Znaleziono 49 produktów w kategorii

Moduły GSM do systemów alarmowych

z

3

Cena:
Cena:
Powiadom o dostępności
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
ROPAM ELEKTRONIK SPÓŁKA Z OGMultiGSM-LCD-HMI-D4M 2
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
Cena:
  • Indeks producenta:INT-GSM LTE
  • Indeks TIM:0001-00019-38259
  • Ocena:Dodaj opinię
SATELINT-GSM LTE
Cena:
Cena:
Cena:
INIM ELECTRONICSSMART LINK AG BOX
Cena:
Cena:
Cena:
  • Indeks producenta:BPZ:5081200001
  • Indeks TIM:0001-00018-20477
  • Ocena:Dodaj opinię
SIEMENSBPZ:5081200001
Cena:
Cena:
Cena:

Moduły GSM do systemów alarmowych to urządzenia umożliwiające komunikację systemu alarmowego za pomocą sieci komórkowej GSM. Dzięki nim, w przypadku wykrycia zagrożenia, system może wysłać powiadomienie na telefon właściciela, a także umożliwiają zdalne sterowanie i monitorowanie systemu poprzez wiadomości SMS lub połączenie głosowe.

Czym się wyróżnia moduł komunikacyjny GSM?

Moduł komunikacyjny GSM wyróżnia się zdolnością do komunikacji za pomocą sieci komórkowej GSM. Jego główną zaletą jest niezawodność i niezależność od kablowych łączy internetowych czy linii telefonicznych, co czyni go idealnym rozwiązaniem do miejsc, gdzie tradycyjne metody komunikacji są niedostępne lub niewystarczające.

Zobacz również akcesoria dodatkowe, ostrzegacze ręczne i zasilanie - produkty dostępne dla ciebie na TIM.pl.

Jak działa alarm GSM?

Alarm GSM działa na bazie modułu komunikacyjnego GSM, który pozwala systemowi alarmowemu na komunikację za pomocą sieci komórkowej.

W momencie wykrycia niepożądanej aktywności, system alarmowy wysyła powiadomienie na wskazany numer telefonu w postaci wiadomości SMS, połączenia głosowego lub przez aplikację mobilną. Użytkownik może również zdalnie sterować systemem oraz otrzymywać statusy za pomocą komend SMS lub poprzez dedykowane aplikacje.