• Nie czekaj, zapobiegaj! Skuteczna ochrona przed smogiem

  Smog to cząsteczki zawieszone w powietrzu, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia. W zależności od rejonu świata, skład smogu może znacznie się różnić i dla tego chroniąc się przed złym działaniem smogu trzeba wiedzieć przed czym się mamy zabezpieczać. Pylica płuc, to tylko jedna z wielu chorób jakich możesz nabawić się przez długotrwałe oddychanie zapylonym powietrzem.

  więcej
 • Zadbaj o swoje oczy z Philips LED

  Firma Philips Lighting na bieżąco przeprowadza testy swoich źródłach światła, o konkretnych temperaturach barwowych, w celu dokładnego opisania i wyjaśnienia zjawisk związanych z wpływem światła niebieskiego na oczy i skórę człowieka.

  więcej
 • Zimą nie musi być zimno - walcz z chłodem z TIM.PL

  Szybko przyzwyczajamy się do dobrego, dlatego tak bardzo tęsknimy za latem. Żeby jednak ciepłe dni nie były tylko wspomnieniem, warto wyposażyć swój dom lub miejsce pracy w odpowiednie urządzenie grzewcze.

  więcej
 • Daj się dostrzec i czuj się bezpiecznie. Odzież odblaskowa w TIM.PL

  W miejscu pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo. W większości przypadków to od naszego zachowania i przedsięwziętych środków ostrożności zależy to, czy coś się wydarzy. Ryzyko wypadku można zminimalizować na kilkanaście sposobów m.in. dzięki odblaskowej odzieży roboczej.

  więcej
 • UWAGA – czad! Tlenek węgla jest śmiertelnie niebezpieczny

  Rozpoczyna się okres grzewczy, a wraz z nim rośnie zagrożenie zatrucia tlenkiem węgla, czyli czadem. Ten śmiertelnie trujący związek jest niestety bezwonny, bez smaku, nie szczypie nas w oczy i nie drapie w gardło - jak więc rozpoznamy, czy się ulatnia?

  więcej
 • TIM.PL prezentuje: pogoda bez tajemnic!

  Stacje pogodowe to przydatne akcesoria, dzięki którym wiemy nie tylko jaka temperatura panuje wewnątrz i na zewnątrz budynku, ale również znamy poziom wilgotności oraz ciśnienia atmosferycznego. Niektóre z nich pozwalają nawet na sterowanie inteligentnym domem.

  więcej
 • Zwiększ widoczność na drodze. Najlepsze oświetlenie samochodowe na TIM.PL

  Jazda samochodem to wielka frajda, jednak żeby podróżowanie było przyjemne i przede wszystkim bezpieczne, konieczne jest zadbanie o najlepsze oświetlenie.

  więcej
 • Steruj i zarządzaj urządzeniami w swoim domu!

  Obecnie wszystko, co ułatwia codzienne funkcjonowanie jest na wagę złota. Lubimy mieć kontrolę i wiedzieć więcej. Także w domu i poza nim. Dzięki inteligentnemu sterowaniu oszczędzamy cenny czas i energię. Zobaczcie, co znajdziecie w Sklepie TIM.PL.

  więcej
 • Ogród jak marzenie o każdej porze roku

  Każdy kto ma przydomowy ogród lub działkę doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne podczas prac są dobre narzędzia. Dzięki nim nie tylko łatwo, ale i wygodnie pozbędziemy się m.in. opadających jesienią liści czy przytniemy trawnik. W naszym sklepie znajdziecie wszystko, co pozwoli zadbać o wasz ulubiony zielony kącik.

  więcej
 • Zyskaj kontrolę nad swoimi wydatkami za energię

  Wystarczy kilka kroków, aby ograniczyć zużycie prądu i mieć większą kontrolę nad swoimi wydatkami. Jak? To proste. Marka Grasslin oferuje produkty, które pewnością pomogą Wam zręcznie zarządzać wydatkami na energię elektryczną.

  więcej
 • Elektrotechnika do szerokich zastosowań od Palazzoli

  Produkty elektroenergetyczne, choć często niewielkie gabarytami, są niezwykle istotne dla funkcjonowania każdego warsztatu, fabryki czy domu. Ważne, żeby charakteryzowały się solidnością i przede wszystkim niezawodnością.

  więcej
 • Sprawdź to! Szeroki wybór źródeł światła i opraw w obniżonych cenach

  Źródła światła i oprawy - najlepsze z najlepszych i to w świetnych cenach!

  więcej
 • Złączki WAGO: tak się teraz łączy!

  Uniwersalne złączki serii 221 pasują do wszystkich rodzajów przewodów. Intuicyjna obsługa sprawia, że zastosowanie złączek WAGO jest dziecinnie proste.

  więcej
 • Elektronika pod kontrolą. Sprawdź urządzenia POLLIN na TIM.PL

  Sposobów korzystania ze sprzętów elektronicznych jest wiele. Dzięki urządzeniom firmy POLLIN, sterowanie oraz nadzór nad nimi jest znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

  więcej
 • Świeć przykładem w pracy z Lena Lighting

  W nocy lub w wielu pomieszczeniach, aby móc w ogóle pracować niezbędne jest posiadanie źródła światła. Często najlepszym rozwiązaniem są przenośne lampki lub latarki, które doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie nie ma potrzeby oświetlania danej przestrzeni przez dłuższy czas lub dostęp do nich jest utrudniony. Firma Lena Lighting pozwala na pracę w dowolnych warunkach z różnymi rodzajami oświetlenia.

  więcej

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: