Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Jesienne porządki

  Czas na jesienne porządki - w naszej ofercie znajdziesz m.in. dmuchawy do liści, piły szablaste, nożyce i sekatory, pilarki łańcuchowe, narzędzia do pielęgnacji żywopłotu i wiele innych!

  więcej
 • Planowane podwyżki - sprawdź

  Szanowni klienci, w najbliższym czasie wzrastają ceny na wybrany asortyment u naszych kluczowych producentów. Zapoznaj się z harmonogramem podwyżek, wykorzystaj niższe ceny i kup teraz!

  więcej
 • Jak sterować domem z przycisków tradycyjnych i smartfona?

  Budując parterowy dom ze względu na koszty chcę wykonać tradycyjną instalację elektryczną, ale w przyszłości chciałbym ją rozbudowywać etapami.

  więcej
 • Zadbaj o swoje oczy z Philips LED

  Firma Philips Lighting na bieżąco przeprowadza testy swoich źródłach światła, o konkretnych temperaturach barwowych, w celu dokładnego opisania i wyjaśnienia zjawisk związanych z wpływem światła niebieskiego na oczy i skórę człowieka.

  więcej
 • W poszukiwaniu najlepszego przedłużacza

  Wrzesień to czas wzmożonej aktywności, a wraz z nią wzrasta zapotrzebowanie na energię elektryczną. Bardzo często przewody zasilające nasze urządzenia są po prostu zbyt krótkie i niewygodne - w związku z tym istnieje konieczność zastosowania odpowiedniego przedłużacza.

  więcej
 • Z rynku znikają żarówki halogenowe

  1 września 2018 roku w życie wszedł zakaz sprzedaży żarówek halogenowych. Od teraz w sklepach stacjonarnych i internetowych do dyspozycji klientów będą energooszczędne źródła światła. Dla wielu gospodarstw domowych to prawdziwy przełom.

  więcej
 • „Jaki zamiennik żarówki wybrać?” – zapytał klient…

  Technologia LED masowo zastępuje tradycyjne żarówki. Powodem jest potrzeba oszczędzania energii, a także wycofywanie tradycyjnych żarówek na skutek wielu unijnych rozporządzeń. Czy wiesz, jak bezbłędnie dobrać parametry zamiennika?

  więcej
 • Co należy wiedzieć o bezpiecznych przewodach?

  Przewody to najtrudniejszy do wymiany element instalacji elektrycznej. Choć ich nie widać, ich jakość w kluczowym stopniu wpływa na nasze codzienne bezpieczeństwo. Wadliwa lub źle zaprojektowana instalacja elektryczna może nie tylko spowodować usterki domowych urządzeń, lecz nawet pożar, dlatego warto zainwestować w produkty sprawdzonej jakości.

  więcej
 • F&F: Oprawy schodowe, które są łatwe w montażu i dają przepiękny efekt wizualny

  Dyskretne, nowoczesne wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały ze stali i aluminium użyte do produkcji, to główne atuty opraw schodowych F&F. Odpowiednio dobrane oświetlenie schodów sprawia, że po zmroku poruszanie się po domu jest swobodniejsze i dużo bardziej bezpieczne. Takie oświetlenie podnosi także estetykę wnętrza i wpływa na jego indywidualny charakter.

  więcej
 • Rolety zewnętrzne: Sterowanie ręczne odeszło już do lamusa

  Rolety okienne to niewątpliwy komfort. Dbają o pełną prywatność domowników, dają poczucie bezpieczeństwa, zapewniają także ochronę przed promieniowaniem słonecznym, co przyczynia się do obniżenia temperatury latem. Roleta zewnętrzna chroni także szklane okno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – opadami deszczu oraz silnym wiatrem.

  więcej
 • Witaj szkoło

  Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Stwórzmy komfortowe i ergonomiczne warunki dla przyjemnej nauki. Twoje dziecko będzie oczarowane!

  więcej
 • Jak to zrobić? Skuteczny sposób na bałagan w rozdzielnicach elektrycznych

  Często podziwiamy porządek w rozdzielnicach robionych przez innych, a sami miewamy kłopot z estetycznym okablowaniem. Powodów „bałaganu” podczas szycia rozdzielnicy jest wiele: pośpiech, brak potrzebnych produktów (nie ma czasu czekać na dostawę), sprzedaż na pełne opakowania oraz długi czas realizacji zamówienia.

  więcej
 • Festiwal nawadniania

  Mądre podlewanie ogrodu to klucz do tego, aby Twój trawnik rósł pięknie zielony. Znajdziesz tu wszystkie sprzęty przeznaczone do nawadniania terenów zielonych.

  więcej
 • Stylowe wnętrze w nowej odsłonie - ramki serii VENA

  Dodatki to ważny element każdego wnętrza. Z pozoru błahe i często niedoceniane, potrafią skutecznie odmienić wnętrze nie jednego domu. Wystarczy wprowadzić kilka zmian, by efekt końcowy powalił na kolana. Ramki z kolekcji VENA z pewnością pomogą nam to osiągnąć!

  więcej
 • Fischer - kotwa stalowa vs kotwa chemiczna

  Dobierz odpowiednie rozwiązanie - prezentujemy zalety i zasady stosowania kotew stalowych i chemicznych.

  więcej