• TIM.PL prezentuje: pogoda bez tajemnic!

  Stacje pogodowe to przydatne akcesoria, dzięki którym wiemy nie tylko jaka temperatura panuje wewnątrz i na zewnątrz budynku, ale również znamy poziom wilgotności oraz ciśnienia atmosferycznego. Niektóre z nich pozwalają nawet na sterowanie inteligentnym domem.

  więcej
 • Zwiększ widoczność na drodze. Najlepsze oświetlenie samochodowe na TIM.PL

  Jazda samochodem to wielka frajda, jednak żeby podróżowanie było przyjemne i przede wszystkim bezpieczne, konieczne jest zadbanie o najlepsze oświetlenie.

  więcej
 • Steruj i zarządzaj urządzeniami w swoim domu!

  Obecnie wszystko, co ułatwia codzienne funkcjonowanie jest na wagę złota. Lubimy mieć kontrolę i wiedzieć więcej. Także w domu i poza nim. Dzięki inteligentnemu sterowaniu oszczędzamy cenny czas i energię. Zobaczcie, co znajdziecie w Sklepie TIM.PL.

  więcej
 • Ogród jak marzenie o każdej porze roku

  Każdy kto ma przydomowy ogród lub działkę doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne podczas prac są dobre narzędzia. Dzięki nim nie tylko łatwo, ale i wygodnie pozbędziemy się m.in. opadających jesienią liści czy przytniemy trawnik. W naszym sklepie znajdziecie wszystko, co pozwoli zadbać o wasz ulubiony zielony kącik.

  więcej
 • Zyskaj kontrolę nad swoimi wydatkami za energię

  Wystarczy kilka kroków, aby ograniczyć zużycie prądu i mieć większą kontrolę nad swoimi wydatkami. Jak? To proste. Marka Grasslin oferuje produkty, które pewnością pomogą Wam zręcznie zarządzać wydatkami na energię elektryczną.

  więcej
 • Elektrotechnika do szerokich zastosowań od Palazzoli

  Produkty elektroenergetyczne, choć często niewielkie gabarytami, są niezwykle istotne dla funkcjonowania każdego warsztatu, fabryki czy domu. Ważne, żeby charakteryzowały się solidnością i przede wszystkim niezawodnością.

  więcej
 • Sprawdź to! Szeroki wybór źródeł światła i opraw w obniżonych cenach

  Źródła światła i oprawy - najlepsze z najlepszych i to w świetnych cenach!

  więcej
 • Złączki WAGO: tak się teraz łączy!

  Uniwersalne złączki serii 221 pasują do wszystkich rodzajów przewodów. Intuicyjna obsługa sprawia, że zastosowanie złączek WAGO jest dziecinnie proste.

  więcej
 • Elektronika pod kontrolą. Sprawdź urządzenia POLLIN na TIM.PL

  Sposobów korzystania ze sprzętów elektronicznych jest wiele. Dzięki urządzeniom firmy POLLIN, sterowanie oraz nadzór nad nimi jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

  więcej
 • Świeć przykładem w pracy z Lena Lighting

  W nocy lub w wielu pomieszczeniach, aby móc w ogóle pracować niezbędne jest posiadanie źródła światła. Często najlepszym rozwiązaniem są przenośne lampki lub latarki, które doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie nie ma potrzeby oświetlania danej przestrzeni przez dłuższy czas lub dostęp do nich jest utrudniony. Firma Lena Lighting pozwala na pracę w dowolnych warunkach z różnymi rodzajami oświetlenia.

  więcej
 • Świeczka to już za mało!

  Zmiany technologiczne w źródłach światła nie dotyczą tylko żarówek. Technologia LED już dawno pojawiła się również w asortymencie latarek. Wyparła ona tradycyjne żarówki, ale na tym nie koniec, bo źródła światła LED stają się coraz bardziej jasne i energooszczędne.

  więcej
 • Wracamy do szkoły!

  Jeszcze trochę i tegoroczne wakacje zostaną tylko pięknym wspomnieniem. Aby płynnie przejść z przyjemnego leniuchowania do szkolnych obowiązków, warto się do tego zadania nieco przygotować. W naszym sklepie znajdziecie wszystko to, co niezbędne na szkolnych ławkach.

  więcej
 • Bezbłędne pomiary z nowymi urządzeniami firmy Lumel

  Urządzenia pomiarowe mają często ogromny wpływ dla przebiegu różnych prac. Stąd tak ważna jest ich dokładność i niezawodność. W nowych produktach Lumel znajdziecie wszystko to czego wam potrzeba i jeszcze więcej.

  więcej
 • UWAGA: zmiany terminów dostaw!

  Przerwa wynika z testowania i wdrażania kolejnego etapu unowocześnionej automatyzacji procesów logistycznych w naszym centrum wysyłek 3LP SA.

  więcej
 • Na ratunek roślinom. Akcesoria ogrodowe w naszym sklepie w sam raz na upały.

  Wysokie temperatury choć przyjemne, potrafią wyrządzić wiele szkód. W takich warunkach szczególnie cierpi roślinność na naszych działkach i w ogrodach. Wystawiona na działanie promieni słonecznych oraz mniejszą ilość wody, często usycha.

  więcej

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: