Otwornice bi‑metalowe 19‑68 mm, zestaw 7 szt. 60H968

Cena:
Polska grupa TOPEX jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących produkcją nowoczesnych narzędzi oraz elektronarzędzi. Firma swoją ofertę kieruje zarówno do profesjonalistów, jak i do zapalonych majsterkowiczów.
Przykładem produktu zaprojektowanego oraz wyprodukowanego przez ten koncern dane tutaj otwornice będące częścią kolekcji VERITO. Wspomniane otwornice są bimetalowe. W zestawie znajduje się siedem otwornic różnego rodzaju. Różnią się przede wszystkim rozmiarem. Waha się on od 19 mm do 68 mm.
Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na materiały, jakich użyto do wykonania tych narzędzi, a także na szczegóły ich budowy. Uzębienie otwornic wykonano bowiem z szybkotnącej stali. Taki materiał ma to do siebie, że umożliwia szybkie, sprawne oraz wydajne wywiercenie precyzyjnych otworów w stali, w drewnie, w tworzywach, w różnego rodzaju kompozytach, a także w stali nierdzewnej. Do zestawu została dołączona specjalna kaseta wykonana z plastiku, co pozwala na wygodne przechowywanie narzędzi.

Dane techniczne

CN
8207509000
Głębokość robocza [mm]
38
System mocujący
Cylindryczny osiowy
Rozmiar znamionowy [mm]
68
Rodzaj powlekania
Twardy metal

Dane logistyczne

Ean
5902062567307
Szerokość opakowania [mm]
200
Waga z opakowaniem [kg]
1.10
Wysokość opakowania [mm]
65
Długość opakowania [mm]
255
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka