• Philips SceneSwitch: Era żarówki 3w1

  Nastroje bywają zmienne – i to wcale nic złego! W niektórych sytuacjach potrzebujesz chłodnego oświetlenia, a w innych stawiasz na przytulną atmosferę wyczarowaną przez ciepłe, domowe barwy. Dzięki lampom LED Philips SceneSwitch możesz wybrać spośród kilku ustawień, korzystając tylko z jednej zwykłej, świecowej lub punktowej żarówki.

  więcej
 • Falowniki od Aniro napędzają do działania

  Przetwornice częstotliwości jeszcze 15 lat temu były bardzo drogimi i rzadko spotykanymi układami rozruchowymi, które dla większości społeczeństwa stanowiły tzw. "czarną skrzynkę", do której podłączano kable siłowe i sterownicze. Obecnie, przetwornice częstotliwości, często pospolicie nazywane falownikami, stanowią najbardziej powszechną formę rozruchu i regulacji prędkości obrotowej silników.

  więcej
 • Wyniki konkursu - styczniowe opinie

  Ogłaszamy wyniki konkursu „Styczniowe opinie”. Sprawdźcie, czy nie znajdujecie się wśród wygranych!

  więcej
 • Jak prawidłowo dobrać stycznik? Wystarczą tylko 4 parametry

  Jeśli chcemy, aby stycznik działał długo i bezawaryjnie należy przestrzegać kilku zasad. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

  więcej
 • Zadbaj o swoje oczy z Philips LED

  Firma Philips Lighting na bieżąco przeprowadza testy swoich źródłach światła, o konkretnych temperaturach barwowych, w celu dokładnego opisania i wyjaśnienia zjawisk związanych z wpływem światła niebieskiego na oczy i skórę człowieka.

  więcej
 • Królowie ulicy: Nowe oprawy uliczne CORONA STREET od Lena Lighting

  Odpowiednie oświetlenie drogowe pozwala znacznie zredukować koszty eksploatacji, stając się rozwiązaniem ekonomicznym i ekologicznym zarazem. Lampy uliczne i drogowe od Lena Lighting łączą w sobie nowoczesną technologię oraz wysokie walory estetyczne, czyniąc je jednymi z najlepszych opraw do oświetlaniu ulic dostępnych na rynku.

  więcej
 • Wentylatory airRoxy: Ciche, ergonomiczne i pięknie zaprojektowane

  Wentylatory firmy airRoxy wyprodukowano z zastosowaniem najnowszych rozwiązań i możliwości technologicznych. Wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, a również wysokiej jakości tworzywami i doskonałymi parametrami pracy.

  więcej
 • Na ratunek, gdy zabraknie prądu. UPS-y od Armac

  Nieoczekiwane awarie prądu spowodowane, np. gwałtownymi burzami wiążą się z poważnymi konsekwencjami, zaczynając na utracie ważnych danych, a kończąc na trwałym uszkodzeniu urządzeń. Stosując odpowiednie zabezpieczenia tj. zasilacze awaryjne, możemy skutecznie ochronić się przed jego niespodziewanym brakiem.

  więcej
 • Dzień Dziadka już 22 stycznia. Podaruj coś prosto od serca

  Jaką sprawić dziadkowi niespodziankę w jego święto? Proponujemy prezenty z gatunku tych niezbędnych i znacznie ułatwiających życie każdemu dziadkowi, który uwielbia drobne prace domowe i hobbystyczne majsterkowanie w garażu. Sprawdź nasze uniwersalne propozycje na praktyczny i trafiony prezent dla naszych ukochanych seniorów.

  więcej
 • NOWOŚĆ: Dotykowe wideodomofony marki ZAMEL – istna magia

  Firma ZAMEL wzbogaciła ofertę systemów domofonowych ENTRA o nowatorskie wideodomofony serii 800. System ten jest innowacyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym przede wszystkim na potrzeby budownictwa jednorodzinnego oraz dwurodzinnego. Tak się teraz urządza dom!

  więcej
 • Przewód pod najwyższą ochroną – rodzaj izolacji ma znaczenie

  Prawidłowe działanie instalacji elektrycznej przekłada się na bezpieczeństwo samych użytkowników. Aby instalacja była w pełni sprawna, żyły przewodzące muszą być od siebie odizolowane. Zapewniają to odpowiednie powłoki izolacyjne, nanoszone zarówno na żyły, jak i cały przewód elektryczny.

  więcej
 • Idzie mróz. Jak zabezpieczyć rury przed zamarznięciem?

  Kable grzejne samoregulujące stosuje się najczęściej w przypadku zabezpieczenia przed mrozem dla różnych układów rurociągów. Biorąc pod uwagę sposób działania kabla, jest on niemal idealnym rozwiązaniem dla tego typu instalacji, zwłaszcza podczas zimy.

  więcej
 • Kupujemy LED-y do domu. Na co zwracać uwagę?

  Żarówka LED różni się od tradycyjnej żarówki wieloma cechami. Jeśli chcesz być zadowolony z kupna, zwróć uwagę na poniższe parametry, które z pewnością „rozjaśnią” Ci wybór odpowiedniego produktu.

  więcej
 • Moc z paluszka - baterie i akumulatory Panasonic

  Baterie i akumulatory znajdują zastosowanie w wielu przedmiotach codziennego użytku, m.in. pilotach telewizyjnych, zabawkach dla dzieci, aparatach i latarkach. Dla użytkowników ważne jest, aby wyróżniały się długą żywotnością i wydajnością, dzięki czemu korzystanie z wielu sprzętów jest praktyczne. W Sklepie TIM.PL znajdziecie produkty, które spełnią wszystkie wasze oczekiwania.

  więcej
 • Nie czekaj, zapobiegaj! Skuteczna ochrona przed smogiem

  Smog to cząsteczki zawieszone w powietrzu, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia. W zależności od rejonu świata, skład smogu może znacznie się różnić i dlatego chroniąc się przed złym działaniem smogu trzeba wiedzieć przed czym się mamy zabezpieczać. Pylica płuc, to tylko jedna z wielu chorób jakich możesz nabawić się przez długotrwałe oddychanie zapylonym powietrzem.

  więcej

Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: