Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Nowe rozdzielnice Practibox S-wysoka jakość i nagrodzony design w przystępnej cenie

  W portfolio produktowym firmy Legrand pojawiła się nowa gama rozdzielnic izolacyjnych o nazwie Practibox S. Oferta dedykowana jest przede wszystkim dla budownictwa mieszkaniowego (prywatnego jak i deweloperskiego), hoteli i obiektów biurowych. Rozdzielnice otrzymały prestiżową nagrodę IF DESIGN AWARD 2019 w kategorii produkt, za elegancki i lekki wygląd oraz dbałość o środowisko naturalne podczas procesu produkcji.

  więcej
 • Nowa odsłona aparatury modułowej Eaton

  Firma EATON wprowadza na rynek nową serię aparatury modułowej xPole Home. Jest to pełna oferta: wyłączników nadprądowych (HN), wyłączników różnicowoprądowych (HNC) i wyłączników kombinowanych (HNB), które przeznaczone są do instalacji w nowoczesnych budynkach.

  więcej
 • Wyłączniki kompaktowe 3VA – jeden system, wiele możliwości

  Rodzina wyłączników kompaktowych SENTRON 3VA firmy Siemens składa się z dwóch serii – 3VA1, czyli wyłączników z wyzwalaczem termomagnetycznym do 1000 A oraz 3VA2 z wyzwalaczem elektronicznym ETU do 1600 A. Portfolio wyłączników kompaktowych produkowanych w Czechach jest stale rozwijane, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

  więcej
 • Schneider Electric prezentuje najnowsze rozwiązania gamy Harmony

  Schneider Electric wprowadza możliwość personalizacji produktów z serii Harmony XB4 oraz Harmony XB5, aby w pełni dostosować je do potrzeb klienta i jego aplikacji.

  więcej
 • Ekonomiczne oświetlenie biur - Panele LED VALUE

  Panele LED VALUE zapewniają równomierne i wolne od olśnienia oświetlenie.

  więcej
 • USB-C TM Power Delivery

  Technologia szybkiego ładowania: USB-C TM Power Delivery

  więcej
 • NSXm – najmniejszy w rodzinie

  W ostatnim czasie rodzina produktów typu Compact NSX powiększyła się o nowe wyłączniki. Produkowane w Polsce wyłączniki poszerzają ofertę zabezpieczeń kompaktowych o nowe zakresy gabarytowe oraz prądowe.

  więcej
 • Jednomodułowe wyłączniki różnicowoprądowe SIEMENS

  Jednomodułowe wyłączniki różnicowoprądowe z zabezpieczeniem nadprądowym 5SV1 do 16A – stosowanie wyłączników kombinowanych jako indywidualne zabezpieczenie każdego obwodu elektrycznego, niesie ze sobą wiele korzyści

  więcej
 • Lampy do dezynfekcji UV-C STERILON

  Lampy UVC wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

  więcej
 • Ściemniacze światła

  Pamiętasz, kiedy ostatnio oglądałeś telewizję, a światło stojącej obok lampy raziło Cię nieprzyjemnie? W końcu wyłączyłeś lampę, ale tym samym naraziłeś swoje oczy na dodatkowy wysiłek, bo oglądanie telewizji po ciemku psuje wzrok.Takie sytuacje zdarzają się często, a przecież rozwiązanie problemu jest niezwykle proste. To regulowany włącznik światła, zwany popularnie ściemniaczem.

  więcej
 • Aplikacja Hager Ready–Twój cyfrowy asystent

  A gdybyś mógł planować instalację elektryczną tu i teraz, w biurze, na budowie lub w jakimkolwiek innym miejscu? A do tego wszystkie potrzebne informacje miałbyś zawsze pod ręką? Wyposażenie rozdzielnicy, dokumentację klienta, a także podgląd do wszystkich projektów? Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki aplikacji Hager Ready. Twojego cyfrowego asystenta, który jest gotowy na każde Twoje kliknięcie.

  więcej
 • Zaaranżuj oświetlenie schodowe

  Schody to bardzo ważny element konstrukcyjny domu, który często nadaje mu charakteru. Warto zatem zadbać o ich ekspozycję i bezpieczeństwo poruszania się po nich. Zaaranżuj oświetlenie schodowe razem z marką F&F.

  więcej
 • Gniazdko z USB – dobra inwestycja domowa

  Przypomnij sobie. Jak często ładujesz urządzenia przy pomocy usb? I ile urządzeń elektrycznych ładowanych za pomocą usb już posiadasz?

  więcej
 • Aparatura modułowa 4.0

  Eaton Electric jako światowy lider w rozdziale energii, nieustannie rozwija swoje produkty wychodząc na przeciw trendom, ale też je kreując. W zakresie aparatury modułowej, branża elektrotechniczna zwróciła uwagę na niedostateczną ochronę instalacji elektrycznych przed pożarami. Eaton Electric mierząc się z tą problematyką w swoich centrach badawczych, opracował nową serię aparatury modułowej oraz przeciwpożarowe detektory iskrzenia, które istotnie zwiększają poziom ochrony instalacji.

  więcej
 • Jak skutecznie zmarnować pieniądze wydane na ochronę przed przepięciami?

  Oglądając dziesiątki szaf sterowania można doznać swoistej schizofrenii. Zainstalowane w nich aparaty często warte są dziesiątki tysięcy złotych czy nawet setki. Natomiast to, co może w istotny sposób przyczynić się do wydłużenia ich czasu pracy traktowane jest po macoszemu.

  więcej