Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Pomocnicy

  Sprawne prowadzenie prac instalacyjnych związane jest zawsze z posiadaniem odpowiednich narzędzi. I nie ma znaczenia zakres tych prac, bo brak narzędzi zniweczyć może nawet drobne zadania.

  więcej
 • Żarówki dekoracyjne – poznaj bestsellery marki V-TAC

  Oświetlenie ma niebagatelne znaczenie dla stworzenia charakteru wnętrza. W zależności od jego barwy i nasilenia może sprzyjać relaksowi i odpoczynkowi albo motywować do podejmowania aktywności i określonych działań. Nie pozostaje ono także bez wpływu na nastrój i zachowania odbiorców. O tym, czy dobrze czujemy się w danej przestrzeni, w dużej mierze decyduje właśnie przemyślane rozmieszczenie lamp, żarówek czy paneli oświetleniowych.

  więcej
 • Jaki czujnik ruchu wybrać i jakich błędów unikać? Poradnik dla każdego

  Czujniki ruchu zagościły się w naszym życiu na dobre. Odpowiednie wytyczne są również zawarte w oficjalnych zaleceniach dotyczących projektowania instalacji elektrycznych np.: Norma SEP N SEP-E-002 podaje:4.4 Oświetlenie pomieszczeń wspólnego użytkowania. 4.4.1. Dojścia i drzwi wejściowe do budynku, tablica domofonu oraz schody przed wejściem do budynku powinny być oświetlone w stopniu wystarczającym do niekłopotliwego korzystania z zainstalowanych tam urządzeń oraz bezpiecznego poruszania się w nocy. Jeśli miejsca te nie muszą być oświetlone w sposób ciągły, wskazane jest przewidzieć do ich załączania takie łączniki jak: wyłącznik zmierzchowy, czujnik ruchu lub inny, automatyczny sposób łączenia.

  więcej
 • Odkryj nową luminę i włącz swój styl

  Firma Hager wprowadziła dwie nowe linie wzornicze do znanego już i cenionego osprzętu lumina. To doskonałe połączenie niezawodności, z której znana jest firma, z niepowtarzalnym designem kreowanym przez projektantów marki Berker. Dodatkowo szeroka funkcjonalność i atrakcyjna cena sprawiają, że lumina soul, lumina intense i lumina passion są doskonałym rozwiązaniem do niemal każdej aranżacji.

  więcej
 • Budynek ogrzewany akumulacyjnie – studium przypadku

  Ogrzewanie elektryczne - najtańsze rozwiązanie dla domu!* Zgodnie z wytycznymi UE dot. energooszczędności od stycznia 2021 r. zapotrzebowanie nowego budynku jednorodzinnego na nieodnawialną energię pierwotną (EP) nie może przekroczyć 70 kWh/m² w skali roku. Dane EP znajdują się w charakterystyce energetycznej budynku.

  więcej
 • Seria MINI polskiego producenta: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o

  Seria podtynkowa MINI powstała z miłości do minimalizmu. Gniazda i łączniki MINI to drobne elementy funkcjonalne, niewielkie akcenty na ścianie, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza.

  więcej
 • Konfigurator Hager – proste projektowanie krok po kroku

  Firma Hager wprowadziła na rynek rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu. Konfigurator, bo o nim mowa, pozwala na przygotowanie zestawienia wybranego osprzętu, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mieszkań, domów czy biur.

  więcej
 • Przewody koncentryczne CESAT – Nowa Generacja

  Tłumienność falowa i tłumienność ekranowania to najważniejsze parametry w przewodach koncentrycznych. Oba parametry odpowiedzialne są nie tylko za to jak daleko bez zakłóceń można przesłać sygnał, ale przede wszystkim za to, żeby przykazywany sygnał był jak najwyższej jakości. Obecnie kiedy jakość transmisji wideo jest systematycznie poprawiana również i kable przesyłające sygnał muszą posiadać coraz lepsze i bardziej stabilne parametry.

  więcej
 • Nowoczesne sterowanie czasowe, czyli wszystko o przekaźnikach

  Technologia bardzo mocno się rozwija, w sprzedaży dostępne są nowe urządzenia, które w niższej cenie oferują dużo większe możliwości. Często sami i z przyzwyczajenia trzymamy się starych rozwiązań... Proponuję poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

  więcej
 • Jakie koszty będziesz w stanie ponieść aby odzyskać utracone dane w swoim komputerze?

  Zdjęcia, filmy, dokumenty… Ile są dla Ciebie warte dane, które masz w swoim komputerze? Czy awaria komputera może spowodować straty osobiste Twojej firmy i jak bardzo utrudniona będzie praca przez okres potencjalnej naprawy komputera? Sprawdźmy.

  więcej
 • Siemens: Oszczędzaj miejsce w rozdzielnicy z nowymi jednomodułowymi wyłącznikami kombinowanymi 5SV1

  Firma Siemens jako pierwszy producent aparatury modułowej, opracowała jednomodułowy wyłącznik kombinowany, zajmujący jedynie 18 mm w rozdzielnicy. Należy mieć na uwadze, że jest to wykonanie elektromechaniczne, którego funkcje ochrony przed prądem różnicowym są niezależne od poziomu napięcia zasilania – tylko takie rozwiązanie dopuszczane jest do stosowania w polskich instalacjach elektrycznych.

  więcej
 • System Fibaro to system doskonałej automatyki budynkowej stworzony, rozwijany i produkowanym w Polsce

  Fibaro w swoim portfolio posiada m.in. centrale zarządzające automatyką budynkową, będące podstawą całego inteligentnego systemu. W ofercie firmy znajdują się również sensory wykrywające określone zdarzenia, takie jak choćby ruch, zalanie, zawilgocenie, dym lub CO w powietrzu bądź otwarcie drzwi lub okien.

  więcej
 • Seria Kontakt Simon 54: Dobrze mieć ją w domu

  Simon 54 to nowoczesna linia osprzętu oparta o niezawodne i łatwe w montażu mechanizmy, wyróżniająca się przede wszystkim dobrą formą oraz pożądaną kolorystyką

  więcej
 • PILA. Nowa linia opraw LED od Signify (wcześniej Philips Lighting)

  Rodzina opraw PILA zapewnia szeroki wachlarz zastosowań i oferuje trwałe, energooszczędne i niezawodne oświetlenie.

  więcej
 • Jaki przedłużacz wybrać? Podpowiadamy

  Nasze wymagania odnośnie estetyki, funkcjonalności oraz niskiej ceny rosną, a producenci coraz częściej starają się dopasować do naszych oczekiwań, wprowadzając nowe produkty. Możesz się śmiać, ale zdajesz sobie sprawę, że dobór przedłużacza może mieć wpływ na zdrowie i życie ludzi, zwierząt a nawet na prawidłową pracę urządzeń?

  więcej