Porównywarka

Zgłoś uwagi

Sklep TIM jest stale rozwijany, aby sprostać stale rosnącym potrzebom naszych klientów. Jeżeli pojawił się jakiś błąd na stronie, chciałbyś aby pojawiła się nowa funkcjonalność lub funkcja na stronie nie działa, tak jakbyś tego oczekiwał – prześlij nam informację.

Rodzaj zgłoszenia

Informacja kontaktowa (Abyśmy mogli poinformować o stanie zgłoszenia lub doprecyzować problem.)

Opis błędu / informacja do zgłoszenia:

 • Konfigurator Hager – proste projektowanie krok po kroku

  Firma Hager wprowadziła na rynek rewolucyjne narzędzie umożliwiające profesjonalne zestawienie osprzętu elektroinstalacyjnego bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu. Konfigurator, bo o nim mowa, pozwala na przygotowanie zestawienia wybranego osprzętu, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mieszkań, domów czy biur.

  więcej
 • Przewody koncentryczne CESAT – Nowa Generacja

  Tłumienność falowa i tłumienność ekranowania to najważniejsze parametry w przewodach koncentrycznych. Oba parametry odpowiedzialne są nie tylko za to jak daleko bez zakłóceń można przesłać sygnał, ale przede wszystkim za to, żeby przykazywany sygnał był jak najwyższej jakości. Obecnie kiedy jakość transmisji wideo jest systematycznie poprawiana również i kable przesyłające sygnał muszą posiadać coraz lepsze i bardziej stabilne parametry.

  więcej
 • Nowoczesne sterowanie czasowe, czyli wszystko o przekaźnikach

  Technologia bardzo mocno się rozwija, w sprzedaży dostępne są nowe urządzenia, które w niższej cenie oferują dużo większe możliwości. Często sami i z przyzwyczajenia trzymamy się starych rozwiązań... Proponuję poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

  więcej
 • Jakie koszty będziesz w stanie ponieść aby odzyskać utracone dane w swoim komputerze?

  Zdjęcia, filmy, dokumenty… Ile są dla Ciebie warte dane, które masz w swoim komputerze? Czy awaria komputera może spowodować straty osobiste Twojej firmy i jak bardzo utrudniona będzie praca przez okres potencjalnej naprawy komputera? Sprawdźmy.

  więcej
 • Siemens: Oszczędzaj miejsce w rozdzielnicy z nowymi jednomodułowymi wyłącznikami kombinowanymi 5SV1

  Firma Siemens jako pierwszy producent aparatury modułowej, opracowała jednomodułowy wyłącznik kombinowany, zajmujący jedynie 18 mm w rozdzielnicy. Należy mieć na uwadze, że jest to wykonanie elektromechaniczne, którego funkcje ochrony przed prądem różnicowym są niezależne od poziomu napięcia zasilania – tylko takie rozwiązanie dopuszczane jest do stosowania w polskich instalacjach elektrycznych.

  więcej
 • System Fibaro to system doskonałej automatyki budynkowej stworzony, rozwijany i produkowanym w Polsce

  Fibaro w swoim portfolio posiada m.in. centrale zarządzające automatyką budynkową, będące podstawą całego inteligentnego systemu. W ofercie firmy znajdują się również sensory wykrywające określone zdarzenia, takie jak choćby ruch, zalanie, zawilgocenie, dym lub CO w powietrzu bądź otwarcie drzwi lub okien.

  więcej
 • Seria Kontakt Simon 54: Dobrze mieć ją w domu

  Simon 54 to nowoczesna linia osprzętu oparta o niezawodne i łatwe w montażu mechanizmy, wyróżniająca się przede wszystkim dobrą formą oraz pożądaną kolorystyką.

  więcej
 • PILA. Nowa linia opraw LED od Signify (wcześniej Philips Lighting)

  Rodzina opraw PILA zapewnia szeroki wachlarz zastosowań i oferuje trwałe, energooszczędne i niezawodne oświetlenie.

  więcej
 • Jaki przedłużacz wybrać? Podpowiadamy

  Nasze wymagania odnośnie estetyki, funkcjonalności oraz niskiej ceny rosną, a producenci coraz częściej starają się dopasować do naszych oczekiwań, wprowadzając nowe produkty. Możesz się śmiać, ale zdajesz sobie sprawę, że dobór przedłużacza może mieć wpływ na zdrowie i życie ludzi, zwierząt a nawet na prawidłową pracę urządzeń?

  więcej
 • SIEMENS: Innowacyjne rozwiązanie dla zadań sygnalizacyjnych i sterowniczych w przemyśle: SIRIUS ACT z PROFINET-em

  Zobacz jak szybko i łatwo podłączyć urządzenia sterujące i sygnalizacyjne do systemu sterowania dzięki SIRIUS ACT z PROFINET-em.

  więcej
 • Unikatowe wyłączniki RCBO3/RCBO4

  Wyłączniki RCBO łączą w sobie funkcjonalność wyłączników RCCB i MCB w jednym aparacie. Dzięki temu zapewniona zostaje ochrona przed prądami różnicowymi i przetężeniowym, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów urządzenia.

  więcej
 • Nowa seria aparatury modułowej EATON

  Seria wyłączników xPole Home zaprojektowana specjalne dla gospodarstw domowych seria xPole Home łączy w sobie maksymalne bezpieczeństwo z efektywnością projektowania i obejmuje całą gamę wyłączników do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym.

  więcej
 • Trwałe mocowanie bez wiercenia

  Wykorzystaj mocne i trwałe taśmy dwustronnie klejące 3M™ VHB™ aby szybko, pewnie i bez zbędnego wysiłku przymocować listwy, maskownice, panele, oznaczenia i akcesoria.

  więcej
 • PCE: Nowe wtyczki i gniazda przenośne z ogumowaną powierzchnią GRIP sprawdzą się wszędzie

  Produkty PCE są efektem nowoczesnej myśli inżynierskiej, a proces produkcji zawdzięczany jest w pełni zautomatyzowanym i precyzyjnym liniom produkcyjnym. Firma specjalizuje się przede wszystkim w osprzęcie siłowym i tworzy produkty doskonale sprawdzające się zarówno w przemyśle, na placach budowy jak i w instalacjach domowych.

  więcej
 • QOLTEC – uznana marka

  Wysokiej jakości produkty marki Qoltec są obecne na rynku europejskim od prawie 20 lat. Wszystkie posiadają certyfikaty wymagane przez unijne prawo i spełniają wymogi europejskich norm CE. Wiele z nich powstało z wykorzystaniem licencjonowanych technologii takich jak Qualcomm® Quick Charge™ albo w ramach udziału w programach partnerskich takich jak MFI Program firmy Apple.

  więcej