Optymalizator Tigo z możliwością monitoringu i optymalizacji modułów fotowoltaicznych TS4-A-O-700.

  • Indeks producenta:TS4-A-O-700
  • Indeks TIM:0001-00018-07998
  • Ocena:
Twoja cena:

Optymalizator Tigo TS4-A-O-700 to zaawansowane urządzenie przeznaczone do zarządzania i optymalizacji wydajności pojedynczych modułów fotowoltaicznych (PV) w systemie energetyki słonecznej. Optymalizator montuje się bezpośrednio na module lub w zestawie modułów PV i służy do monitorowania oraz regulowania wyjścia prądu.

Do czego służy optymalizator Tigo?

Głównym celem optymalizatora Tigo TS4-A-O-700 jest poprawa wydajności całego systemu słonecznego. Dzięki możliwości monitorowania i optymalizacji na poziomie pojedynczych modułów, optymalizatory Tigo mogą dostosować wyjście prądu z każdego modułu, zniwelować wpływ zacienienia i zwiększyć łączną produkcję energii.

Czy optymalizator Tigo jest bezpieczny w użytkowaniu?

W razie potrzeby, optymalizator może odizolować pojedynczy moduł, co może być korzystne podczas konserwacji, awarii lub sytuacji awaryjnych. Funkcja uruchamiana jest automatycznie lub ręcznie - po uaktywnieniu napięcie i natężenie prądu każdego modułu spada do 0.

Z czym kompatybilny jest optymalizator?

Optymalizator Tigo TS4-A-O-700 jest kompatybilny z wieloma typami modułów PV i inwerterów, co czyni go elastycznym rozwiązaniem dla różnych konfiguracji systemów słonecznych.

Dane logistyczne

Wysokość opakowania [mm]
30
Długość opakowania [mm]
230
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Szerokość opakowania [mm]
320
Waga z opakowaniem [kg]
0.54