasno... coraz ciaśniej, czyli na co zwrócić uwagę projektując okablowanie fabryki lub hali?

  Linie przesyłowe w fabrykach i magazynach tworzą system powiązanych ze sobą naczyń, które – niczym krwioobieg – muszą zapewnić łączność, niezawodność i szybkość dotarcia do wszystkich ruchomych elementów w coraz bardziej ograniczonej przestrzeni. Na co zwrócić uwagę projektując system okablowania hali?

  więcej
 • Rodzina energooszczędnych opraw hermetycznych INNOVA LED IP67

  W jej skład wchodzi ponad 300 wyspecjalizowanych produktów INNOVA LED. Jest to prawdopodobnie najbardziej kompletna rodzina opraw hermetycznych LED dostępnych na polskim rynku.

  więcej
 • Nie czekaj, zapobiegaj! Skuteczna ochrona przed smogiem

  Smog to cząsteczki zawieszone w powietrzu, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia. W zależności od rejonu świata, skład smogu może znacznie się różnić i dlatego chroniąc się przed złym działaniem smogu trzeba wiedzieć przed czym się mamy zabezpieczać. Pylica płuc, to tylko jedna z wielu chorób jakich możesz nabawić się przez długotrwałe oddychanie zapylonym powietrzem.

  więcej
 • Suszarki elektryczne – doskonałe rozwiązanie na chłodne dni

  Suszarki elektryczne stanowią grupę produktów, które cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników. Wszystko dzięki uniwersalności i różnorodności zastosowań.

  więcej
 • Zadbaj o swoje oczy z Philips LED

  Firma Philips Lighting na bieżąco przeprowadza testy swoich źródłach światła, o konkretnych temperaturach barwowych, w celu dokładnego opisania i wyjaśnienia zjawisk związanych z wpływem światła niebieskiego na oczy i skórę człowieka.

  więcej
 • Jesienne porządki

  Czas na jesienne porządki - w naszej ofercie znajdziesz m.in. dmuchawy do liści, piły szablaste, nożyce i sekatory, pilarki łańcuchowe, narzędzia do pielęgnacji żywopłotu i wiele innych!

  więcej
 • Planowane podwyżki - sprawdź

  Szanowni klienci, w najbliższym czasie wzrastają ceny na wybrany asortyment u naszych kluczowych producentów. Zapoznaj się z harmonogramem podwyżek, wykorzystaj niższe ceny i kup teraz!

  więcej