Modem GSM z wbudowanym telefonem GSM z anteną /posiada 5 wejść lub 5 wyjść/ metalowa obudowa SMART LINK AGP KIT

Twoja cena:

Opis produktu

SmartLink to odpowiedź na wszystkie potrzeby łączenia sieciowego PSTN i GSM. SmartLink posiada następujące funkcje:
&bull Wybór głosowy i cyfrowy w sieci GSM
&bull Wybór głosowy i cyfrowy w sieci PSTN
&bull SMS dialer
&bull SMS zarządzanie komendami
&bull DTMF zarządzanie komendami przez sieć GSM
&bull DTMF zarządzanie komendami przez sieć PSTN
&bull Identyfikacja dzwoniącego
&bull Filtr połączeń przychodzących i wychodzących
&bull Antywłamaniowy panel kontrolny dla małych projektów komercyjnych.
Generator linii rezerwowej
Ta funkcja zapewnia podłączenie urządzenia do terminalu SmartLink z kanałem dwustronnej komunikacji jeżeli linia PSTN jest niedostępna.
Zdarzenia
Prawdziwy potencjał modułu widać tylko wówczas kiedy SmartLink nie jest ograniczony tylko do zastosowania jako generatora linii rezerwowych. Został zaprojektowany aby dołączyć funkcje, które zazwyczaj dają oddzielnie połączone urządzenia. Rdzeniem konstrukcji jest lista zdarzeń jakie rozpoznaje i wytwarza to urządzenie. Elastyczna konstrukcja pozwala instalatorowi zaprogramować funkcje tj. aktywacja głosowa lub cyfrowa, kontrola wyjściowa i aktywacja zaawansowanych funkcji - oddzielnie dla każdego zdarzenia.
Wybór głosowy i cyfrowy
Kiedy SmartLink łączy się cyfrowo może automatycznie generować połączenia i wysyłać wiadomości głosowe oraz raporty ContactID przez linie naziemną lub sieć GSM. Funkcję wyboru głosowego zapewnia płyta dźwiękowa SmartLogos60.
Dialer SMS
Funkcja dialeru zarządza 10 numerami telefonicznymi i zapewnia 10 edytowalnych okienek wiadomości.
Terminale wejściowe i wyjściowe
SmartLink ma 5 terminali, które mogą być zaprogramowane jako wejściowe lub wyjściowe lub jako oba razem (opatentowane). Ta innowacyjna funkcja zapewnia maksymalną elastyczność wejść i wyjść.
Funkcje kontroli antywłamaniowej.
Poprzez wybranie tej opcji, urządzenie doda funkcję antywłamaniową do listy zadań. Operacje uzbrojenie/ rozbrojenie mogą być dokonane przy użyciu przełącznika klucza albo poprzez telefoniczny wybór tonowy DTMF lub przez bezpłatne połączenie z SmartLink . Po identyfikacji dzwoniącego system się uzbroi/rozbroi i potwierdzi operację za pomocą oddzwonienia zwrotnego.
Identyfikacja &ldquodzwoniącego&rdquo
Funkcja identyfikacji dzwoniącego jest szczególnie interesująca. Funkcja ta pozwoli użytkownikowi aktywować wyjścia, syreny, filtr połączeń przychodzących i wychodzących, przydzielić przychodzące wiadomości SMS do zaprogramowanych numerów i uzbroić/rozbroić system (jeśli zezwala na to funkcja kontroli antywłamaniowej).
Komendy SMS
Aktywacja wyjść, aktywacja syren i zapytanie o status urządzenia może być dokonana przez wiadomość SMS po potwierdzeniu hasłem jeśli jest takie wymagane.
Komendy DTMF
Urządzenie może odpowiadać na połączenia przychodzące z sieci PSTN i GSM oraz wykonywać polecenia tonowe DTMF tj. uzbroić/rozbroić, zapytanie o status wyjścia, aktywacja wyjść, aktywacja syren i skasowanie połączeń oczekujących. Te polecenia mogą być wykonywane po potwierdzeniu hasłem lub bez jego konieczności.
Oprogramowanie
Oprogramowanie SmartLeague obsługuje linię produktów SmartLink. To innowacyjne oprogramowanie funkcjonuje pod znakiem handlowym &rdquo .NET &ldquo i dostarcza instalatorowi łatwe w użyciu narzędzie programowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serie

Opinie