Moduł GSM w możliwością transmisji danych GPRS.Możliwość programowania centrali po GPRS NEXUS/G

Twoja cena:

Opis produktu

Nexus to moduł GSM podłączany za pomocą magistrali I-BUS do centrali SmartLiving. Dzięki temu Nexus oferuje znakomite możliwości funkcjonalne. Zawdzięcza je właśnie &bdquobliskiej współpracy z centralą łącząc się z nią za pomocą magistrali I-BUS do której podłączone są wszystkie pozostałe elementy systemu (ekspandery, klawiatury, czytniki, transceivery bezprzewodowe czy syreny). Nexus-a można zamontować w obudowie centrali (wymiary identyczne jak moduł ekspandera Flex5/U) lub na końcu magistrali w dowolnym miejscu. Nawet jeśli Nexus utraci komunikację z centralą z powodu usterki lub zamierzonego działania to i tak jest w stanie sam z siebie wysłać SMS , raport cyfrowy lub nawiązać połączenie głosowe.

Gdy moduł Nexus jest podłączony do magistrali można centralę zaprogramować, aby nawiązywała połączenie głosowe lub cyfrowe (np. do stacji monitoring) poprzez zwykłą linię telefoniczną i jednocześnie poprzez sieć GSM z użyciem Nexus-a. Urządzenie zapewnia maksimum dowolności wyboru i jest prosty w programowaniu.

Nexus oferuje również funkcje wysyłania/odbierania wiadomości SMS. Pozwalają one na sterowanie centralą za pomocą wcześniej zaprogramowanych komunikatów dla każdego zdarzenia, jak również pozwala użytkownikowi na wysłanie SMS-a z komendą do centrali alarmowej taką jak np.: uzbrojenie/rozbrojenie systemu, aktywacja dowolnego scenariusza, aktywacja/dezaktywacja wyjść.

Wszystkie te operacje są chronione hasłem dostępu (wymagają również identyfikacji numeru osoby dzwoniącej lub wysyłającej SMS-a).

Urządzenie jest wyposażone w praktyczną zewnętrzną antenę z magnetyczną stopką oraz 3 m kablem ze złączem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serie

Opinie