Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Oprawy LED marki PILA: Energooszczędne i niezawodne oświetlenie

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają niezawodnych produktów i jednocześnie przystępnych cenowo, marka Pila jest odpowiedzią na te potrzeby. Oprawy LED marki PILA są doskonałym zamiennikiem dla opraw konwencjonalnych. Rodzina opraw PILA zapewnia szeroki wachlarz zastosowań i oferuje trwałe, energooszczędne i niezawodne oświetlenie. PILA to zaufanie od lat.

  więcej
 • BRENNENSTUHL: Jasne światło robocze dostępne również tam, gdzie nie masz dostępu do sieci elektrycznej

  Akumulatorowy Reflektor Roboczy LED marki BRENNENSTUHL to produkt wyposażony w zintegrowane zabezpieczenie przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem oraz wskaźnik stanu naładowania akumulatora.

  więcej
 • Radzimy: Jak zamontować gniazda, łączniki, oświetlenie i kamery na budynku ocieplonym styropianem lub wełną mineralną?

  Trwały montaż puszki w ociepleniu nie jest rzeczą prostą. Szczególnie, jeśli mamy do osadzenia w niej gniazdo.

  więcej
 • Efektowny i praktyczny osprzęt elektroinstalacyjny od Karlik

  Wygodne rozwiązania połączone z atrakcyjnym wzornictwem pozwalają gniazdom i łącznikom nadać wnętrzu indywidualnego charakteru i większej funkcjonalności. Efekt ten można osiągnąć stosując osprzęt elektroinstalacyjny nowego dostawcy w Sklepie TIM - firmy Karlik.

  więcej
 • Przekaźnik czy stycznik - na co zwrócić uwagę? Poruszamy najważniejsze zagadnienia

  Czy zastanawialiście się kiedyś jaka - poza ceną i nazwą - występuje różnica pomiędzy przekaźnikiem, a stycznikiem? Styczniki i przekaźniki to łączniki, które służą przede wszystkim złączaniu, wyłączaniu i przewodzeniu prądu. Co ważne, mogą pracować w normalnych warunkach pracy obwodu, jak i przy tych większych przeciążeniach. Jakie są więc różnice pomiędzy stycznikiem, a przekaźnikiem, których nie widać na pierwszy rzut oka? Sprawdźmy na poniższych przykładach.

  więcej
 • Osprzęt elektroinstalacyjny ze smakiem - seria Aria od Ospel

  Stylowe dodatki to nie fanaberia, ale świetny sposób na efektowne dopełnienie niemal każdego wnętrza. Jeśli za charakterystycznym wzornictwem w parze idą także względy praktyczne, można już mówić o pełnym, dizajnerskim sukcesie.

  więcej
 • Ledvance: Nowe lampy LED

  Nowoczesne, energooszczędne lampy LED, które wyglądem przypominają tradycyjne żarówki, to najnowszy trend w wystroju wnętrz. Lampy LED to idealny zamiennik dla wszystkich źródeł światła - są energooszczędną i nowoczesną alternatywą dla starych żarówek tradycyjnych i halogenowych.

  więcej
 • Sprawdź, czy robisz to dobrze: Najpopularniejsze błędy podczas dokręcania

  Stale rozwijająca się technologia, dotknęła również czynności, nad którymi większość osób zbytnio się nie zastanawia - mamy tu na myśli wkręcanie np. wkrętów. Przy wykonywaniu bardzo prostej czynności, jaką jest wkręcanie, można dość łatwo dać się złapać w pułapkę, która kosztować nas będzie sporo pieniędzy i czasu.

  więcej
 • Profesjonalne systemy do prowadzenia tras kablowych firmy OBO Bettermann

  Najwyższej jakości systemy koryt kablowych OBO Bettermann przeznaczone są do prowadzenia, mocowania różnych typów przewodów i kabli, w tym także o odporności ogniowej (systemy z podtrzymaniem funkcji E30/E90).

  więcej
 • OBO: Kasety zasilające GES R2, czyli dyskretna funkcjonalność

  W nowoczesnych wnętrzach, oczekiwania co do tego, jak powinny wyglądać systemy podpodłogowe, są często wysokie: przyłącza podłogowe muszą być jak najmniejsze i dyskretnie wtapiać się w podłogę. Ludzie oczekują wysokiej jakości wykończenia, najlepiej takiego, który pasuje do aranżacji. Celem jest stworzenie harmonijnej przestrzeni wizualnej nie obciążonej dodatkowymi elementami.

  więcej
 • Siemens radzi: Jak zaoszczędzić miejsce w szafie sterowniczej?

  Minimalizacja systemów zorientowanych na maksymalną wydajność stanowi wyzwanie dla projektantów. Coraz mniejsze wymiary przy zwiększeniu liczby elementów powodują wzrost wymagań dotyczących parametrów produktu, jakim są elementy składowe szaf sterowniczych. Liczy się każdy milimetr.

  więcej
 • Classe 300X13E: WIDEODOMOFON SMART WI-FI

  Classe 300X13E jest nowym wideodomofonem ze zintegrowaną łącznością Wi-Fi. To innowacyjne rozwiązanie pozwala mu komunikować się ze smartfonem z systemem Android lub iOS. Dzięki dedykowanej, darmowej aplikacji, można w łatwy i intuicyjny sposób odbierać połączenia na smartfonie oraz obsługiwać inne funkcje systemu wideodomofonowego.

  więcej
 • O tym się mówi: Światowy Dzień Obniżania Kosztów Energii

  Za oknem szybko robi się ciemno, a temperatury są najniższe w całym roku, a my zaczynamy zastanawiać się nad wysokością swoich domowych rachunków. Dodatkowo, od kilku miesięcy mówi się, że ceny prądu mają ostro pójść w górę. Powodem jest podwyżka cen węgla i wzrost cen praw do emisji CO2, która może wzrosnąć nawet pięciokrotnie.

  więcej
 • Goobay: Najnowsza generacja kabli sieciowych CAT-8.1

  Coraz większe szybkości transmisji i rosnąca popularność „inteligentnych” urządzeń mobilnych wymagają coraz większych szybkości przesyłu danych. Rozwiązania światłowodowe są droższe, wymagają reorganizacji wszystkich komponentów lub są trudne do wdrożenia w szerokim zakresie.

  więcej
 • Asfora od Schneider Electric: Sprytny i szybki montaż gniazdek i włączników w domu

  Stylowe dodatki potrafią skutecznie odmienić wnętrze niejednego domu i mieszkania. Estetycznie zaprojektowane włączniki i gniazda stanowią więc nie tylko jego niezbędne wyposażenie, ale także istotny element dopełniający całą koncepcję. Kolekcja Asfora firmy Schneider Electric doskonale wpisuje się w ten trend.

  więcej