Obudowa z panelem ALUBOS X 57mm Y 100mm Z 32mm aluminium 84060100.MT7
Miniaturka nr 1 produktu, na zdjęciu widać Obudowa z panelem ALUBOS X 57mm Y 100mm Z 32mm aluminium 84060100.MT7
Obraz nr 1 produktu, na zdjęciu widać Obudowa z panelem ALUBOS X 57mm Y 100mm Z 32mm aluminium 84060100.MT7
Kliknij, aby przejść do galerii
  • Producent:BOPLA
  • Indeks producenta:84060100.MT7
  • Indeks TIM:0001-00019-34840
Cena:
3 szt.
Wysyłka w 48h
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Obraz produktu, na zdjęciu widać Obudowa do urządzenia z wyświetlaczem X 106mm Y 224mm Z 40mm 34910002
Obudowa do urządzenia z wyświetlaczem X 106mm Y 224mm Z 40mm 34910002
199,62 złbrutto
Obraz produktu, na zdjęciu widać Obudowa do urządzenia z wyświetlaczem X 100mm Y 196mm Z 40mm 34801000
Obudowa do urządzenia z wyświetlaczem X 100mm Y 196mm Z 40mm 34801000