Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • F&F: Oprawy schodowe, które są łatwe w montażu i dają przepiękny efekt wizualny

  Dyskretne, nowoczesne wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały ze stali i aluminium użyte do produkcji, to główne atuty opraw schodowych F&F. Odpowiednio dobrane oświetlenie schodów sprawia, że po zmroku poruszanie się po domu jest swobodniejsze i dużo bardziej bezpieczne. Takie oświetlenie podnosi także estetykę wnętrza i wpływa na jego indywidualny charakter.

  więcej
 • Witaj szkoło

  Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Stwórzmy komfortowe i ergonomiczne warunki dla przyjemnej nauki. Twoje dziecko będzie oczarowane!

  więcej
 • Jak to zrobić? Skuteczny sposób na bałagan w rozdzielnicach elektrycznych

  Często podziwiamy porządek w rozdzielnicach robionych przez innych, a sami miewamy kłopot z estetycznym okablowaniem. Powodów „bałaganu” podczas szycia rozdzielnicy jest wiele: pośpiech, brak potrzebnych produktów (nie ma czasu czekać na dostawę), sprzedaż na pełne opakowania oraz długi czas realizacji zamówienia.

  więcej
 • Festiwal nawadniania

  Mądre podlewanie ogrodu to klucz do tego, aby Twój trawnik rósł pięknie zielony. Znajdziesz tu wszystkie sprzęty przeznaczone do nawadniania terenów zielonych.

  więcej
 • Stylowe wnętrze w nowej odsłonie - ramki serii VENA

  Dodatki to ważny element każdego wnętrza. Z pozoru błahe i często niedoceniane, potrafią skutecznie odmienić wnętrze nie jednego domu. Wystarczy wprowadzić kilka zmian, by efekt końcowy powalił na kolana. Ramki z kolekcji VENA z pewnością pomogą nam to osiągnąć!

  więcej
 • Fischer - kotwa stalowa vs kotwa chemiczna

  Dobierz odpowiednie rozwiązanie - prezentujemy zalety i zasady stosowania kotew stalowych i chemicznych.

  więcej
 • Bezpieczna instalacja elektryczna na poddaszu

  Poddasze użytkowe to bardzo popularne rozwiązanie zagospodarowania powierzchni strychu, który może stać się bardzo komfortową przestrzenią relaksu. Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa użytkowania poddasza jako pomieszczenia o funkcji mieszkalnej jest instalacja elektryczna zaprojektowana i wykonana z uwzględnieniem warunków przeciwpożarowych.

  więcej
 • Komfort niewidoczny gołym okiem – moduły logiczne LOGO! gwarancją utrzymania najwyższych standardów.

  Monachium, Niemcy. Hotel Bayerischer Hof, został niedawno rozbudowany o dwa nowe skrzydła. W ramach modernizacji, sięgnięto po najnowsze rozwiązania automatyki firmy Siemens. Pracują za kulisami, odpowiadają za dostęp do pokoi, klimatyzację oraz oświetlenie. Dotychczas stosowane, przestarzałe i awaryjne przekaźniki zostały zastąpione nowoczesnym systemem sterowania LOGO! 8, który jest wydajny i łatwy w eksploatacji.

  więcej
 • MOWION DOMO, czyli osprzęt stworzony przez elektroinstalatorów

  MOWION to marka, która powstała po to, by uwzględniać przeróżne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. MOWION to z pewnością ambitne rozwiązania dla wszystkich lokatorów i instalatorów, którzy wierzą, że rozwiązania oparte na jakości obronią się zawsze - podczas montażu i przez lata eksploatacji.

  więcej
 • Szynoprzewody EAE: Oszczędność czasu i pieniędzy

  Szynoprzewody dzisiaj są stosowane na obiektach każdego rodzaju, pozwalając zwiększyć efektywność instalacji, gwarantują przy okazji doskonałą ochronę, porządek i estetykę instalacji. Są łatwe w projektowaniu, zapewniają szybki montaż, bardzo łatwo je rozbudować oraz zajmują mniej miejsca niż konwencjonalne przewody.

  więcej
 • Gotowi na wyjazd?

  Dobrze przemyślany ekpiwunek to podstawa udanej podróży – zobacz, co ze sobą zabrać na bliższy lub nieco dalszy wyjazd.

  więcej
 • Sprawny i szybki montaż ze sprawdzonymi produktami Fischer

  Trwałe mocowanie to podstawa w przeprowadzeniu wielu prac. Odpowiednie materiały takie jak kotwy i zaprawy gwarantują też niezbędną jakość i bezpieczeństwo, które są niezbędne do powodzenia każdego przedsięwzięcia. W Sklepie TIM.PL znajdziecie najlepsze produkty od firmy Fischer.

  więcej
 • Nowa linia kotew wkręcanych R-LX Rawlplug: Podwójny gwint, czyli moc parametrów i funkcjonalności

  Faktycznie skuteczne, szybkie oraz trwałe kotwienie w materiałach typu beton, podłoża murowane, cegła pełna, a nawet drewno – szczególnie w ujęciu coraz wyższych wymagań oraz kreatywności projektowej i konstrukcyjnej – jest codziennym wyzwaniem współczesnych wykonawców i specjalistów branży budowlanej. Rawlplug podjął to wyzwanie, produkując i oddając do użytku swoich klientów zupełnie nową linię kotew wkręcanych R-LX.

  więcej
 • 23 czerwca to dzień wyjątkowy. Specjalnie na Dzień Ojca – praktyczne produkty dla każdego Taty

  Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Zastanów się już dziś, jaki prezent możesz podarować każdemu mniej lub bardziej doświadczonemu majsterkowiczowi. Szeroki wybór – świetne ceny.

  więcej
 • Światło pierwsza klasa - oferta dla szkół: LENA LIGHTING

  Wakacje to najlepszy czas na wymianę oświetlenia! Zobacz nowoczesne produkty, które zapewnią uczniom i nauczycielom komfort pracy oraz nauki.

  więcej