Nowości

 • Energia zawsze w zapasie: Problem z rozładowaną baterią w podróży rozwiązany

  Czas działania urządzeń mobilnych na wbudowanej „baterii” jest dość popularnym problemem dzisiejszych czasów. Smartfon służy do dzwonienia, pisania SMS-ów, robienia zdjęć, odbierania i wysyłania maili, przeglądania Internetu i obsługi przeróżnych aplikacji. Wszechstronność urządzeń powoduje dość intensywnie użytkowane, co znacznie wpływa na szybsze rozładowanie wbudowanej baterii.

  więcej
 • Uwaga – prąd! Chroń swoje dziecko przed porażeniem elektrycznym

  Jak doskonale wiemy, dzieci są zdolne wszędzie wsadzić palce, podnosić i przesuwać wszelkie przedmioty, kompletnie nie zdając sobie sprawy z przykrych konsekwencji. Aby nasze pociechy były bezpieczne, należy zabezpieczyć ich pokój. I nasz bezcenny - spokój ?.

  więcej
 • Miernik, przyrząd pomiarowy, a może wskaźnik? Ułatwiamy zadanie

  Czym sugerować się przy wyborze najlepszego przyrządu pomiarowego? Po zapoznaniu się z powyższymi pojęciami, zaczynamy zastanawiać się, w czym tkwi różnica i jak wybrać najlepszy przyrząd. Czas wyjaśnić specyfikę działania poszczególnych przyrządów i pomóc w wyborze najlepszego narzędzia, które najlepiej sprawdzi się w Twojej pracy.

  więcej
 • TIMEX: Znany producent białego osprzętu na TIM.PL – nic, tylko brać

  Budując lub remontując mieszkanie nie zapominaj o odpowiednim podłączeniu instalacji domowych. Firma Timex, działająca ponad 30 lat, to jeden z największych polskich producentów i dystrybutorów oferujących artykuły elektroinstalacyjne. Marka prezentuje doskonałe serie łączników oraz gniazd podtynkowych i natynkowych, rozgałęźników, urządzeń przeciwprzepięciowych.

  więcej
 • Sezon burzowy rozpoczęty. Jak zabezpieczyć dom przed piorunami?

  Burza jest zjawiskiem dość widowiskowym, ale też niebezpiecznym. Instalacja odgromowa przejmująca prąd piorunowy i odprowadzająca go do ziemi (piorunochron), skutecznie ochronią Twoją nieruchomość przed niebezpiecznym i podstępnym żywiołem. Radzimy: zabezpiecz swoją nieruchomość.

  więcej
 • Mroźny powiew - nowa dostawa wentylatorów

  Męczą Cię upały? Przygotuj się na mroźny powiew świeżości. Na TIM.PL mamy ponad 1000 wentylatorów, do każdego typu pomieszczeń - w wyjątkowych cenach.

  więcej
 • Baterie słuchowe najlepszych marek, czyli nowości w ofercie TIM.PL

  Nawet najdroższy aparat słuchowy będzie bezużyteczny bez odpowiedniego zasilania. Na TIM.PL oferujemy baterie tylko sprawdzonych marek – sprawdź produkty Duracell oraz Power One od firmy Varta.

  więcej
 • Bajeczne światło. Świętujemy Dzień Dziecka

  Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla Twojego dziecka.

  więcej
 • Zastosowanie promienników w hodowli zwierząt. Wszystkie produkty dostępne na TIM.PL

  Hodowcy zwierząt nazywają promienniki kwokami. Dlaczego? Ponieważ ogrzewają w kurnikach małe pisklęta, zastępując tym samym kwokę. Krótkofalowe promieniowanie podczerwone korzystnie wpływa na rozwój nie tylko drobiu, ale też cieląt, źrebiąt czy świń.

  więcej
 • Przedłużacze marki Armac: Bezpieczeństwo w każdym calu

  “Sprostanie stale rosnącym wymaganiom klientów i zapewnianie im najwyższego poziomu satysfakcji” - taka idea przyświeca firmie Armac, polskiemu producentowi przedłużaczy listwowych i przepięciowych. W pełni się z nią zgadzamy i udostępniamy urządzenia tej marki na TIM.PL.

  więcej
 • Poradnik Sprawdzone Zestawy: Mistrzowskie rozwiązanie zakupowe dla instalatorów

  Grono ekspertów TIM opracowało tematyczne zestawy produktów, które zostały dobrane tak, aby kompleksowo obsłużyć wybrany przez Ciebie etap prac monterskich. Proponowane zestawy spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, a odpowiednio dobrane produkty sprostają Twoim oczekiwaniom i zwiększą na efektywność Twojej pracy.

  więcej
 • Oceniaj produkty i odbieraj duże zniżki na zakupy w TIM.pl

  Stworzyliśmy miejsce do wymiany opinii o produktach na TIM.PL. Dodawaj komentarze, zbieraj punkty i realizuj je jako kody rabatowe, które obniżą wartość Twojego koszyka. Dla aktywnych użytkowników dodatkowo atrakcyjna wizytówka w sklepie TIM.

  więcej
 • Zamienniki szczotek węglowych marki Frame - nowość w ofercie TIM.PL

  Szczotki węglowe to urządzenia wspomagające pracę silników elektrycznych. Ze względu na stały ruch wirnika, narażone są na ciągłe ścieranie. Zamiast kupować oryginalne części, można skorzystać z bogatej oferty firmy TOPEX, która oferuje wysokiej jakości zamienniki - dostępne także w Sklepie TIM.PL.

  więcej
 • Nowa energia z zamiennikami akumulatorów marki FRAME

  Coraz częściej wybieramy elektronarzędzia zasilane za pomocą akumulatorów. Zalety? Możliwość użytkowania wszędzie tam, gdzie nie ma dotępu do prądu, a także brak kabla, który bardzo często utrudnia pracę. Ale prędzej czy później akumulator się wyczerpie. Podpowiadamy co zrobić, aby wydłużyć żywotność tych urządzeń, a także wskażemy, gdzie szukać ich zamienników.

  więcej
 • Nowoczesne podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznych od Hager

  Hager to lider w produkcji systemów prowadzenia przewodów naściennych, ściennych, kolumnowych i sufitowych. Bogatą ofertę marki uzupełniają nowoczesne podłogowe systemy prowadzenia instalacji elektrycznych.

  więcej

Serdecznie dziękujemy za przesłanie Twojej opinii.

Zapoznamy się z jej treścią i rozpatrzymy wszelkie uwagi.

Zespół Techniczny TIM S.A

Zgłoś błąd

Zauważyłeś błąd na stronie, masz uwagi?

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia
Informacja kontaktowa

Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.>

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:
Wyślij zgłoszenie błędu

Nie wypełniłeś wszystkich pól