Konwerter sygnałów RS-485 Modbus RTU na Ethernet do SMSowego powiadamiania o awariach EM-486

Twoja cena:

EM-486 umożliwia zdalny dostęp do podłączonych 4 czujników uniwersalnych i do rejestrów Modbus urządzeń spiętych za pomocą interfejsu RS-485. Komunikację z urządzeniem nawiązujemy poprzez GSM i wiadomości tekstowe SMS.

EM-486 automatycznie wybiera rodzaj podłączenia z serwerem przewodowo lub bezprzewodowo. Przy włożonej karcie SIM samoistnie generowany jest kod do połączenia z serwerem.
Także została zrealizowana możliwość automatycznego lub ręcznego ustawienie dostawcy usług GSM i parametrów komunikacji, nadpisywanie adresu MAC oraz innych ustawień Ethernet.
• zabezpieczenie dostępu do trybu konfiguracji za pomocą hasła (filtr adresu IP do konfiguracji lub do podłączenia do sieci Modbus, połączenie tylko ze wskazanym serwerem z automatyczną autoryzacją, hasło do sterowania przez SMS)
• różne tryby wymiany poprzez sieć Modbus (RTU lub ASCII, z kontrolą parzystości (parzystość, nieparzystości lub brak), szeroki zakres prędkości transmisji, ustawiane opóźnienie)

Ponadto w urządzeniu wbudowane są 3 wyjścia programowalne przekaźnikowe, 4 wejścia programowalne dla czujników uniwersalnych. EM-486 obsługuje zarówno programowalne liczniki impulsów, jak i czujniki cyfrowe, a także analogowe Również urządzenie posiada wyjście zasilania dla czujników, wejście zasilania rezerwowego DC 12V, wejście na kartę SIM, wejście na kartę SD, funkcje serwisowe, czyli zegar czasu rzeczywistego, możliwość aktualizacji firmware.

W najnowszej wersji urządzenia dodana została możliwość przypisania odczytów z wejść przekaźnikowych do załączania poszczególnych kanałów wyjść przekaźnikowych.

Kupując urządzenie razem z 5 letnim dostępem do serwisu Overvis, zyskujesz zdalne zarządzanie obiektami, dostęp do obiektów z każdego miejsca na ziemi, powiadomienia SMS w przypadku sytuacji alarmowych, analizę i historię pracy urządzeń, z wykresami i plikami csv.


Przykładowymi obiektami, w których świetnie sprawdził się EM-481 z serwisem Overvis z pewnością można nazwać Overvis Lumen zegar astronomiczny, do którego masz zdalny dostęp z komputera, zmiany godzin

Dane techniczne

Dwukierunkowy
Rodzaj połączenia strony wtórnej
Inne
Ochrona nadprądowa
Rodzaj połączenia strony pierwotnej
Inne
Interfejs strony pierwotnej
RS-485
Interfejs strony wtórnej
Inne

Dane logistyczne

Ean
5903111135294
Szerokość opakowania [mm]
130
Waga z opakowaniem [kg]
0.53
Wysokość opakowania [mm]
75
Długość opakowania [mm]
195
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka