Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Poznaj ofertę naświetlaczy V-tac sygnowanych marką SAMSUNG

  Kategoria naświetlaczy V-tac sygnowanych marką SAMSUNG ma w ofercie szeroką reprezentację. Gama produktów zaliczanych do tego typu oświetlenia obejmuje modele odpowiednie zarówno do zastosowań prywatnych, jak i komercyjnych. Jako jeden z niekwestionowanych liderów na rynku nowoczesnych produktów oświetleniowych, firma V-tac nie ustaje w dążeniach do nieustannego udoskonalania swoich wyrobów. Efektem tych starań jest bogaty asortyment lamp, naświetlaczy, żarówek, opraw i wielu innych produktów, które działają efektywnie, są trwałe, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.

  więcej
 • Schneider Electric przedstawia Zelio RXG –przekaźnik umożliwiający testowanie działania za pomocą jednego przycisku

  Schneider Electric, globalny lider w zakresie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji, wprowadza na rynek nową serię przekaźników Zelio RXG. Jego prosta obsługa za pomocą jednego przycisku umożliwia proste testowanie działania.

  więcej
 • Wymiana świetlówki liniowej na tubę LED

  Energooszczędność i LED to obecnie modne pojęcia. Wiele się o nich mówi, ale niewiele osób w szczegółach wie, na co zwrócić uwagę wymieniając świetlówkę liniową (potocznie zwana jarzeniówką) na tubę LED. W poniższym artykule omówię najważniejsze zagadnienia, zaczynając od uporządkowania podstawowych informacji o świetlówkach i LED-owych tubach zwanych potocznie świetlówkami LED.

  więcej
 • Przekaźniki wtykowe miniaturowe RXM Schneider Electric

  Przekaźniki przemysłowe Zelio RXM posiadają cechy ułatwiające i poprawiające sterowanie prostymi oraz złożonymi systemami automatyki.

  więcej
 • Projektowanie oświetlenia zewnętrznego domu. Na co warto zwrócić uwagę?

  Dom - chluba i oczko w głowie każdego właściciela. Skoro włożyłeś sporo tyle trudu i pieniędzy w budowę lub kupno, absolutnie nie dziwi chęć pochwalenia się i dbaniem o ładny wygląd naszego dobytku w każdej porze dnia i nocy. Zastanawiasz się na co zwrócić uwagę w trakcie projektowania oświetlenia zewnętrznego? Jaką barwę światła wybrać? Na te i na wiele innych pytań odpowiada nasz ekspert.

  więcej
 • Czym w świetle przepisów jest montaż urządzeń fotowoltaicznych

  Przepis prawa budowlanego wskazujący, że montaż urządzeń fotowoltaicznych o mocy do 50 kW jest zwolniony z pozwolenia na budowę, budzi sporo wątpliwości. Niejasne jest to, czym są urządzenia fotowoltaiczne i na czym polega ich montaż. Pojawiają się pytania: Czy urządzenia mają być wolnostojące, czy związane z obiektem? Czy produkowana energia może zostać odsprzedana, czy musi być wykorzystywana przez obiekt, przy którym urządzenia się znajdują? Odpowiedzmy na te pytania, analizując przepisy i orzecznictwo.

  więcej
 • Pojedyńcze lub wielofunkcyjne przekaźniki czasowe RE17 Schneider Electric

  Przekaźniki czasowe są przeznaczone do systemów automatyki przemysłowej, gdzie sterują wydarzeniami za pomocą zamykania, i otwierania styków przed, w trakcie lub po określonym przedziale czasowym.

  więcej
 • Uprawnienia budowlane dla elektryka – zbiór najważniejszych informacji

  Osoby mające uprawnienia budowlane mogą wykonywać projekty budowlane lub kierować robotami budowlanymi. Uprawnienia te są udzielane w określonej specjalności, a żeby je otrzymać, trzeba spełnić kilka warunków. Sprawdźmy, jakie uprawnienia budowlane może zdobyć elektryk.

  więcej
 • Simon 54 to nowoczesna linia osprzętu oparta o niezawodne i łatwe w montażu mechanizmy, wyróżniająca się przede wszystkim dobrą formą oraz pożądaną kolorystyką.

  Paleta barw ramek i klawiszy została specjalnie dobrana tak, aby pasowały do siebie w każdym zestawieniu kolorystycznym, takim, jakie tylko sobie wymarzysz. Simon 54 to produkty wysokiej jakości, ale też w rozsądnej cenie, dzięki czemu mogą stać się ozdobą każdego domu, a nawet biura

  więcej
 • BEZDUSZNI ZABÓJCY - czad, smog, gaz

  Czujniki, maski i oczyszczacze potwietrza w wyjątkowej ofercie na TIM.PL

  więcej
 • Instalacja fotowoltaiczna – potrzebujemy pozwolenie na budowę czy zgłoszenie?

  Wykonywanie instalacji fotowoltaicznej z punktu widzenia procedur, które przeprowadza się przed rozpoczęciem robót, jest przedsięwzięciem dosyć skomplikowanym. Dlaczego? Musimy uwzględnić wiele przepisów. Przyjrzyjmy się im i sprawdźmy, jakich formalności wymaga montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie, a jakich na dachu.

  więcej
 • Saturn: Lider w branży już na TIM.PL

  Marka Saturn od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem konsumentów między innymi z Czech, Polski, Węgier, Litwy, Łotwy, Serbii, Arabii Saudyjskiej, Rumunii, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii, Azerbejdżanu, Armenii, Gruzji, Kazachstanu. Firma, dzięki wysokiej jakości charakterystykom technicznym urządzenia gospodarstwa domowego Saturn niejednokrotnie otrzymała wiele wyróżnień, uzyskując tytuły „Lider branży”, „Wyższa próba”, „Ulubiona marka”.

  więcej
 • Jak oświetlić dom z zewnątrz? Podpowiadamy

  Oświetlenie domu z zewnątrz to niełatwa sztuka, ale warto postarać się dla efektu, jaki można dzięki temu stworzyć. Nie ma jednej złotej rady, która byłaby odpowiedzią na wszystkie pytania dotyczące tej kwestii. Wiele zależy od tego, które elementy naszego domu i posesji chcemy wyeksponować i jakich materiałów planujemy w tym celu użyć.

  więcej
 • Oświetlenie LED – zalety i wykorzystanie

  Oświetlenie ledowe ma wiele zalet. Jest energooszczędne, bardzo wydajne i trwałe, a przy tym daje dużo możliwości, jeśli chodzi o ciekawą aranżację wnętrz. Lampy i świetlówki LED mogą pełnić dekoracyjną rolę we wszystkich typach pomieszczeń.

  więcej
 • Kanały z rolki tehalit.LFR firmy Hager – dokładnie tyle, ile potrzebujesz

  Większość kanałów elektroinstalacyjnych sprzedawana jest w konkretnych odcinkach. W praktyce nie zawsze jednak potrzebne są długie odcinki kanałów do poprowadzenia pełnej instalacji elektrycznej. Jeśli zachodzi potrzeba wykonania niewielkiej instalacji, zamawianie pełnych odcinków kanałów generuje niepotrzebne koszty, gdyż pozostałości ciężko wykorzystać do kolejnych prac montażowych.

  więcej