• Bezbłędne pomiary z nowymi urządzeniami firmy Lumel

  Urządzenia pomiarowe mają często ogromny wpływ dla przebiegu różnych prac. Stąd tak ważna jest ich dokładność i niezawodność. W nowych produktach Lumel znajdziecie wszystko to czego wam potrzeba i jeszcze więcej.

  więcej
 • UWAGA: zmiany terminów dostaw!

  Przerwa wynika z testowania i wdrażania kolejnego etapu unowocześnionej automatyzacji procesów logistycznych w naszym centrum wysyłek 3LP SA.

  więcej
 • Na ratunek roślinom. Akcesoria ogrodowe w naszym sklepie w sam raz na upały.

  Wysokie temperatury choć przyjemne, potrafią wyrządzić wiele szkód. W takich warunkach szczególnie cierpi roślinność na naszych działkach i w ogrodach. Wystawiona na działanie promieni słonecznych oraz mniejszą ilość wody, często usycha.

  więcej
 • Włączamy do oferty kolekcję Asfora od Schneider Electric

  Stylowe dodatki potrafią skutecznie odmienić wnętrze niejednego domu i mieszkania. Estetycznie zaprojektowane włączniki i gniazda stanowią więc nie tylko jego niezbędne wyposażenie, ale także istotny element dopełniający całą koncepcję. Kolekcja Asfora firmy Schneider Electric doskonale wpisuje się w ten trend.

  więcej
 • PIU: Najnowsza publikacja dot. zabezpieczenia przed skutkami przepięć i wyładowań piorunowych

  Polska Izba Ubezpieczeń opublikowała dość ważną i jednocześnie interesującą publikację pod tytułem „Zabezpieczenie przed skutkami przepięć i wyładowań”. Wydawnictwo szczególnie polecamy przede wszystkim osobom wykonującym instalacje elektryczne oraz przedsiębiorcom i osobom zarządzających nieruchomościami.

  więcej
 • Mocne połączenie, czyli nowe opaski EM GROUP dostępne w naszym sklepie

  Opaski kablowe są bardzo ważnym i równie mocno niedocenianym akcesorium. A przecież to ich zastosowanie pozwala na skuteczne i trwałe spinanie oraz łączenie wiązek kabli, rurek czy tabliczek identyfikacyjnych. Bez nich wiele instalacji pozostawałoby w nieładzie, co mogłoby przyczynić się do powstawania problemów. Na szczęście firma EM GROUP ma na to rozwiązanie!

  więcej
 • Moc z baterii. Toshiba w Sklepie TIM.PL

  Zasilanie wielu urządzeń możliwe jest jedynie dzięki bateriom. Bez nich różnego rodzaju piloty czy radioodbiorniki byłyby niemal bezużyteczne. W Sklepie TIM.PL znaleźć można je w najpopularniejszych rozmiarach: AA, AAA, R20 oraz R14 i przeznaczonych do różnych zadań. Za najlepsze parametry odpowiada firma Toshiba.

  więcej
 • Poczuj dotyk nowoczesności. Bogata oferta włączników TouchMe już u nas!

  Nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny usprawnia obsługę domowych systemów, a przy tym świetnie się prezentuje zarówno w klasycznie urządzonych wnętrzach, jak i nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Dzięki rozwiązaniom TouchMe można sterować m. in. światłem, żaluzjami, ściemniaczem i dzwonkiem jeszcze wygodniej i w pełni dotykowo.

  więcej
 • Oryginalne, bo z pomysłem! Lampy SPOT Light w Sklepie TIM.PL

  Oświetlenie w różnych stylach, wykończone drewnem i betonem oraz zastosowanie nowoczesnych technologii to jedne z głównych wyróżników firmy SPOT Light. Teraz do oferty dołączyły kolejne serie lamp jeszcze mocniej podkreślające wyjątkowy charakter tych produktów.

  więcej
 • 8 absolutnych niezbędników w podróży

  Zebraliśmy produkty, które ułatwią Ci przygotowanie się do bezstresowego urlopu lub podróży służbowej. Poniżej przedstawiamy wakacyjne niezbędniki, które nie tylko ułatwią przebywanie poza domem lub biurem, ale też okażą się niezastąpione w razie problemów i pomogą wyjść cało z niespodziewanych „przygód” w trasie.

  więcej
 • Eco oświetlenie od A do Z. Thorn Lighting w Sklepie TIM.PL

  Ekonomiczne rozwiązania oświetleniowe to nie tylko moda, ale przede wszystkim ogromne korzyści. Mniejsze koszty użytkowania i dbałość o środowisko przekonały już co prawda wielu, jednak warto postawić też na spójność. Wszystkie rodzaje oświetlenia potrzebnego niemal w każdej inwestycji od jednego producenta.

  więcej
 • Grupa fischer: Globalny lider techniki mocowań na TIM.PL

  fischer to międzynarodowe przedsiębiorstwo obejmujące swoim działaniem cztery obszary: systemy mocowań, automotive systems, fischertechnik oraz doradztwo procesowe. Dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji, Grupa fischer stawia na aktywny rozwój, zachowując pozycję stalowego lidera w branży techniki i mocowań.

  więcej
 • Harmony – ekstranowość Schneider Electric dostępna w Sklepie TIM

  Harmony to nowa seria produktów znanego i cenionego producenta – Schneider Electric. Znalazły się w niej zestawy montażowe dla przycisków i przełączników, interfejsy USB 3.0 oraz RJ45 Ethernet, potencjometry oraz timery.

  więcej
 • Olśniewające lampy BRITOP Lighting, czyli designerskie oświetlenie w Sklepie TIM.PL

  Nowoczesne czy klasyczne, ale zawsze zgodne z panującymi trendami. Tak w skrócie można opisać produkty oferowane przez markę BRITOP Lighting z siedzibą w Bierawie. Firma oprócz produkcji lamp, kreuje też rozwiązania stylistyczne i funkcjonalne tworzące określony charakter pomieszczenia.

  więcej
 • Stworzyliśmy przestrzeń do profesjonalnej dyskusji o asortymencie

  Od teraz możesz wymieniać się komentarzami w rozbudowanej przestrzeni dyskusyjnej na TIM.PL a dzięki darmowej wizytówce skutecznie zareklamujesz swoją firmę.

  więcej

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jak byś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia: