Kondensator Lifasa 3 fazowy POLB do kompensacji mocy biernej 50Hz 12/15 kVar, 400/440V POLB44150HD
Kliknij, aby przejść do galerii
Producent:
LSIS
Indeks producenta:
POLB44150HD
Indeks TIM:
Cena:
2 szt.
Wysyłka w 24h
Dane logistyczne
Kod kreskowy
Szerokość opakowania [mm]
135
Waga z opakowaniem [kg]
1.29
Opakowanie zbiorcze produktu
1 szt.
Wysokość opakowania [mm]
125
Długość opakowania [mm]
400
Typ przesyłki - dla 1 jednostki sprzedażowej
Paczka
Producent / Podmiot odpowiedzialny
Podmiot odpowiedzialny
ANIRO Sp. z o.o.
Adres pocztowy
ul. B. Chrobrego 64, 87-100 Toruń
Adres e-mail
aniro@aniro.pl
Podobne produkty
Kondensator CP LPC 5 kVAr 400V 50Hz 004656705
brutto
DO KOSZYKA
Kondensator LPC 2,5 kVAr 440V 50Hz 004656710
brutto
Kondensator LPC 1,5 kVAr 400V 50Hz 004656701
Kondensator LPC 2,5 kVAr 400V 50Hz 004656702
Kondensator CP LPC 20 kVAr 400V 50Hz 004656753
Kondensator LPC 1 kVAr 400V 50Hz 004656700
Kondensator CP LPC 5kVAr 440V 50HZ 004656713
Kondensator trójfazowy CP LPC 10 kVAr 400V 50Hz 004656750
Kondensator LPC 40 kVAr 440V 50Hz 004656766
Kondensator CP LPC 40 kVAr 400V 50Hz 004656756
Kondensator 12,5kvar 440V Cn=3x68,51µF In=3x16,42A
Kondensator 50kvar 440V Cn=3x274,03µF In=3x65,69A